Späť na zoznam
 • Penzión Jánošík - Ždiar
 • 7 - 13 rokov
 • 6 dní

SnowCamp Junior

Vyblázni sa kopcoch v Tatrách s kamarátmi z leta, príšerkami Snow monsters a odvážnou Piadinôžkou.

02.01.2019 - 07.01.2019255 €6 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
11%
6-7
22%
8-9
44%
10-11
22%
12-13
Podľa pohlaviaPohlavie
22%
78%
Počet voľných miest: 0255 € Doprava: Individuálna/Spoločná
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • fotogaléria
 • o sneh sa bát nemusíte

SnowCamp Junior - snežné príšerky na svahu!

Vyblázni sa kopcoch v Tatrách s kamarátmi z leta, príšerkami Snow monsters a odvážnou Piadinôžkou.

Spoločne strávime 6 dní na zasnežených zjazdovkách Belianských Tatrier, kde o sneh nikdy nebola núdza. Každý deň budeme s inštruktormi brázdiť svahy, začiatočníkov naučíme ovládať lyže aj snowboard a tí pokročilí jazdci sa vyjazdia do sýtosti, veď svahov, vlekov aj lanoviek, je tam dosť pre všetkých. Viac o lokalite.

Keď si budeme chcieť oddýchnuť od jazdenia, no nie od zábavy, tak odbehneme do Aquacity Poprad, povozíme sa na konskom povoze a so Snow monsters a Piadinôžkou zažijeme zimné čarovné dobrodružstvo. Viac o animačnom programe.

Tak neváhaj, chystaj výstroj ( ak nemáš, nevadí, požičiame ), volaj starých kamošov a poď s nami spoznať tých nových, čo si tu nájdeš počas rozprávkovej lyžovačky v tatranských horách.

O sneh sa báť nemusíš, už roky tu úspešne brázdime svahy a o bezpečnosť aj zábavu sa postarajú Wachumba certifikovaní inštruktori/animátori (max 6 detí na jedného). Ešte aj skipassy sú už v cene, tak stačí len prísť a užívať si zimu s Wachumbou.

Snow monsters a Piadinôžka.

Vieš, že raz za 1000 rokov sa v Tatrách prebúdzajú priateľské snežné príšerky piatich svetov?

S Wachumbou je to tak! Snow monsters a Piadinôžka prinášajú do Tatier nikdy nekončiacu zábavu, čerstvý sneh a hlavne poriadnu jazdu.

Pozývame ťa na 6 dňovú monsters snow párty na lyžiach aj snowboarde! Zaži prekrásnu zimu s Wachumba príšerkami a staň sa víťazom pretekov na snežných boboch. Užješ si jazdy na toboganoch v Aquacity, premeníš sneh na farebných snehuliakov, vyšplháš sa na vrchol ľadovej veže a budeš jazdiť s príšerkami po skoro 5km bielych svahoch Strednice na čele s Piadinôžkou!

Obleč si lyžiarsku a snowboardovú výstroj a prebrázdi s našimi Snow mosters ich päť zimných svetov a získaj práve ty ich slávne trofeje!

Celotáborový program je situovaný do troch blokov:

 • Skupinové lyžovanie a snowboardovanie, kde sú deti rozdelené podľa úrovne
 • Dobrodružný animačný program v okolitom prostredí
 • Večerný relax v teplúčku pri záujmavých workshopoch, spoločenských hrách, prípadne vnútorných tvorivých aktivitách

Program tábora: Tábor je svojím programom, náročnosťou aktivít a lyžovania, špeciálne pripravený pre mladších účastníkov, ktorých lákajú zimné športy a hry. Účastníci určite aj ocenia, že celé ubytovanie je iba pre nás, takže nás nikto nebude obmedzovať.

Lyžovať budeme na nepreplnených svahoch, kde napriek tomuto "zlatému" týždňu nebudeme tráviť dlhé čakanie v rade. O zábavu a samozrejme bezpečný priebeh celého pobytu sa postarajú naši vyškolení animátori a ski/snowboard inštruktori, pričom na jedného vedúceho je max 6 detí.

Horská dedinka Ždiar, schovaná pod štítmi Belianských Tatier a lyžiarske stredisko v Ski Strednica sú centrom Belianskeho Ľadového Kráľovstva.

Ubytovanie je v horskom penzióne Jánošík, v  podtatranskej dedinke Ždiar. Nájdeme tu všetko čo potrebujeme - komfortné izby na oddych, výdatnú domácu stravu na posilnenie, veľké vnútorné priestory a aj širšie okolie vhodné na naše hry. A to najlepšie - je celý iba pre nás, takže nás nikto nebude rušiť v zimnej zábave!

Lyžovať budeme v neďalekom stredisku Ždiar Strednica (2 km - neboj skibus máme), priamo na svahoch pod Belianskými Tatrami. Nájdeme tu dostatok vlekov a zjazdoviek (ak treba tak aj umelo zasnežovaných), peknú horskú scenériu no hlavne prázdnejšie a pre náš program bezpečnejšie svahy, bez čakania v dlhých radoch.

Ubytovanie:
V stredisku: spoločenská miestnosť, WIFI, TV, stolný tenis, bar, sauna, biliard, vonkajšie ohnisko
Lyžovanie: Ždiar Strednica - 9 vlekov, 1 x 4 sedačka, 8 zjazdoviek, s celkovou dĺžkou až 6km (od ľahkých po stredne ťažké).

