Letné tábory Nábor animátorov 2025 100 000+ nadšených detí 94% 4,7

Letný tábor Youtuber & TikTok

 
 
 
 
Aktivity
Umelecký
Youtube,TikTok,video
Kúpanie / aquapark
Lanové prekážky
Počítače
Tvorba videí
Turistika a príroda
Youtuberi / Tiktokeri

Prečo tento tábor:

  • Platba na splátky už od 50€
  • Znížte si cenu až o 275€ s rekreačným poukazom.
  • Jediný Youtuberský/TikTok tábor, kde sa naozaj učíš tvoriť videá
  • Profesionálne vedené a tematicky zamerané workshopy
  • Program zameraný na rozvoj práce s videom, hudbou a grafikou
  • Práca na iPadoch, Apple počítačoch a v programe Filmore
  • Zážitkový animačný program zameraný na odovzdávanie Wachumba hodnôt
  • Individuálny prístup, tvorba v malých skupinkách po cca 4 deti
  • Skúsení animátori s akreditovaným kurzom zážitkovej pedagogiky
  • Sledujte ako si užívame tábor - priebežné zverejňovanie fotiek už počas tábora

V cene tábora

  • Populárni hostia a youtuberi
  • Výlet do lanového centra Tarzánia
  • Multifunkčné nahrávacie štúdio, osvetlenie, green screen
  • Profesionálne technické vybavenie: iPady, Macbooky, statívy, foťáky, mikrofóny a outdoorové kamery
  • Táborové tričko
  • Fotky a video z tábora

Za príplatok (nepovinné)

🎬 Youtuberský tábor, v ktorom vstúpiš do Ethernixu! Staň sa súčasťou sveta, v ktorom sa naučíš tvoriť videá, pracovať s kamerou a rozvíjať svoje mediálne aj digitálne zručnosti. No pozor – Ethernix ukrýva tajomstvá a výzvy, na ktoré je potrebný Tvoj talent, tvorba aj šikovnosť. Si pripravený?

O tábore

Youtuber & TikTok 2025: Ethernix - CLICK HERE TO PLAY

Predstav si tábor, v ktorom môžeš tvoriť príbehy, nakrúcať videá, stretávať zaujímavých hostí a objavovať tajomný svet Ethernix. Každý záber, ktorý natočíš, každá úprava, ktorú spravíš, ťa posunie bližšie k odhaleniu pravdy.

Tento youtuberský tábor ti dá kontrolu nad kamerou, strihom aj zvukom, ale aj niečo viac – skúsenosť, ktorú nezažiješ nikde inde. Vydáš sa na adrenalínové misie v lanovom centre, vyriešiš investigatívne pátračky, zjazdíš tobogany v Aquacity, zvládneš akčné behačky aj bazénové špliechačky.Viac o programe Youtuber & TikTok - Ethernix

Postupne však začneš vidieť zvláštne vzorce. Prečo si niektorí hráči nepamätajú ako sa sem dostali? A kto vlastne riadi hru?

V Ethernixe sa naučíš tvorbu digitálneho obsahu, prácu s AI, kritické myslenie a bezpečný pohyb v online priestore. No hlavne si uvedomíš, že technológia je nástroj – otázka je, kto ju ovláda. Si pripravený vstúpiť do hry a stať sa tvorcom vlastného príbehu? Pridaj sa k nám a zaži dobrodružstvo, ktoré prekoná aj tvoje obľúbené videohry!

Tvoriť budeme v malých skupinkách na našich iPadoch, Apple Macbookoch v programoch Filmore či iMovie (cca 4 deti na jeden Mac). Zabávaj sa, natáčaj, strihaj a postuj. Mladým tvorcom videí sa po minulé roky páčilo. 

Tento tábor je tak výnimočný, že nás prišli pozrieť aj z telky :D. Pozrite si reportáž:


 
 
 

Zábery z tábora

Program

Ethernix - CLICK HERE TO PLAY

💾 Príbeh: Vitaj v Ethernixe – svete, kde nič nie je nemožné. Oblečenie, technológie, prostredie – všetko je dokonalé. Ale pozor! Ethernix nie je len obyčajná hra. Akonáhle vstúpiš, stávaš sa súčasťou niečoho väčšieho. Každý si tu vytvára vlastnú postavu – meno, schopnosti, jedinečný štýl. Dostaneš logbook, kde si budeš zapisovať všetko, čo sa ti podarí.

Prvé hodiny sú magické – spoznávaš nových hráčov, objavuješ tajomstvá Ethernixu, ale… niečo nesedí. Niektorí hráči akoby tu boli odjakživa, no nevedia vysvetliť ako sa sem dostali. Náhoda? Možno na to čoskoro prídeš… Dnes večer ťa však čaká slávnostné pasovanie do Ethernixu. Si pripravený?

🎮 Čo ťa čaká?

  • ✅ Slávnostné pasovanie do Ethernixu
  • ✅ Vytvorenie vlastnej postavy – vyberáš si meno, schopnosti, úpravu logbooku
  • ✅ Prvé kroky v novom svete – spoznávanie tímu a herného prostredia
  • ✅ Stretávaš legendárnych hráčov Ethernixu

💾 Príbeh: Zistil si, že v Ethernixe sa skrýva veľké tajomstvo. Ako to, že niektorí hráči zabudli na realitu? Možno ti pomôže odpoveď nájsť kamera. Áno, presne tak! Začínaš dokumentovať život v Ethernixe. So svojím tímom zakladáš filmovú crew a rozhodujete sa, aký príbeh budete rozprávať.

