Späť na zoznam
 • Hotel Magura - Chvojnica
 • 7 - 14 rokov
 • 8 dní

Constructor

Staviteľský tábor s Minecraft legom a Transformers tématikou, kde buduješ svoju vlastnú planétu, zachraňuješ vesmírne lego-úlomky a plníš questy z Minecraft sveta, aj z toho nášho.

07.07.2019 - 14.07.2019265 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
28%
6-7
38%
8-9
33%
10-11
3%
12-13
Podľa pohlaviaPohlavie
0%
100%
Počet voľných miest: 5265 € Doprava: Individuálna
21.07.2019 - 28.07.2019265 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
17%
6-7
42%
8-9
31%
10-11
11%
12-13
Podľa pohlaviaPohlavie
3%
97%
Počet voľných miest: 8265 € Doprava: Individuálna
18.08.2019 - 25.08.2019265 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
10%
6-7
76%
8-9
14%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
0%
100%
265 € Doprava: Individuálna
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria

Constructor - záchrana Minecraftonu 

Do Minecraftu prišli Transformery! Tvoja obľúbená hra už nie je len vo svete počítačov a tabletov! Poď ju prežiť spolu s nami a staň sa staviteľom reálneho Minecraftronu.

Staviteľský tábor s Minecraft legom a Transformers tématikou, kde buduješ svoju vlastnú planétu, zachraňuješ vesmírne lego-úlomky a plníš questy z Minecraft sveta, aj z toho nášho.

Spolu s kamošmi staviteľmi (max. 4 na poriadnu kopu lega) predstúpite pred kapitánov autobotov a dostanete neľahkú úlohu - zachrániť a nanovo vystavať svoju domovskú planétu Minecraftron. Budete prechádzať cez portály medzi svetmi, získavať vzácne kocky a artefakty, putovať po vesmírnej mape, objavovať a budovať Minecraft svet a aj ten náš!

No nemysli si, že to bude také easy! V REAL Minecraft WORLD ti nebude stačiť len klik myšou! Každú surovinu, každú výhodu, každý stavebný blok musíš získať na vlastnom queste.

Priprav sa na dni plné akcie, pohybu, logických i zábavných úloh a samozrejme stavania z lega. Poriadne preskúmame okolie areálu vo Chvojnici, kde získame vzácnu energiu pre naše stavby z Allsparku a zúčastníme sa aj hviezdnej transformerskej párty! Viac o programe Záchrana Minecraftronu.

Zachrániť a nanovo vystavať Minecraftron nie je vôbec ľahké, ak sú nablízku Decepticoni. Okrem veľa Lego kociek a staviteľských nápadov to bude chcieť aj dobrý postreh, trochu potu a veľa odhodlania.

Tak príď zažiť konečne poriadny REAL MINECRAFT LEGO WORLD a ťukanie do tabletu ti už viac stačiť nebude!

Presvedč sa, ako sme stavali svety po minulé roky. 

Autoboti - záchrana Minecraftronu

Na Terru - Zem dopadli trosky zo zničeného Minecraftronu. Bola to tvoja planéta - domov autobotov, z ktorej ste sa zachránili medzi troskami. Na Zem spolu s vami dopadla aj kocka života Allspark! Tú chcú získať Decepticoni, ktorí majú po zničení Minecraftronu záujem aj o Terru!

Všetko je v tvojich rukách, tak sa pridaj na správnu stranu, aby si planétu zachránil. Pomocou hviezdnej mapy nájdeš minecraft artefakty na obnovenie Minecraftronu. Spoluprácu s kamošmi využiješ keď budeš strategicky budovať obranu Terry pred Decepticonmi, na úhyb pred meteoritmi využiješ vlastné svaly, pri hrdinskom skrotení sopečnej búrky zasa odvahu a usilovnosťou prekonáš aj zemskú príťažlivosť. Počas výletu uvidíš aj vnútro vesmíru v planetáriu a zažiješ transformerskú hviezdnu párty a osviežiš sa na kúpalisku s crazy šmýkľavkou a tobogánom.

Ak sa ti s tvojím tímom kamošov podarí obnoviť tvoju domovskú planétu, Optimus Prime ti ukáže ako využiť technológiu najnovšieho typu transformerov na prelet mliečnou dráhou a domov si prinesieš len tie najlepšie zážitky!

Tak neváhaj a vydaj sa na vesmírne lego-dobrodružstvo s tvojimi obľúbenými transformers!

 

Program tábora je vždy rozdelený do tematických blokov, ktoré kombinujú tvorivé lego workshopy so zábavnými táborovými hrami v peknej okolitej prírode, aby účastníci rovnomerne trávili čas pri hrách so stavebnicou, ale aj pohybovými a tvorivými hrami s rovesníkmi.

Stavanie z lega sa odvíja od príbehu a prebieha buď individuálne, alebo v tímoch max. 4 deti na poriadnu škatuľu lega.

Tábor je vhodný pre mladších účastníkov, ktorí preferujú kľudnú tvorivú atmosféru v menších skupinkách a nevyhľadávajú klasické tábory s typicky súťaživým programom, no a samozrejme ich obľúbenou hračkou je lego stavebnica.  

