Späť na zoznam
 • Tatranská Kotlina
 • 7 - 15 rokov
 • 6 dní

Jarný Camp

Zažiješ 6 dní jazdenia na ždiarskych svahoch, poobedné hry v horskom prostredí, večerné špliechačky v bazéne priamo v stredisku a zájdeme aj do Aquacity na laser show a jedinečný relax.

16.02.2020 - 21.02.2020260 €6 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
10%
6-7
17%
8-9
41%
10-11
17%
12-13
14%
14-15
Podľa pohlaviaPohlavie
52%
48%
260 € Doprava: Individuálna/Spoločná
23.02.2020 - 28.02.2020260 €6 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
14%
6-7
43%
10-11
29%
12-13
14%
14-15
Podľa pohlaviaPohlavie
43%
57%
260 € Doprava: Individuálna/Spoločná
01.03.2020 - 06.03.2020260 €6 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
20%
8-9
40%
10-11
40%
14-15
Podľa pohlaviaPohlavie
100%
0%
260 € Doprava: Individuálna/Spoločná
V cene: ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, animačný program, 4x celodenný skipass, skibuss, lyžiarski inštruktori, animátori, zdravotná starostlivosť, vstupy do hotelových bazénov, poistenie CK proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • fotogaléria
 • o sneh sa báť nemusíte

Jarný Camp - Winter liga!

Ovládni svahy na lyžiach a snowboarde v Tatrách pod lúčmi jarného slnka a staň sa veľmajstrom Winter ligy pokémonov!

Jarné prázdniny sú zaslúžený oddych v polčase školského roku, tak ich stráv s kamarátmi na horách. Môžeš sa spoľahnúť, že spolu si ich poriadne užijeme.

Zažiješ 6 dní jazdenia na ždiarskych svahoch, poobedné hry v horskom prostredí, večerné špliechačky v bazéne priamo v stredisku a zájdeme aj do Aquacity na laser show a jedinečný relax.

Na 5 km dlhých zasnežovaných zjazdovkách ťa skúsení Wachumba inštruktori naučia novým kúskom. Postavíš farebných snehuliakov, čaká ťa guľovačka s pokémonmi, záplava akčných hier na sviežom tatranskom vzduchu, príjemná večerná atmosféra aj zaujímavá nočná hra kde získaš odznak trénera pokémonov.  Viac o programe...

Tak neváhaj, volaj kamošov, chystaj výstroj (ak nemáš, nevadí, požičiame) a poď si s nami užiť jarnú lyžovačku na horách.

O zábavu v tábore a bezpečnosť na svahoch sa postarajú Wachumba inštruktori/animátori (max. 6 detí na jedného). Sneh máme objednaný u Perinbabky (ktorá v tejto časti Slovenska vládne v plnej sile) a ak treba pomôžu aj snežné delá, ešte aj celodenné skipassy sú už v cene. Jednoducho všetko nachystané, čakáme len na jazdcov ako si ty.

Súboj o majstra Winter ligy začína!

Tatry si vyberajú teba!

 

Jazdi na tatranských zjazdovkách ako kráľ a staň sa šampiónom tohtoročnej Witner ligy. Vyskúšaš si aké je to zbierať snežných pokémonov, budeš súťažiť s priateľskými poke-trénermi a užiješ si kopec zábavy na tobogánoch v aquaparku!

Zapoj sa do boja o tvoj prvý čarovný odznak a získaj nových pokémonov od profesora Ouka. Použi svoju bystrosť a zostav neporaziteľný tím na svojom pokedesku, zdolaj súperov s kamošmi zo svahu a staňte sa spolu majstrami celej ligy!

Tvoje odvážne dobrodružstvo začína hlboko v zasnežených horách na ceste stať sa tým najlepším trénerom. Už teraz brús hrany, pretože na teba čakajú neľahké výzvy na svahu aj mimo neho! Vyberieme sa do mesta duchov po mesačný kameň, slúžiaci na vylepšenie pokémonov, zájdeme do snežných jaskýň po ľadových pomocníkov a ponoríme sa do hlbín bazénov, kde žijú najvzácnejší vodní pokémoni.

Poď si teda užiť kopec jarného jazdenia (ak si na svahu nikdy nestál, naučíme ťa) na zasnežených svahoch Belianskych Tatier, a pridaj sa k lovu pokémonov a boju o majstra veľkolepej Winter ligy s nami!

 

Celotáborový program je situovaný do troch blokov:

 • skupinové lyžovanie a snowboardovanie, kde sú deti rozdelené podľa úrovne,
 • dobrodružný animačný program v okolitom prostredí,
 • večerný relax v teplúčku pri zaujímavých workshopoch, spoločenských hrách, prípadne vnútorných tvorivých aktivitách.

 

V programe si prídu na svoje aj tí mladší, pre ktorých chystáme rozprávkovo podaný príbeh, aj starší, ktorí si zasa užijú atraktívnejšie hry a výzvy. Všetci určite ocenia, že ubytovaní budeme samostatne a teda nás nikto nebude obmedzovať.

Lyžovať budeme na nepreplnených svahoch, kde napriek tomuto „zlatému“ týždňu nebudeme tráviť čas dlhým čakaním v rade. O zábavu a bezpečný priebeh celého pobytu sa postarajú naši vyškolení animátori a ski/snowboard inštruktori, pričom na jedného vedúceho je max. 6 detí. Viac o lokalite...