Pri natáčaní sa dostanete k pravidlám hry… a všetko vyzerá dokonale. Možno až príliš. Čím viac sa do nich ponárate, tým viac máte pocit, že v nich niečo nesedí. Akoby medzi riadkami bolo ukryté varovanie. Ale pred čím?

🎮 Čo ťa čaká?

  • ✅ Vytvorenie vlastného filmového tímu – vyberáte názov, roly, štýl natáčania
  • ✅ Prvé videotvorby – učíš sa ovládať kameru, strih, zvuk a scenár
  • ✅ Objavovanie tajných herných questov mimo videa
  • ✅ Možnosť odomknutia prvého legendárneho hráča, ktorý ti dáva nové indície

💾 Príbeh: Kamera beží, herný svet sa rozširuje a ty dostávaš nový upgrade – môžeš odomknúť novú hernú zónu – Tarzániu! V Ethernixe je adrenalín dokonalý, ale… je skutočný?

Počas lezenia a zdolávania prekážok si uvedomíš niečo zvláštne. Neexistuje tu únava. Nebojíš sa pádu. A vtedy ti dôjde: Ethernix ti dá všetko, je len na tebe ako hlboko sa chceš ponoriť.

🎮 Čo ťa čaká?

  • ✅ Upgrade svojich schopností – lepšia technika natáčania
  • ✅ Dobývanie novej hernej zóny – Tarzánia!
  • ✅ Príprava na dokumentáciu skutočného dobrodružstva
  • ✅ Možnosť odomknutia druhého legendárneho hráča

💾 Príbeh: Ethernix je dokonalý, no nie je to realita! Nastal čas ukázať, že aj vonkajší svet má svoje kúzlo. Začínaš natáčať svoje najdôležitejšie video – príbeh, ktorý môže navždy zmeniť Ethernix.

Tvoje video však spôsobuje glitchovanie medzi realitou a Ethernixom. Zóny v Ethernixe sa chvejú v základoch, realita do nich začína presakovať a Ethernix naopak preniká do skutočného sveta.

🎮 Čo ťa čaká?

  • ✅ Hlavné natáčanie filmu
  • ✅ Workshopy na editáciu, strih, efekty a zvuk
  • ✅ Možnosť odomknutia tretieho legendárneho hráča

💾 Príbeh: Na tento deň je naplánovaná údržba serverov, pribúdajú opravené textúry a nové možnosti. My sa zatiaľ vyberieme oddýchnuť si a „resetnúť“ do aquaparku. Relax, voda, zábava... Ale pozor – kde je hlavný videomanažér? Záhadne zmizol. Zdá sa, že niekto sa snaží skryť pravdu.

🎮 Čo ťa čaká?

  • ✅ Výlet do aquaparku
  • ✅ Hľadanie stôp – čo sa stalo s videomanažérom?

💾 Príbeh: Vaše filmy sa dostali do celého Ethernixu. Niečo sa deje. Niektorí hráči sa začínajú prebúdzať! Ako Vaša tvorba zmení Ethernix? Bude ešte lepší a dokonalejší alebo sa v ňom začnú diať čudné veci?

🎮 Čo ťa čaká?

  • ✅ Finalizácia videí
  • ✅ Príprava na veľké premietanie

💾 Príbeh: Prichádza veľké premietanie. Tvoje video má obrovský dosah – vidíš ako sa svet Ethernixu mení a ohýba pod silou tvojho odkazu. Tvoja tvorba a úspechy majú moc zvrátiť osud celého Ethernixu. Niektorí hráči však stále váhajú. A v tom Ethernix aktivuje poslednú obranu...!

🎮 Čo ťa čaká?

  • ✅ Dokončenie posledných detailov
  • ✅ Slávnostné premietanie – rozhodujúci moment
  • ✅ Záverečný snem a ocenenie účastníkov
  • ✅ Symbolický návrat hráčov do reality

💾 Príbeh: Vďaka svojej tvorbe ste sa naučili bezpečne fungovať v Ethernixe. Už viete, že realita stojí za to – a že je len na vás ako rozdelíte svoj čas medzi skutočný svet a svet neobmedzených možností. Teraz máte kontrolu nad vlastnými rozhodnutiami, či už v Ethernixe alebo mimo neho. So sebou si odnášate to najlepšie z oboch svetov – kreativitu, priateľstvá a nové schopnosti. A to je tá najväčšia výhra.

🎮 Čo ťa čaká?

  • ✅ Zloženie okuliarov – návrat do reality
  • ✅ Každý dostáva "artefakt" z Ethernixu – spomienku na dobrodružstvo

Čo ťa čaká:

  • výbava pravého YouTube hackera - green screen, umelé osvetlenie, Macbooky, akčné kamery
  • workshopy a Q&A so známymi youtubermi, Tik-Tokermi a IG celebritami
  • vedúci, ktorí Ti budú pomáhať s prípravou a tvorbou
  • pestrý táborový program, plný hier, atrakcií, challengov a aktivít podľa Tvojho výberu
  • Výlet do Tarzánie - lanové centrum
  • výlet do Aquacity (za doplatok)
  • odborné workshopy na edit a strih videí, ktoré si vyskladáš podľa svojho záujmu
  • používanie AI (umelej inteligencie)

 

