Pridaj sa k nám

Tím Wachumba

Wachumba je tu pre všetkých mladých ľudí, ktorých spája hlad po poznaní, túžba žiť naplno a neustále objavovať svet okolo seba. Vo Wachumbe meníme detskú zvedavosť a chuť všetko skúsiť na hry a zábavu, neopakovateľné zážitky, nové skúsenosti a dospievanie, na spoznávanie seba samého – rozširovanie svojich horizontov.

 
 
 

Animátor

Každoročne príjmame a školíme čerstvých energických animátorov! Máš drive do života? Energiu vydržať a vytvárať tie najlepšie zážitky? Dar a talent, o ktorý sa chceš podeliť a odovzdať mladším generáciam? Tak po tom si náš! Poď do Wachumby vytvárať spolu s nami zážitky a spomienky na celý život - pre deti aj pre seba! Ak Ťa baví práca s deťmi a mladými ľudmi a nechceš zabiť svoju jar či leto dákou nudnou brigádou, potom si tu správne.

Mám záujem

Zdravotník

Wachumba už jedenásty rok otvára svoje brány energickým zdravotníkom! Bažíš po zážitkoch a zároveň si chceš oddýchnuť od životného zhonu? Poď do Wachumby vytvárať spolu s nami zážitky a spomienky na celý život! Hľadáme diplomovaných členov tímu, ktorí dohliadajú na vhodnosť programu a zdravie detí a vedúcich.

Mám záujem