Späť na zoznam
 • Tatranská Kotlina
 • 7 - 15 rokov
 • 6 dní

Jarný Camp

6 dní lyžovačky/boardovačky na ždiarskych svahoch, poobedné hry v horskom prostredí, večerné špliechačky v hotelovom bazéne, a aj jedinečný relax v Aquacity s laser show.

24.02.2019 - 01.03.2019245 €6 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
6%
8-9
42%
10-11
36%
12-13
17%
14-15
Podľa pohlaviaPohlavie
59%
41%
Počet voľných miest: 0245 €
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • fotogaléria
 • o sneh sa báť nemusíte

Jarný Camp - fantastické tvory

Je tu fantastická lyžovačka na tatranských svahoch, zábavné hry rozprávkových tvorov, šantenie na kopcoch, aj relax v Aquacity. Poď si užiť jarné prázdniny s Wachumbou naplno!

Jarné prázdniny sú zaslúžený oddych v polčase školského roku, tak ich stráv s kamarátmi na horách. A že si to poriadne užijeme, na to sa môžeš spoľahnúť!

Začína sa éra kúziel a rozprávkových jázd.

6 dní lyžovačky/boardovačky na ždiarskych svahoch, poobedné hry v horskom prostredí, večerné špliechačky v hotelovom bazéne, a aj jedinečný relax v Aquacity s laser show.

Svieži tatranský vzduch, guľovačky a snehuliakovačky nám pripomenú, že zima je stále tu, jarné slniečko na svahoch naznačí, že už naberá na sile a Ty zistíš, že lepší oddych od školy neexistuje. Viac o programe...

Tak neváhaj, volaj kamošov, chystaj výstroj ( ak nemáš, nevadí, požičiame ) a poď si s nami užiť jarnú lyžovačku na horách.

O zábavu v tábore a bezpečnosť na svahoch sa postarajú Wachumba inštruktori/animátori (max 6 detí na jedného), sneh máme objednaný u Perinbabky ( ktorá v tejto časti Slovenska je v plnej sile ) a ak treba pomôžu aj snežné delá, ešte aj celodenné skipassy sú už v cene. Jednoducho všetko nachystané, čakáme len na jazdcov ako si Ty.

Fantastické tvory brázdia Tatry!

Vytvor si svoj vyčilovaný štýl jazdy!

 

V belianskom kúte Tatier sa prebúdzajú podivuhodné tvory, ktoré ťa vtiahnu do čarovnej jarnej lyžovačky!

Pridaj sa na túto bláznivú jazdu aj ty! Nudiť sa určite nebudeš.

Prebuď v sebe kúzelnú moc a odhaľ ako sa fantastickí Murtapovia, Krarohovia a aj záhadní Obscurusovia spúšťajú na tých najneobyčajnejších miestach lyžiarskeho strediska Strednica. Objav v sebe moc snežného draka a prelyžuj sa až k nim!

Bude dôležité zvoliť správnu stranu aj nabrúsiť si hranu. Scamander snoubordér so svojim čarovným kufríkom mieri do Tatier a na ceste mu pomáha lyžiar alchymista Nicolas Flamel vyrábať sneh. Čaká ťa s nimi priateľské dobrodružstvo na jarných svahoch, bádanie po mágii a obdiv fantastickýh tvorov. Vezmeš lyže, či snowboard?

Celotáborový program je situovaný do troch blokov:

 • Skupinové lyžovanie a snowboardovanie, kde sú deti rozdelené podľa úrovne
 • Dobrodružný animačný program v okolitom prostredí
 • Večerný relax v teplúčku pri zaujímavých workshopoch, spoločenských hrách, prípadne vnútorných tvorivých aktivitách

 

V programe si prídu na svoje aj tí mladší, pre ktorých bude rozprávkovo podaný príbeh, aj starší, ktorí si zasa užijú atraktívnejšie hry a výzvy. Všetci určite ocenia, že ubytovaní budeme samostatne a teda nás nikto nebude obmedzovať.

Lyžovať budeme na nepreplnených svahoch, kde napriek tomuto "zlatému" týždňu nebudeme tráviť dlhé čakanie v rade. O zábavu a samozrejme bezpečný priebeh celého pobytu sa postarajú naši vyškolení animátori a ski/snowboard inštruktori, pričom na jedného vedúceho je max 6 detí. Viac o lokalite...

Tatranská Kotlina - v srdci Tatier, medzi zasneženými štítmi našich veľhôr.

Všetci Wachumbáci, ktorí sa rozhodnú užiť si jarnú lyžovačku na horách v peknom veľkom komplexe priamo pod Belianskou jaskyňou v Tatranskej Kotline. A že nám tam naozaj nebude nič chýbať, to si môžete byť istí! Pohodlné izby, vlastná telocvičňa, vodný svet s bazénom a vírivkami a pekné prírodné okolie na hry a aktivity mimo svahu. Ku svahom to budeme mať len pár minút vlastným skibusom a lyžba určite tiež bude stáť za to. Stredisko ani moc malé, aby bolo kde lyžovať, ani moc veľké, nech nás neprekvapia plné svahy, dlhé rady. No a k tomu slnkom zaliate svahy Belianskych Tatier - to je presne to, čo potrebujeme k dokonalej jarnej lyžovačke.