  • tvorba originálneho obsahu, textov a scenáru
  • vystupovanie pred kamerou
  • zvuk a práca s mikrofónom a hlasom
  • kvalitné pripojenie na wi-fi a mnoho užitočných doplnkov
  • práca so zábermi, efekty, thumbnaily
  • prepojenie s tik-tokom, snapchatom, IG, BeReal a ostatnými sociálnymi sieťami
  • tvorba vlastného kanálu, reelska, storky, loga
  • využívanie sociálnych sietí v harmónii s reálnym svetom
  • točenie, práca s kamerou a technikou

Pre koho

Tábor je vhodný pre chlapcov aj dievčatá vo veku 10 – 17 rokov, ktorí majú blízko k technike a fascinujú ich možnosti digitálnej tvorby. Je ideálny pre tých, ktorých baví fotiť, filmovať, tvoriť stories, reels či videá na TikTok a YouTube alebo sa to chcú naučiť. Je pre tých, ktorí sledujú online trendy, chcú sa zdokonaliť v práci s kamerou a strihom a rozvíjať svoju kreativitu. Tábor ponúka jedinečnú príležitosť naučiť sa nové digitálne zručnosti, stretnúť zaujímavých hostí a známych youtuberov a zažiť nezabudnuteľné dobrodružstvo v tvorivom prostredí. Tu sa z divákov stávajú tvorcovia! 🎬🚀


 
 
 
 
 
 

Čo si z tábora odnesieš:

  • zdokonalíš sa v tvorbe videí (vymýšľanie scenáru, točenie, strih)
  • zistíš ako využiť AI (umelú inteligenciu) vo svojej tvore
  • množstvo nových lajkov a subscriberov z radov Wachumba komunity
  • nové kamarátstva z "branže"
  • spoznáš popredných slovenských youtuberov a tvorcov, ktorí Ti radi poradia
  • rozvoj soft skills (creativity, cooperation, critical thinking, communication) cez outdoorové hry a zážitky
  • rozvoj tvorivosti, talent, digitálnych zručností, bezpečnosť na internete

Tábor Youtuber&TikTok rozvíjajú kreativitu, digitálnu gramotnosť a kritické myslenie v dynamickom prostredí, kde sa technológie spájajú s reálnymi zážitkami. Deti sa učia tvoriť digitálny obsah s rozvahou, pochopiť princípy online sveta a efektívne pracovať s kamerou, strihom či zvukom.

Vyvážený program kombinuje tvorivé aktivity s pohybom, hrami v prírode a tímovou spoluprácou, čím posilňuje komunikačné schopnosti, kreativitu a schopnosť riešiť problémy. Praktické workshopy pomáhajú deťom rozvíjať mediálnu gramotnosť, naučia sa rozpoznávať hoaxy a dezinformácie a pochopia, ako si udržať zdravý vzťah k technológiám.

Skúsení animátori s akreditáciou a odborní lektori vytvárajú podnetné a bezpečné prostredie, kde deti objavujú nové možnosti, učia sa kriticky premýšľať a získavajú cenné zručnosti pre digitálny aj reálny svet.


 
 
 
 
 
 

Nájdite k nám cestu

Ukázať trasu
Lokalita

🏔 Vitaj v Ethernixe – svete obklopenom krásou Nízkych Tatier!

Hotel Vrchy, ukrytý v srdci hôr, ponúka dokonalé prepojenie akcie, kreativity a prírody. Rozľahlé ihriská a bezpečný areál sa stanú tvojím ihriskom pre dobrodružné misie a natáčanie epických záberov. Ticho lesa a šum horského potoka vytvoria tajomnú atmosféru, vďaka ktorej bude každé tvoje video pôsobiť ešte autentickejšie.

Chceš akciu? Lanové prekážky, adrenalínové výzvy a terénne natáčanie v lese ťa vtiahnu priamo do deja.

Chceš tvoriť? Tri spoločenské miestnosti ti poskytnú ideálny priestor na strih, editovanie a tvorbu digitálneho obsahu.

Chceš relax? Bazén a terasa budú miestom, kde si vychutnáš zaslúžený oddych, zatiaľ čo sa príbeh Ethernixu bude ďalej odvíjať.

Nech už budeš objavovať, tvoriť alebo natáčať, táborová atmosféra pri ohnisku a večerných debatách s tímom ti ukáže, že Ethernix je viac než len hra – je to zážitok, ktorý si budeš pamätať ešte dlho po návrate do reality.

Ubytovanie:

  • 2 až 4-lôžkové izby všetky s vlastným sociálnym zariadením.

Stredisko:

  • 3 spoločenské miestosti, veľká reštaurácia, bazén, ohniská, športoviská a lúky, letná terasa, biliard, stolný futbal, šípky

Zábery z o strediska


Hodnotenie

92.43 %
Celkovo 147 hodnotení

Napísať recenziu
Recenzie

Takto sa im v (Tábore) páčilo

Všetko b ...

Všetko bolo supeeeer!
Samuel Š.
pred 8 mesiacmi

Super ...

Super
Alexander Š.
pred 8 mesiacmi

...

Bol to výborný tábor nikdy som si neprectavoval že tam budem chcieť zostať dlhšie ale uš áno bol to naj tábor s najlepšími animátor my velmy dobre aktyvyty a zážitky duf že aj na budúci rok to bude tak super a dúfam že budú rovnaký animatory:Mea Chia Zory a Matys
Lukáš L.
pred 8 mesiacmi

S táboro ...

