Späť na zoznam
 • Jedľové Kostoľany - Pohronský Inovec
 • 5 - 8 rokov
 • 6 dní

Wačumbáčik

Prvý krôčik k letným táborom pre najmladších dobrodruhov - Wačumbáčikov, ktorí ešte potrebujú viac pozornosti a starostlivosti.

07.07.2019 - 12.07.2019205 €6 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
100%
6-7
Podľa pohlaviaPohlavie
53%
47%
205 € Doprava: Individuálna
04.08.2019 - 09.08.2019205 €6 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
25%
4-5
75%
6-7
Podľa pohlaviaPohlavie
72%
28%
205 € Doprava: Individuálna
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria

Wačumbáčik - môj prvý letný tábor

Vyšlite svojich malých zvedavcov na ich prvú táborovú cestu do rozprávkového sveta hier a angličtiny. Čakajú ich starostliví vedúci a hraví rovesníci, s ktorými zažijú svoj prvý táborový príbeh.

Prvý krôčik k letným táborom pre najmladších dobrodruhov - Wačumbáčikov, ktorí ešte potrebujú viac pozornosti a starostlivosti.

Bádatelia Wačumbáčikovia sú síce menší, no energia a odvaha im rozhodne nechýba. S veľkou chuťou a zvedavosťou túžia spoznávať svet okolo seba.

Tentoraz budeme s nimi bádať odkiaľ prichádzajú všetky naše pocity. Na zábavných dobrodružstvách nás budú sprevádzať Láska, Hnevko, Dobro, Leňoško a spolu pohľadáme nášho úprimného kamaráta Radosť. Každý má pre nás priravenú nejednu šikovnú úlohu, tvorivú dielničku, či výpravu za šťastnými zvieratkami na ranči a dievčatkokm Sally, ktorá pozná všetky anglické názvy Viac o programe Wačumbáčik

O bezpečnosť sa bude starať tím trpezlivých a chápavých vedúcich (max. 6 detí na 1 dospelého), vrátane zdravotného dozoru.  Putovanie vo svete pocitov svojich Wačumbáčikov búdu môcť rodičia denne sledovať aj na našej Facebook stránke, kde budeme posielať veselé fotky ich úspechov.

Pozrite sa, ako sa rodičom a Wačumbáčikom páčilo po minulé roky a vyberte svojim deťom ich prvý letný tábor, ktorý nesklame a posmelí aj do ďalších rokov.

Wačumbáčik - príbeh našich pocitov

Pútavý program je starostlivo vybraný pre najmenších a vedený pod kvalifikovaným dozorom a dbá na individuálny rozvoj dieťaťa, jeho začlenenie do kolektívu a jeho osobné pocity.

Vaši maličkí sa zatúlajú do zaujímavého dobrodružstva naprieč svetom pestrých emócií. Nič nie je krajšie ako počúvať príbehy, ktoré nám večer rozpráva pani Láska. S Radosťou sa budeme spolu zabávať s farbami, pri tvorivých dielničkách a na hrách stvorených pre najmenších. Zistia prečo ich Leňoško núti dlho oddychovať a ako ho s kamošom Dobrom hravo poraziť. A keď pomôžu Hnevkovi postaviť svietiaci tunel a naplniť ho hviezdičkami, nič im už nebude brániť víťazne tancovať a spievať piesne po anglicky s dievčatkom Sally.

Vyrazíme aj na Ranč u Bobiho, aby sme sa pozreli, ako sa cítia rôzne zvieratká, keď sa o nich človek pekne stará. A herci v divadielku v nás vyvolajú také krásne pocity, ktoré sme možno ani nepoznali.

Program tábora je špeciálne zameraný pre tých najmenších, ktorí ešte potrebujú viac starostlivosti a individuálnej pozornosti, no túžia vyskúšať alebo opäť zažiť, aké to je stráviť niekoľko dní bez rodičov. Tábor prirpavujú a o deti sa starajú kvalifikovaní animátori, ktorí majú dostatok skúseností s hravými “Wačumbáčikmi“.

Angličtina v tábore je vedená hravou formou, priamo osadená do každodenného rozprávkového príbehu, kde sa deti hrajú, spievajú, tancujú a prijímajú vedomosti v prirodzenom hravom prostredí spolu s rovesníkmi. Úrovne angličtiny sú prispôsobené úplnym začiatočníkom, ako aj prvým „slovíčkarom“.

