Pridaj sa k nám

Tím Wachumba

Wachumba je tu pre všetkých mladých ľudí, ktorých spája hlad po poznaní, túžba žiť naplno a neustále objavovať svet okolo seba. Vo Wachumbe meníme detskú zvedavosť a chuť všetko skúsiť na hry a zábavu, neopakovateľné zážitky, nové skúsenosti a dospievanie, na spoznávanie seba samého – rozširovanie svojich horizontov.

 
 
 

Animátor

Staň sa umelcom, športovcom, leadrom i hrdinom v jednom! Otvor detský svet fantázie a dobrodružstvu, pridaj sa ku energickej wachumba komunite a začni tvoriť výnimočné zážitky a spomienky na celý život - pre deti aj pre seba. Klikni na link a vyplň dotazník, vo Wachumbe ti dáme priestor a podporu na kvalitnú sebarealizáciu!

Mám záujem

Prax na školách v prírode

Študuješ v oblasti pedagogiky či animáciu voľného času? Nahlás sa na nezabudnuteľnú prax na školách v prírode! Čaká ťa týždeň až dva v teréne, kde sa nudiť určite nebudeš, namakané školenie a získaš akreditovaný certifikát z oblasti zážitkovej pedagogiky.

Mám záujem

Zdravotník

Wachumba otvára svoje brány energickým zdravotníkom! Bažíš po zážitkoch, chceš spoznať zaujímavé miesta a zároveň si chceš oddýchnuť od životného zhonu? Poď do Wachumby vytvárať spolu s nami zážitky a spomienky na celý život! Hľadáme diplomovaných členov tímu, ktorí dohliadajú na vhodnosť programu a zdravie detí a vedúcich. Neváhaj a klikni na prihlášku!

Mám záujem
 
 

Inštruktor lyžovania/snowboardingu

Dokonca aj v zime ideme naplno! Máme rozbehnuté lyžiarske kurzy pre školy a hľadáme do tímu skúsených jazdcov s inštruktorským kurzom typu C a viac (poprípade chuťou si ho urobiť). Ak rád učíš a tráviš zimu na lyžiach alebo doske, neváhaj, ťukni to na žltý obdĺžnik s textom "mám záujem" a vyplň dotazník!

Mám záujem