S táborom bol môj syn veľmi spokojný, veľmi sa mu tam páčilo..ani domov sa mu nechcelo ísť a o rok chce ísť znova...Syn bol nadšený z natáčania videií, má nových kamarátov a veľa pekných zážitkov.. takže za nás super..?
Viera K.
pred 8 mesiacmi

Žiadne z ...

Žiadne zmeny by som nespravil, jediné čo tak by som chcel pochváliť animátorov Chia, Mea, Matys a Toryho za to ako dokázali zvládať situácie ktoré s nami museli pretrpieť. Sú to skvelí vedúci, a dúfam že taký chill zostanú aj na ďalšie roky. Za mňa by to bolo teda všetko, ďakujem za skvelý začiatok prázdnin. UNITY! RESPECT! WACHUMBA! Samuel Fehér
Samuel F.
pred 8 mesiacmi

Mohol by ...

Mohol by trvať dlhšie aj 10 dní ?
Vladimíra K.
pred 9 mesiacmi

Tričká b ...

Tričká by boli lepšie bavlnené.
Tomáš H.
pred 9 mesiacmi

Syn bol n ...

Syn bol nadšený . Bol to jeho prvý tábor a urcite sa vrati opäť o rok .
Dominika J.
pred 9 mesiacmi

nižšia ...

nižšia cena za tábor, prišli 3 youtuber/tiktokery absolútne ma nezaujímalo nič z toho čo hovorili. myslím ,že by bolo lepšie keby vôbec neprišli a my by sme mali nejaký iný program
Maroš K.
pred 1 rokmi

Ak by sa ...

Ak by sa dalo, trochu väčšie porcie
Richard Z.
pred 1 rokmi

Super už ...

Super už sa teším na budúci Wachumba tábor
Alexander Š.
pred 1 rokmi

Možno tro ...

Možno trochu lepšie urobiť jedlo ale všetko iné je perfektne
Tomáš M.
pred 1 rokmi

...

Najlepší tábor ktorý som zažil a je smola že na budúci tok sa už možno s ani spormi neuvidíme lebo by budem musieť hľadať brigádu a najviac ale najviac by som bol šťastný keby vyhrám tábor na budúci rok nech sa s nimi môžem opäť stretnúť a trápne dobrý kolektív tam bol a vážne som si to užil 10/10 tábor
Adam B.
pred 1 rokmi

vsetko sa ...

vsetko sa pacilo, velmy aj vylet…uvitala by este jeden dalsi vylet von z arealu ?
Veronika F.
pred 1 rokmi

Dobrý de ...

Dobrý deň,dcéra bola uz druhýkrát po sebe,veľmi spokojná so všetkým ? Našla si kamošky a zažila krásne zážitky vďaka Vám ☺️
Michaela J.
pred 1 rokmi

Keď si sy ...

Keď si syn vybral tento tabor, mala som najskôr zmiešané pocity, no vrátil sa úplne nadšený, aj doma si vyrábal videa, vedel strihať, vedel si predstaviť celu postupnosť, ako vzniká video a z toho som úprimne rada aj ja. Navyše deti nesedeli iba pri počítači alebo mobile, ale mali aj kopu dalších aktivít. Výlet do energylandie bol už iba čerešničkou na torte.
Pavlína H.
pred 1 rokmi

2. večer ...

2. večera, lepšia wifi
Adam P.
pred 1 rokmi

NABUDÚCE ...

NABUDÚCE POPROSÍME VIAC FOTIEK NA FB, ĎAKUJEM.
EMIL M.
pred 1 rokmi

Slaby sig ...

Slaby signal na internet a male porcie jedla pre deti
Tomas H.
pred 1 rokmi

Viacej na ...

Viacej natáčať videá
Matej L.
pred 1 rokmi

Všetko s ...

Všetko super turnus by mohol byť aj viac dní?
Vladimíra K.
pred 1 rokmi

Pripomien ...

Pripomienka iba k malym porciam stravy :-( Ďakujeme
Denis B.
pred 1 rokmi

Bol som pr ...

Bol som prvykrat, pacilo sa mi. Postele vyborne, chutilo mi. Veduci super. A Pablo - zvihaj vedro rychlejsie : )
Alexander V.
pred 2 rokmi

Chcel by ...

Chcel by som veľmi poďakovať Pablo ze som mohol robiť kút editovania pre ľudí ktorý to potrebovali a ešte Mee ze som mohol robiť druhého zdravotníka a Miškovi za vinikajuci zážitok na ktorý nikdy nezabudnem ďakujem vám za skvelí tábor na ktorý nikto nezabudne
Adam B.
pred 2 rokmi

všetko bo ...

všetko bolo super. Žiadne pripomienky nemám a užil som si to!
Richard Z.
pred 2 rokmi

Bol to te ...

Bol to ten najlepší zážitok v mojom živote dufam že to vyhrám bolo by to super a fakt sa teším na ďalší tábor.
Samuel K.
pred 2 rokmi

úžasný ...

úžasný tábor, chodím už 4 roky :D
Maroš K.
pred 2 rokmi

Dievcata ...

Dievcata si Vás tábor užili na jednotku s tisíc hviezdičkami, plakali ešte celu nedelu, že museli odist, chválili si neskutočne a už teraz sa tešia na tábor na budúci rok , etse raz dakujeme
Soňa B.
pred 2 rokmi

Tábor sa ...