Vaše časté otázky k táboru:

 • Bezpečnosť a starostlivosť v tábore: na Wačumbáčikov neustále dohliada tím vedúcich, max. 5 detí na 1 vedúceho, vrátane odborného zdravotného dozoru. Areál a ubytovanie je bezpečnosťou prispôsobený aj pre najmenšie deti. Všetky izbičky sú v tesnej blízkosti vedúcich a bez poschodových postelí. Ešte pred táborom kontaktujeme rodičov, aby nám čo najviac povedali o svojom Wačumbáčikovi a pomohli nám ho lepšie spoznať (jeho zvyky, denný režim, potreby...), aby sme vedeli, na čo si máme dávať pozor.
 • Informovanosť počas tábora:  počas tábora uverejňujeme fotky z každého dňa na našej Facebook stránke, kde môžete sledovať, ako sa vašim deťom v tábore páči. Ešte pred táborom dostanete tel. kontakt priamo na hlavného vedúceho, u ktorého sa môžete informovať. Rovnako posielame aj SMS/MMS správy rodičom o tom, ako deti prežili deň, či spokojne zaspinkali, všetko spapali a pod.
 • Strava v tábore: jedálniček sa snažíme prispôsobiť mlsným detským jazýčkom, ale tak, aby bol pestrý a spĺňal všetky výživové požiadavky. Je možnosť aj vegetariánskych či bezlepkových diét.
 • Čo ak je Wačumbáčikovi v tábore smutno: Naši vedúci sú tam aj preto, aby deťom pomohli zvládnuť ich prvé dlhšie odlúčenie od rodičov. Utešili, zaujali programom, prečítali rozprávku na dobrú noc, či pomohli napísať pohľadnicu rodičom. Určite nedoporučujeme rodičom priamo volať deťom, nakoľko to zvykne u detí ešte viac posilniť smútok za domovom. Preto je vždy najlepšie infomovať sa u hlavného vedúceho. V prípade, že Wačumbáčikovi predsa len príde počas výpravy smutno a rozhodne sa vrátiť domov k rodičom, vrátime vám alikvotnú časť sumy za pobyt.

 

 Podrobnejšie a ďalšie odpovede na vaše otázky nájdete na našom táborovom blogu. V prípade, že váhate, či je už vaše dieťa pripravené na svoj prvý letný tábor, tu nájdete pár rád od našej detskej psychologičky.

Tu sa budeme cítiť naozaj dobre.

Všetkých Wačumbáčikov privíta rozsiahly Areál Zdravia Jedľové Kostoľany, ktorý im poskytne všetko pre ich prvé prázdninové dobrodružstvo. Pekný penzión s čistými izbičkami, nádhernú prírodnú scenériu, bezpečné horské prostredie s množstvom športovísk, vrátane veľkého bazéna, kde budú prežívať svoje veľké príbehy.

Pohodlný penzión so všetkým pohodlím a komfortom, ktorý každý Wačumbáčik potrebuje, nádhernú prírodnú scenériu, izolované a bezpečné horské prostredie bez vonkajších ruchov a množstvo športovísk, vrátane veľkého bazénu.

Ubytovanie:
2 až 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením a sprchou, vždy v blízkosti izby starostlivých vedúcich

Stredisko:
jedáleň, spoločenská miestnosť, TV, DVD, WIFI internet, 3 altánky, vonkajší tanečný parket, ohnisko, detské ihrisko, jazierko, vonkajší bazén, futbalové a multifunkčné ihrisko

Ako je zabezpečená starostlivosť o deti počas tábora?

Na tábor chodia vedúci, ktorí majú bohaté skúsenosti s prácou s tými najmenšími (max. 6 detí na vedúceho). Starajú sa počas celého táora o to, aby Vaše deti svoj prvý tábor zvládli statočne a odniesli si tie najkrajšie zážitky.

Ako je zostavený program tábora?

Pre deti vo Wachumba tábore Wačumbáčik je pripravený pestrý program prispôsobený pre tých najmenších, aby všetkému porozumeli, mali dostatok odpočinku (áno spinkáme aj poobede) a hlavne, aby si odniesli z tábora nezabudnuteľné zážitky.

Ako prebieha angličtina pre najmenších?

Angličtina v tábore prebieha 2x denne a to hravou a zábavnou formou pomocou piesní, hier a vypracovaných workbookov tak, aby ich zvládli aj Vaši najmenší Wachumbáčikovia.

Ako sa môžeme spojiť s deťmi? Kedy a kde môžeme vidieť fotky z tábora?

Neodporúčame dávať deťom do tábora Wachumbáčik telefón. V rámci programu ho nepotrebujú. Zbytočne by ich iba rozptyľoval. Ak sa chcete spojiť počas tábora s Vaším dieťaťom, kontaktujte hlavného vedúceho, ktorý spojenie zabezpečí. Telefonát s dieťaťom odporúčame vždy najprv prejednať s hlavnou vedúcou tábora, či je to vhodné, aby to dieťa nerozcítilo. Ak sa rozhodnete dieťaťu predsa len telefón do tábora dať, bude uschovaný u hlavnej vedúcej, ktorá Vášmu dieťaťu mobilný telefón dá vždy vo vymedzenom čase (väčšinou počas poobedného odpočinku).