Ubytovanie:
2 až 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením.

Stredisko:
reštaurácia, denný bar, spoločenské miestnosti, TV, video a DVD, detský kútik, WIFI, sauna, fitness centrum, bazén, kinosála

Ako dlho budú deti na svahu?

Deti sú na svahu od 9:00 hod. do 13:00 hod., kde sa im po celý čas naplno venujú inštruktori lyžovania a snowboardingu. Deti sú zaradené do skupín podľa úrovne lyžovania/snowboardovania a inštruktor postupne s touto skupinou napreduje. Deti majú počas pobytu na svahu zabezpečenú desiatu.

Aký majú program deti v prípade nepriaznivého počasia?

V prípade silného vetra, víchrice alebo hlbokého mrazu je pre deti pripravený animačný program priamo v zariadení.

Ako je zabezpečený program, keď deti prídu zo svahu?

Po svahu deti čaká výdatný obed a odpočinok, počas ktorého sa dohliada aj na sušenie vecí zo svahu. Nasleduje animačný program až do večere, potom majú večeru, krátky odpočinok, ďalej prebieha zábavný animačný program, hygiena a večierka. 😊

Kedy sa môžem s deťmi spojiť ?

Deti majú počas tábora svoje mobilné telefóny odložené u vedúcich, preto je veľká pravdepodobnosť, že počas toho ako sú na programe, sa im nedovoláte. Pre bežné telefonáty odporúčame poobednú siestu alebo odpočinok po večeri. Vždy v pokynoch obdržíte telefónne číslo na hlavného vedúceho / hlavnú vedúcu tábora. Ak sa jedná o neodkladný telefonát, kontaktujte vedúceho.

Čo je dobré deťom zbaliť, aby im stíhali schnúť veci?

Odporúčame deťom nabaliť 2 zimné bundy a 2 nohavíc do snehu, 3 rukavice a fajné teplučké ponožky (tých nikdy nie je dosť 😊). Ak nám počasie praje, častokrát býva aj poobedný program/hry vonku.

Ako sú deti delené do skupín na svahu?

V prvý deň deti delíme do skupín: zvlášť lyžiari a snowboardisti, a následné ich delíme do skupín podľa jazdeckého skill. Dohliadame na to, aby boli deti v danej skupine na približne rovnakej úrovni, aby s nimi inštruktor mohol napredovať a zlepšovať ich schopnosti. Maximálny počet v pokročilých skupinách na inštruktora ja 10 detí, pri začiatočníkoch je to max. 5 detí na inštruktora. Počas tábora s nimi pracuje stále ten istý inštruktor, ktorý jazdecké schopnosti skupiny pozná a podľa toho volí výuku na ďalšie dni.

Potrebujú mať helmu a lyžiarske okuliare?

Áno. Helma aj okuliare sú veľmi dôležité kvôli ich bezpečnosti. Ak máte možnosť, odporúčame deťom pribaliť aj chránič na chrbát – korytnačku.

Je možné počas tábora deťom dohodnúť cestu domov hromadnou dopravou?

Miestenky sú na hromadnú dopravu rezervované vždy vopred. Možnosť pripísať dieťa na hromadnú dopravu vždy prejednajte telefonicky alebo mailom s našou kanceláriou. Ak máme k dispozícii ešte voľné miesta, tak Vám radi vyhovieme.

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Jarnom Campe páčilo:

6 dôvodov, prečo sa o sneh nebojíme

Zo snehu si ťažkú hlavu nerobíme a nemusíte ani Vy!

Ak máte obavu, či bude tento rok dosť snehu a či si Vaše deti naozaj užijú pravú zimnú lyžovačku, tak máme pre Vás hneď niekoľko dôvodov, ktoré Vás presvedčia, že sme sa na túto zimu dobre pripravili.

Prečo si nemusíte robiť ťažkú hlavu zo snehu:

  • Výborná lokalita v Tatrách, kde sa lyžuje aj keď inde už sneh nie je, chodíme sem už roky a vždy sme lyžovali.
  • Lyžiarske stredisko s kvalitným umelým zasnežovaním ako poistka
  • Ďalšie lyžiarské strediská v blízkom okolí, ako poistka, keby náhodou to naše nebolo schopné zasnežovať
  • Lokalita na severo-východe Vysokých Tatier, kde zima prichádza ako prvá a odchádza ako posledná
  • V prípade, že sa Vám nebudú zdať snehové podmienky vhodné, máte možnosť presunúť rezerváciu na ktorýkoľvek letný či zimný tábor (ponuku letných táborov zverejníme už v priebehu decembra, takže bude z čoho vyberať :)
  • V extrémnom prípade, že by sa počas tábora vôbec nemohlo lyžovať, máte možnosť zrušiť rezerváciu aj s vrátením zálohy bez akéhokoľvek storna