Tábor sa nám veľmi páčil, budúci rok by sme chceli ísť znova? ak by sa podarilo vyhrať bolo by to super?
Nella Zoe Krajčová
pred 2 rokmi

Ochorel so ...

Ochorel som a nemohol som ísť na výlet musel som ísť domov
Alex Leonard Fronc
pred 2 rokmi

Špinavá ...

Špinavá kúpeľňa
Matej V.
pred 2 rokmi

...

Viacej nočných hier. Inak super.
Kevin P.
pred 2 rokmi

Musím po ...

Musím pochváliť celkovo prístup. Moja dcéra z duše nenávidí ryžový nákyp. No hladná neostala. Dostala náhradu a to chlebík so šunkou. Vedia sa tu riešiť veci v priebehu. Možno by animátori mohli trosku viac pomôcť deťom, ktoré majú ťažšiu tému na natáčanie. Napríklad skupina detí natacala scifi a nedokončili to. Je super ze decka majú program, to je gro toho všetkého ale majú málo času na dokončenie videa. Tu by mali animátori pomôcť. Aby sa všetko pekne stihlo. Inak maximálna spokojnosť. Komunikácia prístup hry výlet niečo perfektne. Moje dieťa je maximálne spokojne a žiadna sťažnosť nepadla ?. Vrelo doporučujeme. Ďakujeme
Lenka C.
pred 2 rokmi

Dcéra si ...

Dcéra si veľmi pochvaľovala, najradšej by sa tam vrátila ešte dnes. Trošku frflala na stravu, ale inak bolo všetko na jednotku. ďakujeme
Roman C.
pred 2 rokmi

Malý výb ...

Malý výber workshopov, škoda, že sa nenatočilo žiadne video
Patrícia M.
pred 3 rokmi

Srdečná ...

Srdečná vďaka za tričko Wachumba. Dnes dorazilo??
Alex J.
pred 3 rokmi

Dať dopre ...

Dať dopredu vedieť rodičom,že spoločnosť O2 nemá vôbec signál v tejto oblasti.Inak dcéra bola taká spokojna,že by išla hneď.Animatorov aj ostatných treba len pochváliť.Dakujeme
Katarína Š.
pred 3 rokmi

Dakujeme z ...

Dakujeme za novy dizajn a veci na tábore.Animatory boly super prídem na další rok tiež ešte raz ďakujem.
Fedor K.
pred 3 rokmi

Veľmi ďa ...

Veľmi ďakujem za tento mega tábor, veľmi som si ho užila. Ďakujem aj všetkým animátorom a aj ľuďom ktorý tam so mnou boli. Bol to fantastický tábor. Posielam všetkým jedno veľké ĎAKUJEM.❤️❤️❤️
Amálka K.
pred 3 rokmi

Všetko ma ...

Všetko malo byt na 100 percent len sa mi to nedalo natukat. Varili ste perfektne ale je pravda že každému dieťaťu nevyhoviete. Co sa týka programu som veľmi milo prekvapená. Dcéra by tam ešte týždeň ostala. Bolo jej ozaj super. Vrelo doporučujem. O rok sa vidíme opäť aspoň dúfam ?
Lenka C.
pred 3 rokmi

Veľká sp ...

Veľká spokojnosť, komunikácia s vedúcimi výborná, dieťa spokojné nadmieru. Ďakujeme.
pred 4 rokmi

Boli sme v ...

Boli sme veľmi spokojní, prídeme aj nabudúce.
Eva F.
pred 4 rokmi

Ďakujem b ...

Ďakujem boli ste super:)
pred 4 rokmi

Všetko bo ...

Všetko bolo super. A pozdravujem všetkých animátorov a vedúcich. Ďakujem
Alex P.
pred 4 rokmi

Strava dob ...

Strava dobrá ale malé porcie
pred 4 rokmi

Môjmu syn ...

Môjmu synovi sa tábor veľmi páčil. S nadšením rozprával o workshopoch, o profesionálnom prístupe animátorov, o doplnkových výletoch. S programom aj s informovanosťou sme boli veľmi spokojní. V budúcnosti určite odporučíme wachumba tábory našim kamarátom.
Jaroslava Kériová (Patrik Ilenčík)
pred 4 rokmi

Chcem, aby ...

Chcem, aby ste boli aj na ďalších turnusoch a ďalšie roky :-)
Alexej J.
pred 4 rokmi

S táborom ...

S táborom sme boli veľmi spokojný, ešte pôjdeme, ale skúsime niečo iné
Emma C.
pred 4 rokmi

Veľmi som ...

Veľmi som si ho užil a už sa teším o rok. Verím, že sa tam stretneme v rovnakej zostave ako tento rok.
Samuel
pred 4 rokmi

V tabore b ...

V tabore bolo skvelo, možno by bolo lepšie keby bolo viac YouTube-rov ako hostí.
Lenka C.
pred 4 rokmi

Dievčatá ...

Dievčatá si Váš tábor užili na jednotku s tisíc hviezdičkami, plakali ešte celu nedeľu, že museli odísť, chválili si neskutočne a už teraz sa tešia na tábor na budúci rok , ešte raz ďakujeme
X. K.
pred 5 rokmi

Najlepší ...

Najlepší tábor ktorý som zažil a je smola že na budúci tok sa už možno s ani spormi neuvidíme lebo by budem musieť hľadať brigádu a najviac ale najviac by som bol šťastný keby vyhrám tábor na budúci rok nech sa s nimi môžem opäť stretnúť a trápne dobrý kolektív tam bol a vážne som si to užil 10/10 tábor
C. W.
pred 5 rokmi

Náš syn ...

