Späť na blog

Rozvíjajme detskú zvedavosť a hravosť

Tábory pre zvedavé a tvorivé deti, kde nie len zabávame, ale aj rozvíjame a spoznávame. Vedecké, jazykové, na farme

  • 14.05.2021
  • 420

Tábory pre zvedavé a tvorivé deti, kde nie len zabávame, ale aj rozvíjame a spoznávame. Vedecké, jazykové, na farme

Naše jazykové, vedecké a poznávacie tábory sú ideálnou príležitosťou ako vrátiť deťom normálne leto, kamarátov, prírodu a tiež sa niečo nové naučiť, prípadne oprášiť, upevniť už získané vedomosti. Nebojte sa tešiť na leto! Spoľahnite sa na naše viac ako 15 ročné know-how, vrátenie Є a ďalšie AntiCovid garancie.

Tábory pre zvedavých vedátorov a mladých technikov:

detsky tabor zoom ponuka

Zoom

Vedátorský tábor, ktorý ponúka zaujímavé pokusy, pútavých hostí, bádanie a hravé spoznávanie sveta okolo nás. Ideálny pre mladé a bystré mysle plné otázok prečo? ako? kde?… :)

detsky tabor robotic ponuka

Robotic

Postav a naprogramuj si svojho robota! Programovací tábor s robotickými stavebnicami Lego Mindstorm, ktorý kombinuje základy programovania, robotiky a zdravého pobytu v prírode.

Tábory, v ktorých spoznávame prírodu, učíme sa o zvieratkách aj rastlinkách:

detsky tabor puranatura ponuka

Pura Natura

Letný eko tábor, ktorý vtiahne mladších milovníkov zvierat a prírody do života na farme. Budeme sa starať o zvieratká, rozlišovať rastlinky, zbierať bylinky a spoznávať tajomstvá prírody

detsky tabor tatryrelax ponuka

Tatry Relax

Športovo-poznávací tábor pre mladších dobrodruhov a turistov. S nami je poznávanie hôr najzábavnejšie. Každý štít, dolina, či pleso má svoj príbeh, poďme ich spoločne spoznať!

Jazykové tábory so slovenskými aj zahraničnými lektormi, v ktorých angličtina nie je strašiak ale zábava:

detsky tabor wachumbacik ponuka

Wačumbáčik

Ideálny pre vekovú kategóriu 5-8 rokov. Angličtina je o pesničkách, básničkách a prvom kontakte s novým jazykom. Tábor je ideálny ako prvý pobytový tábor bez rodičov.

detsky tabor nativejunior ponuka

Native Junior

Ideálny tábor pre vekovú kategóriu 7- 13 rokov. V tábore sú zahraniční aj slovenskí lektori. V tábore sa rozpráva po anglicky, aj po slovensky. Deti tak majú ideálnu príležitosť získať prvý kontakt s reálnou angličtinou.

detsky tabor native ponuka

Native

Ideálny tábor pre vekovú kategóriu 13 a viac rokov. V tábore sú zahraniční lektori a animátori z jazykových škôl.V tábore sa rozpráva iba anglicky. Tábor je ideálny prostredím pre získavanie skutočných skúseností s angličtinou a jej využívanie v bežnom živote.

detsky tabor fantasy ponuka

Fantasy

Ideálny tábor pre vekovú kategóriu 9 - 16 rokov. 14 dňový zážitkový tábor s angličtinou je ideálnou kombináciou klasického letného tábora s prvkami angličtiny - 1. hod. denne, plus anglické workshopy a angličtina v hrách.

detsky tabor funfaria ponuka

Funfária

Ideálny tábor pre vekovú kategóriu 8 - 14 rokov. Najbláznivejší jazykový tábor detských radostí s FUNangličtinou, FUNkamošmi a FUNdobružstvami! Ideálny tábor pre deti, ktoré si chcú hlavne užiť leto a keď už sa niečo učiť, tak spôsobom, aby o tom ani nevedeli :D.

detsky tabor evolution ponuka

Evolution

Ideálny tábor pre vekovú kategóriu 13 a viac rokov. 14 dňový zážitkový tábor pre teenagerov. Je to hit každého leta, vždy 100% vypredaný, vždy veľká spokojnosť u účastníkov aj rodičov. Akčný program je primeraný ich veku, rozvíja skúsenosti,vedomosti aj charakter.

Pozrite si celú ponuku letných táborov 2021.

Zistiť viac
 

Tábory, ktoré vás môžu tiež zaujímať