Ubytovanie:
2-6 lôžkové izby, každá s vlastným sociálnym zariadením; 5-8 lôžkové viac-izbové apartmány, so sociálnym zariadením na apartmán

Stredisko:
spoločenská miestnosť, WIFI, TV, stolný tenis, bar, sauna, biliard, vonkajšie ohnisko/p>

Lyžovanie:
 Ždiar Strednica - 9 vlekov, 1 x 4 sedačka, 8 zjazdoviek, s celkovou dĺžkou až 6km (od ľahkých po stredne ťažké).

 
 

Ako dlho budú deti na svahu?

Deti sú na svahu od 9:00 hod. do 12:30 hod., kde sa im po celý čas naplno venujú inštruktori lyžovania a snowboardingu. Deti sú zaradené do skupín podľa úrovne lyžovania/snowboardovania a inštruktor postupne s touto skupinou napreduje. Deti majú počas pobytu na svahu zabezpečenú desiatu.

Aký majú deti program v prípade nepriaznivého počasia?

V prípade silného vetra, víchrice alebo hlbokého mrazu je pre deti pripravený animačný program priamo v zariadení.

Ako je zabezpečený program keď deti prídu zo svahu?

Po svahu deti čaká výdatný obed a odpočinok, počas ktorého sa dohliada aj na sušenie vecí zo svahu. Nasleduje animačný program až do večere, potom majú večeru, krátky odpočinok, ďalej pokračuje zábavný animačný program, hygiena a večierka. :)

Kedy sa môžem s deťmi spojiť ?

Deti majú počas tábora svoje mobilné telefóny odložené u vedúcich, preto je veľká pravdepodobnosť, že počas toho ako sú na programe, sa im nedovoláte. Pre bežné telefonáty odporúčame poobednú siestu alebo odpočinok po večeri. Vždy v pokynoch obdržíte telefónne číslo na hlavného vedúceho / hlavnú vedúcu tábora. Ak sa jedná o neodkladný telefonát, kontaktujte vedúceho.

Čo je dobré deťom zbaliť, aby im stíhali schnúť veci?

Odporúčame deťom nabaliť 2 zimné bundy a 2 nohavíc do snehu, 3 rukavice, náhradné topánky do snehu ak tie prvé premoknú a fajné teplučké ponožky (tých nikdy nie je dosť 😊). Ak nám počasie praje, častokrát býva aj poobedný program/hry vonku.

Ako sú deti delené do skupín na svahu?

V prvý deň deti delíme do skupín: zvlášť lyžiari a snowboardisti a následne ich rozdelíme do skupín podľa úrovne. Dohliadame na to, aby boli deti v danej skupine na približne rovnakej úrovni, aby s nimi inštruktor mohol napredovať a zlepšovať ich schopnosti. Maximálny počet v pokročilých skupinách na inštruktora ja 10 detí, pri začiatočníkoch je to max. 5 detí na inštruktora. Počas tábora s nimi pracuje stále ten istý inštruktor, ktorý jazdecké schopnosti skupiny pozná a podľa toho volí výuku na ďalšie dni.

Potrebujú mať helmu a lyžiarske okuliare?

Áno. Helma aj okuliare sú veľmi dôležité kvôli ich bezpečnosti. Ak máte možnosť, odporúčame deťom pribaliť aj chránič na chrbát – korytnačku.

Je možné počas tábora deťom dohodnúť cestu domov hromadnou dopravou?

Miestenky sú na hromadnú dopravu rezervované vždy vopred. Možnosť pripísať dieťa na hromadnú dopravu vždy prejednajte telefonicky alebo mailom s našou kanceláriou. Ak máme k dispozícii ešte voľné miesta, tak Vám radi vyhovieme.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ. A to, že sa netreba báť o sneh zistíte na našom táborovom blogu.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Jarnom Campe páčilo:

6 dôvodov, prečo sa o sneh nebojíme

Zo snehu si ťažkú hlavu nerobíme a nemusíte ani Vy!

Ak máte obavu, či bude tento rok dosť snehu a či si Vaše deti naozaj užijú pravú zimnú lyžovačku, tak máme pre Vás hneď niekoľko dôvodov, ktoré Vás presvedčia, že sme sa na túto zimu dobre pripravili.

Prečo si nemusíte robiť ťažkú hlavu zo snehu:

 • Výborná lokalita v Tatrách, kde sa lyžuje aj keď inde už sneh nie je, chodíme sem už roky a vždy sme lyžovali.
 • Lyžiarske stredisko s kvalitným umelým zasnežovaním ako poistka
 • Ďalšie lyžiarské strediská v blízkom okolí, ako poistka, keby náhodou to naše nebolo schopné zasnežovať
 • Lokalita na severo-východe Vysokých Tatier, kde zima prichádza ako prvá a odchádza ako posledná
 • V prípade, že sa Vám nebudú zdať snehové podmienky vhodné, máte možnosť presunúť rezerváciu na ktorýkoľvek letný či zimný tábor (ponuku letných táborov zverejníme už v priebehu decembra, takže bude z čoho vyberať :)
 • V extrémnom prípade, že by sa počas tábora vôbec nemohlo lyžovať, máte možnosť zrušiť rezerváciu aj s vrátením zálohy bez akéhokoľvek storna