Náš syn bol v yotuberskom tábore. Všetko sa mu tam veľmi páčilo. Každodenný program bol perfektný. Zato veľká vďaka animátorom Miške, Peťke, Dominike, Aničke, Tajovi a Lucke. Ste skvelí. Pozdravuje vás IVKO a veľmi ďakujeme za rýchle doručenie zabudnutej bundy
C. Y.
pred 5 rokmi

Ďakujeme ...

Ďakujeme za super týždne pre naše deti. Deti maximálne spokojné, super zážitky a noví priatelia.
C. W.
pred 5 rokmi

Nezabudnut ...

Nezabudnuteľné zážitky, záujem a starostlivosť zo strany animátorov vedúcich a animátorov - sú to ľudia na správnom mieste :-) Ďakujeme za krásnych 7 dní !!
A. Z.
pred 5 rokmi

Syn bol ve ...

Syn bol veľmi veľmi spokojný
U. K.
pred 5 rokmi

Ďakujeme ...

Ďakujeme za nový dizajn a veci na tábore. Animátori boli super, prídem aj na další rok. Ešte raz ďakujem
D. Q.
pred 5 rokmi

Varili ste ...

Varili ste perfektne, ale je pravda, že každému dieťaťu nevyhoviete. Čo sa týka programu, som veľmi milo prekvapená. Dcéra by tam ešte týždeň ostala. Bolo jej ozaj super. Vrelo doporučujem. O rok sa vidíme opäť, aspoň dúfam
N. R.
pred 5 rokmi

Ja ako rod ...

Ja ako rodič som bola maximálne spokojná s prístupom hlavnej vedúcej, zdravotníčky, pani prevádzkárky aj kucháriek, veľmi milý a ústretový prístup pri stravovaní môjho syna (intolerancie), mali aj krajšie ubytovanie ako vlani + veľká lúka na hry, som si vedomá, že s mojím synom to nie je ľahké prosím odovzdajte všetkým (v neposlednom rade vedúcim) naše veľké ĎAKUJEM! A do videnia o rok
M. Q.
pred 5 rokmi

super táb ...

super tábor,rád sa vrátim aj o rok.
J. J.
pred 5 rokmi

Veľmi ďa ...

Veľmi ďakujem za tento mega tábor, veľmi som si ho užila. Ďakujem aj všetkým animátorom a aj ľuďom ktorý tam so mnou boli. Bol to fantastický tábor. Posielam všetkým jedno veľké ĎAKUJEM
T. Y.
pred 5 rokmi

12 ročný ...

12 ročný syn je štvrtý krát vo Wachumba tábore. Neviem, či má šťastnú ruku pri výbere, ale čím ďalej, tým je spokojnejší. Začal s Robotic, minulý rok absolvoval Hero, v zime Snowcamp a teraz si vybral Youtuber. Nie je nič lepšie ako počuť jeho nadšenie z táborových aktivít. O rok už pribalím aj druhého syna ;-)
M. O.
pred 5 rokmi

...

Slovami môjho syna Martina: "Bolo super a chcem ísť zas." A na budúci rok sa chystá s ním aj jeho mladšia sestra.
H. S.
pred 5 rokmi

Ďakujem z ...

Ďakujem za uzasny prístup k vegánstvu ako aj za prípravu jedál pre moju dcéru, napriek tomu že som Vám to nehlásila a neriešila to s Vami, nech nie je výnimka klobúk dole už viem prečo sa k Vám každý rok vracia
D. Z.
pred 5 rokmi

Keď si sy ...

Keď si syn vybral tento tabor, mala som najskôr zmiešané pocity, no vrátil sa úplne nadšený, aj doma si vyrábal videa, vedel strihať, vedel si predstaviť celu postupnosť, ako vzniká video a z toho som úprimne rada aj ja. Navyše deti nesedeli iba pri počítači alebo mobile, ale mali aj kopu dalších aktivít. Výlet do energylandie bol už iba čerešničkou na torte.
S. G.
pred 5 rokmi

Náš syn ...

Náš syn Peter bol vo vašom tábere Youtuber po prvý krát a bol veľmi spokojný. Všetko bolo "mega". Na akúkoľvek našu otázku, bola jeho odpoveď, že mega. Takže MEGA ĎAKUJEME, že ste sa takto krásne postarali o tie naše ratolesti
Z. O.
pred 5 rokmi

Jeden úž ...

Jeden úžasný tábor! Dcera bola veľmi spokojná!
G. C.
pred 5 rokmi

dcéra bol ...

dcéra bola taká spokojna,že by išla hneď zas. Animátorov aj ostatných treba len pochváliť. Ďakujeme
R. X.
pred 5 rokmi

Boli ste s ...

Boli ste super. Už sa teším na budúci rok.
Jakub
pred 5 rokmi

Nezabudnut ...

Nezabudnuteľné zážitky, záujem a starostlivosť zo strany animátorov vedúcich a animátorov - sú to ľudia na správnom mieste :-) Ďakujeme za krásnych 7 dní !!
pred 5 rokmi

super táb ...

super tábor,rád sa vrátim aj o rok.
pred 5 rokmi

Jednoznacn ...