Tatranská Kotlina - v srdci Tatier, medzi zasneženými štítmi našich veľhôr

Ubytovanie v peknom veľkom komplexe priamo pod Belianskou jaskyňou v Tatranskej Kotline pre všetkých Wachumbákov, ktorí sa rozhodnú užiť si jarnú lyžovačku na horách. A že nám tam naozaj nebude nič chýbať, to si môžete byť istí! Pohodlné izby, vlastná telocvičňa, vodný svet s bazénom a vírivkami a pekné prírodné okolie na hry a aktivity mimo zjazdoviek, ku ktorým to máme len pár minút vlastným skibusom. Stredisko ani moc malé, aby bolo kde lyžovať, ani moc veľké, nech nás neprekvapí veľa ľudí, dlhé rady. No a k tomu slnkom zaliate svahy Belianskych Tatier - to je presne to, čo potrebujeme k dokonalej jarnej lyžovačke.

Ubytovanie:
2 až 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením

Stredisko:
reštaurácia, denný bar, spoločenské miestnosti, TV, video a DVD, detský kútik, WIFI, sauna, fitness centrum, bazén, kinosála

Ako dlho budú deti na svahu?

Deti sú na svahu od 9:00 hod. do 13:00 hod., kde sa im po celý čas naplno venujú inštruktori lyžovania a snowboardingu. Deti sú zaradené do skupín podľa úrovne lyžovania/snowboardovania a inštruktor postupne s touto skupinou napreduje. Deti majú počas pobytu na svahu zabezpečenú desiatu.

Aký majú program deti v prípade nepriaznivého počasia?

V prípade silného vetra, víchrice alebo hlbokého mrazu je pre deti pripravený animačný program priamo v zariadení.

Ako je zabezpečený program po príchode detí zo svahu?

Po príchode deti čaká výdatný obed a odpočinok, počas ktorého sa dohliada aj na sušenie vecí zo svahu. Nasleduje animačný program až do večere, potom majú večeru, krátky odpočinok, ďalej prebieha zábavný animačný program, hygiena a večierka. 😊

Kedy sa môžem s deťmi spojiť ?

Deti majú počas tábora svoje mobilné telefóny odložené u vedúcich, preto je veľká pravdepodobnosť, že počas toho ako sú na programe sa im nedovoláte. Pre bežné telefonáty odporúčame poobednú siestu alebo odpočinok po večeri. Vždy v pokynoch obdržíte telefónne číslo na hlavného vedúceho / hlavnú vedúcu tábora. Ak sa jedná o neodkladný telefonát, kontaktujte vedúceho.

Čo je dobré deťom zbaliť, aby im stíhali schnúť veci?

Odporúčame deťom nabaliť 2 zimné bundy a 2 nohavíc do snehu, 3 rukavice a fajné teplučké ponožky (tých nikdy nie je dosť 😊). Ak nám počasie praje, častokrát býva aj poobedný program/hry vonku.

Ako sú deti delené do skupín na svahu?

V prvý deň deti delíme do skupín: zvlášť lyžiari a snowboardisti, a následne ich delíme do skupín podľa jazdeckého skill. Dohliadame na to, aby boli deti v danej skupine na približne rovnakej úrovni, aby s nimi inštruktor mohol napredovať a zlepšovať ich schopnosti. Maximálny počet v pokročilých skupinách na inštruktora ja 10 detí, pri začiatočníkoch je to max. 5 detí na inštruktora. Počas tábora s nimi pracuje stále ten istý inštruktor, ktorý jazdecké schopnosti skupiny pozná a podľa toho volí výuku na ďalšie dni.

Potrebujú mať helmu a lyžiarske okuliare?

Áno. Helma aj okuliare sú veľmi dôležité kvôli ich bezpečnosti. Ak máte možnosť, odporúčame deťom pribaliť aj chránič na chrbát – korytnačku.

Je možné počas tábora deťom dohodnúť cestu domov hromadnou dopravou?

Miestenky sú na hromadnú dopravu rezervované vždy vopred. Možnosť pripísať dieťa na hromadnú dopravu vždy prejednajte telefonicky alebo mailom s našou kanceláriou. Ak máme k dispozícii ešte voľné miesta, tak Vám radi vyhovieme.

Ďalšie odpovede na vaše otázky nájdete v sekcii  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa vám v Jarnom Campe páčilo:

6 dôvodov, prečo sa o sneh nebojíme

Zo snehu si ťažkú hlavu nerobíme a nemusíte ani vy!

Ak máte obavu či bude tento rok dosť snehu, a či si vaše deti naozaj užijú pravú zimnú lyžovačku, tak máme pre Vás hneď niekoľko dôvodov, ktoré Vás presvedčia, že sme sa na túto zimu dobre pripravili.

Prečo si nemusíte robiť ťažkú hlavu zo snehu:

  • výborná tatranská lokalita, kde sa lyžuje aj keď inde už sneh nie je, chodíme sem už roky a vždy sme lyžovali,
  • lyžiarske stredisko s kvalitným umelým zasnežovaním ako poistka,
  • ďalšie lyžiarské strediská v blízkom okolí ako poistka, keby náhodou to naše nebolo schopné zasnežovať,
  • lokalita na severo-východe Vysokých Tatier, kde zima prichádza ako prvá a odchádza ako posledná.
  • V prípade, že sa vám nebudú zdať snehové podmienky vhodné, máte možnosť presunúť rezerváciu na ktorýkoľvek letný či zimný tábor (ponuku letných táborov zverejníme už v priebehu decembra, takže bude z čoho vyberať). :)
  • V extrémnom prípade, keby sa počas tábora vôbec nemohlo lyžovať, máte možnosť zrušiť rezerváciu aj s vrátením zálohy bez akéhokoľvek storna.