Kapacita tábora je obmedzená na 40, aby mal každý účastník dostatočné množstvo stavebníc a mohol tvoriť v malých skupinkách, kde sa najlepšie rozvíja kreativita a deti sa navzájom dobre poznajú.

Horský hotel Magura - pozemská základňa Minecraftronu

Autoboti sa toto leto zídu na tajnom mieste skrytom v horách, vo Chvojnickej doline, neďaleko Bojníc. Ubytujeme sa v Horskom hoteli Magura a planétu budeme obnovovať z lego úlomkov v jeho peknom prírodnom okolí. Na dobrodružné putovanie a získavanie kociek budeme využívať okolité športoviská či dokonca telocvičňu a veľké spoločenské priestory, takže o priestor pre naše stavby tu núdza určite nebude.

Ubytovanie:
2 až 5-lôžkových izbách, s vlastným sociálnym zariadením a s WIFI internetom

Stredisko:
jedáleň, spoločenská miestnosť, bufet, TV, DVD, telocvičňa, detské ihrisko, ohnisko, trampolína, hojdačky, stolný futbal, stolný tenis, šípky a WIFI

Ako je zostavený program tábora? Budú sa deti celé dni hrať iba s legom?

Počas tábora Constructor sa deti stavbám z lega venujú iba určitú časť dňa. Táborový program je nakombinovaný tak, aby si deti popri stavaní užili aj pravé táborové hry, zábavu a domov si odniesli tie najkrajšie a nezabudnuteľné zážitky.

Má si dieťa priniesť vlastné lego?

Lego v tábore je zabezpečené a je ho naozaj veľa 😊. Ak by ste dieťaťu pribalili vlastné lego, mohlo by sa stať, že by sa pomiešalo s tým Wachumba. O dostatok lega v tábore je naozaj postarané.

Ako sa môžem spojiť s dieťaťom počas tábora?

Deti majú počas tábora svoje mobilné telefóny odložené u vedúcich, preto je veľká pravdepodobnosť, že počas toho ako sú na programe, sa im nedovoláte. Pre bežné telefonáty odporúčame poobednú siestu alebo odpočinok po večeri. Vždy v pokynoch obdržíte telefónne číslo na hlavného vedúceho / hlavnú vedúcu tábora. Ak sa jedná o neodkladný telefonát, kontaktujte vedúceho.

Kedy a kde nájdem fotky počas, a po tábore?

Ak nám podmienky dovoľujú, fotky z tábora pridávame priebežne každý deň na našu FB stránku. Po skončení tábora Vám na e-mail bude zaslaný link s odkazom na všetky fotky z tábora ako aj táborové video.

Naozaj príde do tábora Optimus Prime?

Nechajte sa prekvapiť. 😊

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Constructore páčilo:

 • ...Ďakujem, ďakujem, ďakujem - syn bol maximálne spokojný, hoci prvé dni sme sa obávali, že budeme po neho musieť prísť ... A ja som bola veľmi rada, že som každý deň bola informovaná či už prvé dni cez mobil, alebo cez fb, ako to v tábore prebieha. Zbytočne som sa obávala, že budú celý deň len nad legom sedieť :-D. Takže ešte raz veľmi pekne ďakujeme a určite sa vidíme o rok :-)...
 • ...Minecraft tábor - syn Branko bol nadšený, dva dni rozprával zážitky, ďakujeme....
 • ...Chcem sa úprimne poďakovať všetkým organizátorom animátorom, ktorí sa podielali na celkovom priebehu a úžasnej atmosfére v tábore Chvojnica :-D sú to skvelí mladí ľudia... ;-) este raz velká vďaka :-* s pozdravom mamka Janka :-)...
 • ...Chlapec bol prvýkrát, bol spokojný, nadšený. Ja som bola tiež spokojná aj s organizáciou a informáciami. Chcela by som aj takto poďakovať mladým animátorom, ktorí sa tam starali o naše deti....
 • ...Detičky prišli z tábora nadšené, takže aj vedúci aj program bol super...
 • ...Osobitne ďakujeme za pochopenie, ústretovosťt, špeciálnu starostlivosť o plačúce deti :-) a ich rodicov :-), záazračné metódy na uspávanie slabších spachtošov a lásku. Ešte raz ďakujeme za všetko, bolo vidno, že deti boli v pohode, spokojné a šťastné, dokonca aj tie, čo sa tomu spočiatku trochu bránili :-)...
 • ...Všetko bolo super, syn sa vrátil nadšený, šťastný a maximálne spokojný, čiže o rok opakujeme ☺...
 • ...Syn prišiel šťastný a opäť raz sa mu nechcelo ísť domov. O rok sa opäť vidíme aj so staršou dcérkou...
 • ...Syn bol veľmi spokojný, nemám čo dodať...
 • ...Prostredie bolo krásne, kolektív priateľský k deťom, úctivý, žiadne pubertálne predvádzanie sa...
 • ...Kedykoľvek Vám zverím dieťa :-)...
 • ...Všetko bolo super, maximálna spokojnosť. Tak zasa o rok. :)...
 

Tábory, ktoré vás môžu tiež zaujímať