Jednoznacne taboru nevysiel jedalny listok..Inak sa dcere pacilo.Len by sa chcela pochvalit videom,ktore stale nikde nieje..
Svetlana
pred 5 rokmi

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?


Napíšte nám
FAQ

Najčastejšie otázky

Strava v tábore je 5x denne. Jedálny lístok je dopredu pripravený a odkonzultovaný tak, aby zohľadňoval preferencie a vek Wačumbákov. Sme pripravení aj na prípadne stravovacie obmedzenia (vegetariánska, bezlepková, bezlaktózová strava…), alergie a intolerancie. Potrebu špeciálnej diéty alebo stravovacích obmedzení, prosím uveďte do prihlášky a prípadne odkonzultujte priamo s nami na 0917 687 555 | info@wachumba.eu. Pri náročnejších diétach sa vždy dohodneme s rodičmi na konkrétnom jedálničku, poprípade si deti čiastočne prinesú vlastné diétne jedlo a doplnky stravy. Na dodržiavanie diéty na tábore dohliada náš zdravotnícky dozor.

Platbu za tábor si môžete rozložiť aj na viac splátok. Splátkový kalendár vytvárame tak, aby vyhovoval Vašim potrebám, musí však spĺňať 2 jednoduché pravidlá: minimálna čiastka úhrady musí byť aspoň 50€ a zároveň celá suma za tábor musí byť uhradená najneskôr v deň začiatku tábora. V prípade záujmu o viac splátok, prosím uveďte túto požiadavku do poznámky v prihláške, alebo nás kontaktujte 0917 687 555 | info@wachumba.eu

Po ukončení pobytu Vám príde automaticky doklad o zaplatení a absolvovaní pobytu, ktorý predložíte zamestnávateľovi na preplatenie rekreačného poukazu. V tomto potvrdení budú údaje z Vašej rezervácie tábora - preto je dôležité aby tábor rezervovala osoba, ktorá bude rekreačný poukaz uplatňovať. Ďalšia možnosť je využiť darčekové karty spoločností ako Doxx, Benefit plus. Viac o platbe darčekovými poukazmi nájdete tu.

Pre prípad storna tábora alebo predčasného ukončenia tábora zo zdravotných dôvodov odporúčame mať priplatené cestovné poistenie. V prípade, že nemáte vlastné, odporúčame naše poistenie UNIQA pojišťovna, a.s., s ktorým máme výborné skúsenosti. Plnenie je rýchle, s minimom dokladovania a so spoluúčasťou len 20%.

Bezpečnosť a realizovateľnosť musí determinovať každú aktivitu vo Wachumbe. Napriek tomu, že nám zákon určuje na každého vedúceho najviac 17 účastníkov, v rámci skvalitnenia celkového zážitku a väčšej bezpečnosti Wachumba zaručuje na každého vedúceho najviac 9 účastníkov.

Každý člen Wachumba tímu prechádza školením bezpečnosti, prvej pomoci a má skúsenosti s podobnými podujatiami, či už ide o športový tábor, umelecký, alebo zvlášť pre tých najmenších. Samozrejmosťou nášho tímu je účasť zdravotníkov so vzdelaním v požadovanom odbore. Počas tábora je vedený zdravotnícky denník, v ktorom evidujeme všetky úkony a je archivovaný pre prípad potreby 6 mesiacov. Keď sa aj nedajbože niečo stane, aj pri tých najmenších pochybnostiach volíme návštevu nemocnice/pohotovosti. Okamžitá informovanosť rodičov je samozrejmá.

Vo väčšine prípadov máme v táboroch 2 typy výletov/atrakcií. Tie, ktoré sú súčasťou základného programu a extra príplatkové. Upozorňujeme, že doplnkové výlety je potrebné objednať už počas rezervácie, prípadne doobjednať ešte pred začiatkom tábora. Z kapacitných a organizačných dôvodov už nie je možné doobjednať výlety počas tábora.

Iba najlepší animátori pripravia najlepšie zážitky. Pri nábore a školení animátorov spolupracujeme s pedagogickými fakultami a ako jediný organizátor táborov máme Akreditáciu Ministerstva školstva v oblasti zážitkovej pedagogiky. Máme prísny výberový proces, pri ktorom účastníci najprv musia absolvovať kasting, následne niekoľkodňové školenie a až potom pod dohľadom staršieho a skúsenejšieho kolegu idú do táborov vytvárať zážitky.

Výlety, vstupné na atrakcie sú hradené z ceny pobytu. Odporúčame však zobrať si so sebou malý obnos peňazí na vlastné výdavky, spomienkové predmety a nákupy počas výletov. Výslednú sumu necháme na Vašom zvážení. Odporúčame ju ale nastaviť tak, aby deti viedla aj k finančnej zodpovednosti a gramotnosti. Pri mladších ročníkoch majú deti možnosť si uložiť vreckové u vedúceho, ktorý im ho na požiadanie dá. Predchádzame tak možným stratám, zabudnutiam a nedorozumeniam. Taktiež neodporúčame dávať účastníkom so sebou cenné veci (väčší obnos peňazí, mobilné telefóny a iné cennosti), organizátor pobytu nepreberá zodpovednosť za ich stratu alebo poškodenie. Cenné veci, ktoré chcete nechať svojim deťom odporúčame uschovať u oddielových vedúcich Vašich detí.

