Späť na blog

Vianočné darčekové poukážky

Wachumba patrí pod stromček! Darujte obľúbený tábor s first moment zľavou a darčekovou poukážkou pod stromček!

  • 07.12.2022
  • 6389

Wachumba patrí pod stromček! Darujte obľúbený tábor s first moment zľavou a darčekovou poukážkou pod stromček!

Vyberte deťom darček, na ktorý sa budú tešiť celý rok a spomínať celý živoť. Darujte radosť, kamarátstva, prvé lásky i dobrodružstvá bez rodičov.

Či hľadáte vhodný darček pre neposedné “živé striebro”, zasnenú princeznú alebo tvrdohlavého teenagera s názorom, poukážkou na tématický Wachumba tábor sa určite trafíte! S výberom vhodného tábora Vám radi poradíme, zmena rezervácie na iný tábor je bezplatná.

Tento rok nám ukázal, že deti viac ako čokoľvek iné, potrebujú kamarátov, pohyb, prírodu a nové zážitky. To všetko viete darovať jednou Wachumba poukážkou. A ešte oveľa viac. Viete deti inšpirovať k novým záľubám či rozvoju tých aktuálnych.

Koníka pod stromček nedarujete, ale jazdecký tábor áno. Lego je pod stromčekom už stálica, ale čo takto ho doplniť o originálny lego tábor. Teenagerov zase najviac poteší závan slobody a čas s rovesníkmi - presne to nájdu v našich zážitkových teenage táboroch pod dohľadom vedúcich, ktorí im rozumejú. Verili ste nám v ťažkych rokoch 2020 až 2022, nesklameme Vás ani v sezóne 2023.

Po kliknutí na poukážku sa vám zobrazí verzia vhodná na stihanutie a tlač. Wachumba darcekova poukazka leto

Wachumba darcekova poukazka zima

Pozrite sa aktuálnu ponuku letných táborov.

Zistiť viac