Fotky počas tábora môžete sledovať na našej FB stránke, kde ich vedúci pridávajú priebežne každý deň (ak to podmienky dovoľujú). Po ukončení tábora Vám bude na e-mail zaslaný link na všetky fotky a táborové video.

Môžu byť gumáčiky/treková obuv ako odporúčaná nepremokavá obuv?

V nepremokavej obuvi by malo mať dieťa pevnú nohu. Počas Wačumbáčika túry neabsolvujeme, no keď prší viac dní po sebe a chceme si ísť s deťmi von zahrať hru a nadýchať sa čerstvého vzduchu, je potrebná nepremokavá obuv, aby nožičky Vášho dieťaťa zostali suché a dieťa neochorelo. Čiže gumáčiky aj nepremokavá treková obuv dostáva zelenú. 😊

Ak si dieťa zabudlo na tábore veci ako sa k ním môžeme dostať?

Po ukončení tábora Vám príde na e-mail s fotkami aj link na straty a nálezy. Straty a nálezy sú vždy nafotené v albume na našej FB stránke. Ak zistíte, že je niečo Vaše, kontaktujte nás formou komentára ku fotke alebo e-mailom.

 

Podrobnejšie a ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete na našom táborovom blogu. V prípade, že váhate, či je už vaše dieťa pripravené na svoj prvý letný tábor, tu nájdete pár rád od našej detskej psychologičky.

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám vo Wačumbáčiku páčilo:

 • ...Všetkým opätovne ďakujeme a wachumbáčik odporúčame. Boli sme spokojný...
 • ...Na základe spoločného vyplňovania dotazníka so synom, ktorý tábor absolvoval, môžem len napísať že bol veľmi spokojný. Ja nemám taktiež výhrady. Keďže to bol prvý tábor, tak očakávania neboli príliš vysoké, o to viac však bola moja aj synova spokojnosť! Ďakujeme :)...
 • ...Ďakujeme Vám veľmi pekne, za úžasný prvý Liliankin tábor. Bolo jej super, veľmi sa jej páčilo. Zoznámila sa s veľa novými kamarátmi, má veľa krásnych zážitkov a spomienok. A ak to bude možné, isto Wačumbáčik navštívi aj o rok. Ďakujeme Vám ešte raz, že ste dali na naše dieťa pozor, bola to dobrá skúsenosť byť na toľko dní a nocí bez rodičov. Lilianka a jej rodičia....
 • ...Tábor bol skvelý, vážime si Vašu prácu s deťmi a držíme palce, aby ste aj do budúcna mali veľa inšpirácie a pre deti urobili super program. Ďakujeme za skvelý týždeň. :-)....
 • ...Dcéra Magdalénka sa s nami podelila o svoje nové zážitky. Myslím si, že bola spokojná a cítila sa tam dobre. Aj ja som nadobudol presvedčenie, že bolo o ňu a ďalšie deti dobre postarané. :)....
 • ...Boli sme nadšení, ako výborne náš 7-ročný syn zvládol jeho úplne prvý táborový pobyt a sme presvedčení, že je to zásluhou vašich skvelých vedúcich, ktorí sa o deti naozaj dobre postarali. Syn prišiel domov nadmieru spokojný s tým, že sa ani chvíľku nenudil a určite sa chystá do jedného z vašich táborov aj na budúci rok. S radosťou nám porozprával jeho zážitky, veľmi sa mu páčil výlet na Ranč u Bobbiho a bolo mu ľúto len to, že čas v tábore ušiel tak rýchlo...
 • ...Chcela by som sa poďakovať, moja 7 ročná dcérka bola prvýkrát v tábore s prespávaním a zvládla to skvele aj s pomocou vynikajúcich vedúcich, ktorí jej v tom pomohli, keď bolo treba, keď jej bolo smutno :) Zvlášť ďakujeme Peťke za jej starostlivosť, prístup a ochotu. Dcérka má veľmi pekné spomienky na tábor, veľa spomína na kamarátov, vedúcich, zážitky... aj keď sme mali na začiatku obavy, nakoniec sme radi, že bola a že sme vybrali dobre :)...
 • ...Máte úžasný tím neskutočne milých ľudí, ktorí to čo robia, robia pre to, že ich to baví, nerobia to nasilu a vymýšľať aktivitu za aktivitou a venovať sa deťom 24 hod. denne dokážu takto dokonale len tí, ktorí to robia srdcom. Syn bol prvýkrát v živote v tábore, a keď som videla tie fotky na FB, ako je na každej vysmiaty, vyškerený a spokojný, som vedela, že je mu tam dobre a boli sme spokojná celá rodina. A to len vďaka Janke, Danielovi a tým ostatným, kt. sa im venovali s chuťou. O rok sme u Vás opäť :)...
 • ...Dcéra bola maximálne spokojná. Páčilo sa mi ubytovanie (čisté izby, okolie ...), prístup a informovanie od vedúcich tábora a animátorov. Prostredie bolo veľmi pekné. Program v tábore bol pekný, dcérka mala super zážitky. Animátorku Zuzku stále ešte spomína :-) Ďakujeme a tešíme sa na budúci rok...
 • ...Dobrý deň, ja nemám žiadne negatívne pripomienky, dcérka bola spokojná, veľa sa tam naučila, čo sa týka angličtiny. Takže si myslím, že najlepšia vizitka je spokojné dieťa. Ďakujem všetkým za opateru a starostlivosť...
 • ...Nakoľko deti boli spokojné, tak som spokojná aj ja, a čo je pre mňa najdôležitejšie, že chcú ísť do tábora aj nabudúce. Aj keď hodnotenie programu a výletov nie je asi v kompetencii rodičov, skôr tých, čo si to užívali. Veľmi pekne ďakujem...
 • ...Všetko bolo super :o) Syn bol veľmi spokojný, pôjde aj budúci rok :o) Ďakujeme....
 • ...Náš syn a aj my sme boli so všetkým veľmi spokojní, takže vybrať pre neho na budúce leto z vašej bohatej ponuky prázdninových táborov bude pre nás určite hlavolam. Páči sa nám Adventure koncept, no na ten bude ešte aj na budúci rok primladý. Možno na budúce leto otvoríte novy tábor Adventure Junior :) ??...
 • ...Dcérka odkazuje, ze jej bolo super :)...
 • ...Krásne prostredie, ideálne pre malé detičky, vhodný výber termínu, aj počtu dní........ dieťa prišlo spokojné, bez plaču a chce ísť aj o rok - takže zmeniť - nič, len opakovať aj budúci rok, prípadne niečo aj v zime... a veľa angličtiny pre najmenších...
 • ...Milá Wachumba, ani neviem, ako sa mám poďakovať. Moja dcérka Karin bola v tábore prvýkrát. Napriek tomu, nebála som sa ju Vám zveriť. Hlavná vedúca tábora Janka je človek tak láskavý a ústretový, že som od prvého momentu vedela, že dcérka bude v dobrých rukách. Tiež oddielová vedúca Zuzka sa o deti vzorne starala ozaj ako mamina...
 • ...Boli sme so všetkým maximálne spokojní, organizačné pokyny pred začatím tábora boli veľmi jasné, včas podané. Starostlivosť vedúcich o deti bola výborná, Tomáško si nevie vynachváliť, stále rozpráva o zážitkoch, o veselých rozpr. postavičkách...
 • ...Aj napriek tomu, že si náš Samko pár dní poplakal, sa mu v tábore veľmi páčilo, každý deň spieva anglické pesničky a rozpráva zážitky z tábora...
 • ...Od začiatku som mala dobrý pocit, nebolo nič, čo by som vytkla. Syn bol veľmi spokojný, informovanie počas priebehu tábora a komunikácia s Jankou Seligovou pred a počas tábora bola fajn. Touto cestou sa Vám chcem poďakovať, že bolo o moje dieťa celý týždeň dobre postarané a verím, že budúci rok sa vidíme.. :)...
 • ...Skladám Vám veľkú poklonu a ďakujem za obetavosť a prístup k deťom, nemali ste to vôbec lahké s tak malými deťmi. Veľmi pekne ďakujeme...
 • ...Dcéra bola prvýkrát ako 5 ročná v tábore, báli sme sa, ako to zvládne bez rodičov, ale zvládla to vďaka Vám perfektne. Sme veľmi spokojní a budúci rok sa k Vám chce opäť vrátiť. Ďakujeme....
 • ...Veľké ocenenie pre vedúcich a ich postoj k deťom. Veľmi si vážim, ako sa zachovali k synovi, keď mal problémy v noci so spaním :-)....
 • ...Deti boli nadšené, už teraz sa pýtajú, či budú môcť ísť do Wačumbáčika i o rok. Chcem dať do pozornosti veľmi profesionálne a ústretové správanie animátorov tábora k deťom i k rodičom, najmä vedúcu tábora Janku Šeligovú...