Upozorňujeme, že pri mladších deťoch sú mobilné telefóny uschované u vedúceho, ktorý ich deťom vydá v čase ktorý je na to vyčlenený, alebo na požiadanie, ak sa potrebujú spojiť s rodičmi. Predchádzame tak stratám mobilov, kontrolujeme čas detí strávený na mobiloch, aj sčasti obsah, ktorý na nich sledujú.

Pred nástupom na tábor dostanete kontakt na hlavného vedúceho, cez ktorého sa môžete spojiť s dieťaťom. V deň nástupu na tábor budete informovaný, kedy počas dňa budú mať deti mobil pri sebe a môžete sa im ozvať tak, že to nebude narúšať táborový program.

Podrobné propozície k táboru, ktoré obsahujú aj to čo si deti majú nabaliť, aby im nič nechýbalo Vám prídu automaticky cca mesiac pred začiatkom pobytu. Ak by ste aj po ich prečítaní mali dodatočné otázky, kontaktujte nás, radi poradíme.

Technické zabezpečenie tábora Youtuber máme pod palcom. Deti sa učia upravovať videá na MacBookoch (max. 4 deti na jeden), točia na akčné kamery či na fotoaparáty. Samozrejme, vlastný mobil je vítaný, aby si deti stihli zaznamenať naozaj všetko.

  • Mobil/foťák/outdoorovú kameru, ak máš vlastnú (v tábore budeme mať dosť techniky, ktorú môžeš používať, ale ak si zvyknutý na svoje, tak si ju prines a odlož u vedúceho)
  • Notebook (tak isto, v tábore budeme mať Macbooky na prácu, ale ak si zvyknutý na vlastný stroj, môžeš si ho zobrať a bezpečne odložiť u vedúceho)
  • Selfie stick (ak maš)
  • 1 biele lacné tričko (využijeme v rámci programu)
  • Tričká, krátke nohavice a pod
  • Tepláková súprava
  • Teplé oblečenie v prípade chladnejšieho počasia
  • Dostatok spodného prádla (aby si deti v tábore nemuseli prať)
  • Ponožky, podkolienky
  • Pyžamo
  • Šatka alebo čiapka, šiltovka
  • Športová obuv (2 ks)
  • Domáca obuv - prezúvky
  • Nepremokavá obuv
  • Nepremokavá vetrovka s kapucňou
  • Šľapky do vody
  • Pršiplášť
  • Plavky
  • Uteráky
  • Slnečné okuliare
  • Krém na opaľovanie, krém na tvár
  • Repelent proti bodavému hmyzu
  • Baterka (na svietenie) alebo čelovka
  • Fľaša na vodu
  • Malý ruksak (na výlety)

Počas tábora Youtuber sa deti venujú natáčaniu či strihaniu iba určitú časť dňa. Táborový program je nakombinovaný tak, aby si deti popri tvorbe vlastného youtube kanála užili aj pravé táborové hry, množstvo atrakcií, zábavu a domov si odniesli tie najkrajšie a nezabudnuteľné zážitky.

Každého baví niečo iné a každý sa cíti najlepšie v tom, čo ho napĺňa. Počas tábora si deti vyskúšajú všetky role hneď na začiatku, aby si samé dokázali vybrať čo je pre nich to pravé orechové.

Samozrejme. Všetko čo deti vytvoria na tábore, uploadujú na svoj youtube kanál, kde si ich tvorbu môžete pozrieť hneť po pridaní a postupne môžete sledovať ich progres.

Máme 2 turnusy tábora Youtuber, niektorí hostia sa budú opakovať na každom turnuse, no každý tábor bude mať aj svojho špeciálneho hosťa. Konkrétne mená pribudnú na našej stránke čoskoro.

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.


Inšpirujte sa

Podobné tábory

9+

Letný tábor Big Minds

vedátorský tábor pre zvedavé mysle
06.07-13.07
Najbližší termín
7+

Letný tábor Minecraft

kopa lega aj kopa zážitkov
12.07-19.07
Najbližší termín
8+

Letný tábor Tatry Relax

rozprávkové spoznávanie Tatier
06.07-12.07
Najbližší termín
7+

Letný tábor Native Junior

hravá angličtina pre najmladších
 
 
 
 
 
 
 

94% spokojnosť

snažíme sa 120%
 

18 rokov

näjväčšie know-how v rozvíjaní zážitkom
 
 
 

100 000+ detí

už zažilo Wachumbu
Najbližší termín:
13.07. - 20.07.2025
Termíny: 2
od 430 € 410 € / 8 dní

Vyberte si termín

Kedy
Obsadenosť
Prihlásení podľa veku
Cena
ne 13.07. - ne 20.07.2025 / 8 dní
voľné
430 € 410 €
% Skvelé leto do 30.4.
% Skvelé leto do 30.4.
ne 03.08. - ne 10.08.2025 / 8 dní
voľné
430 € 410 €
% Skvelé leto do 30.4.
% Skvelé leto do 30.4.
V cene
  • ubytovanie
  • strava 5x denne
  • pitný režim
  • animačný program a atrakcie
  • táborové tričko
  • zdravotná starostlivosť
  • odmeny do súťaží
  • foto/video z tábora na drive
  • poistenie ck proti úpadku
  • DPH
  • hostia a youtuberi
  • výlet do lanového centra Tarzánia
  • multifunkčné nahrávacie štúdio
  • osvetlenie
  • greenscreen
  • profesionálne technické vybavenie
up-cadhoc benefit-plus edenred doxx ticket card-pay apple-pay visa visa-electron visa vub tatra google pay