Späť na zoznam
 • Penzión Jánošík - Ždiar
 • 13 - 18 rokov
 • 6 dní

SnowCamp Fullride

Jazdi naplno v Tatrách so skvelou partiou a vtipným programom v štýle Avengers Superhero!

02.01.2019 - 07.01.2019255 €6 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
4%
12-13
49%
14-15
47%
16-17
Podľa pohlaviaPohlavie
67%
33%
Počet voľných miest: 0255 € Doprava: Individuálna/Spoločná
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • fotogaléria
 • o sneh sa bát nemusíte

FullRide - Snowangers!

Jazdi naplno v Tatrách so skvelou partiou a vtipným programom v štýle Avengers Superhero!

Nikde si nezajazdíš tak ako v SnowCampe, lebo nikde inde sa nezíde taká partia ľudí a tak bláznivý program ako tu! 6 dní na horách s kamošmi z leta, menčester na tatranských svahoch, vedúci, ktorí ti rozumejú a recesný boj o najlepšieho superhrdinu a.k.a. Snowangera, doplnený o relax v Aquacity Poprad.

Máme super lokalitu v Belianských Tatrách, kde o sneh nikdy nebola núdza, celé ubytovanie iba pre nás (hlavne aby sme nikoho nerušili a nikto nás) a nepreplnené svahy, kde budeme naozaj jazdiť a nie vystávať rady. V stredisku si zajazdia aj zdatnejší majstri, a ak nie si ešte majster lyží či dosky, tak ti naši inštruktori dodajú skill ako na to! Viac o lokalite.

Tak neváhaj nabaľ dosku/lyže (ak nemáš nevadí, požičiame), zavolaj kamošov z leta a pridaj sa k neporaziteľným Snowangerom! Súboj o nadvládu nad svahmi a celým Wachumba univerzom čoskoro začína! Viac o programe.

O sneh sa báť nemusíš, už roky tu úspešne brázdime svahy a o bezpečnosť aj zábavu sa postarajú inštruktori/animátori (max. 8 účastníkov na jedného). Ešte aj celodenné skipassy sú už v cene, tak stačí len prísť a užívať si zimu vo Wachumba štýle.

Snowangers sú tu!

Nadišiel čas nasadiť helmu a odhaliť svetu tvoje superschopnosti! Snowangers zvolávajú posily!

Priprav sa na snowcamp plný akcie, vzrušenia a kvalitnej jazdy! Tento rok, zavítajú do Tatier tí najväčší hrdinovia všetkých čias – SNOWANGERS. Ich príbeh začal v pokusnom laboratóriu. Nasledovali dlhé roky bojov o záchranu Zeme. Teraz ich čaká náročná misia priamo v zasnežených Tatrách. Ich úlohou je ochrániť Tesseract a prebudiť v ľuďoch stratenú silu.

Buď prvým z prebudených práve ty!

S našimi Snowangers ťa čaká 6 dňová zábava na svahu, kde ťa naučia tie najlepšie kúsky, či už jazdíš na doske alebo na lyžiach.

Hulk ti prezradí tajomstvo ako ovládať svoju snežnú dosku, s Ironmanom prelomíš zákony rýchlej lyžovačky a s Thorom pochopíš prečo sa v prašane lepšie padá. Kapitán America ti požičia svoj štít na nočnú spúšťačku a s Black Widow vyčiluješ v termálnom Aquacity Poprad.

Prebuď v sebe driemajúce schopnosti lyžiarského superhrdinu, či snowboardového avengera, zachráň spolu so svojimi kamošmi vzácny Tesseract a ovládni biele svahy v Belianskych Tatrách

 

Program tábora: SnowCamp FullRide je tábor, ktorý si naplno užijú všetci starší nadšenci zimných športov a všetkého, čo zima prináša. Program tábora, režim dňa a jazdecké disciplíny sú špeciálne pripravené pre tých starších, ktorí už nie sú úplný nováčikovia ani na svahu ani v táboroch.

Celé ubytovanie je iba pre nás, takže nás nikto nebude obmedzovať. O bezproblémový a samozrejme bezpečný priebeh sa postarajú kvalifikovaní ski a snowboard inštruktori, animátori a velitelia jednotlivých Crew.

Lyžovať budeme na nepreplnených svahoch, kde napriek tomuto "zlatému" týždňu nebudeme tráviť dlhé čakanie v rade. O zábavu a samozrejme bezpečný priebeh celého pobytu sa postarajú naši vyškolení animátori a ski/snowboard inštruktori, pričom na jedného vedúceho je max. 8 detí.

Horská dedinka Ždiar, schovaná pod štítmi Belianských Tatier a lyžiarske stredisko Ski Ždiar Strednica.

Všetci účastníci súboja budú ubytovaní v nami už overenom horskom penzióne Jánošík, situovanom v dedinke Ždiar. Jazdci tu nájdu všetko čo potrebujú - komfortné izby a oddych medzi zdolávaním svahov, výdatnú domácu stravu na posilnenie, veľké vnútorné priestory a aj širšie okolie vhodné na naše hry. A to najlepšie - je celý iba pre nás, takže nikoho nebudeme rušiť!

Lyžovať budeme v neďalekom stredisku Ždiar Strednica (2 km - neboj skibus máme), priamo na svahoch pod Belianskými Tatrami. Nájdeme tu dostatok vlekov a zjazdoviek (ak treba tak aj umelo zasnežovaných), peknú horskú scenériu, no hlavne nepreplnené svahy, lebo to je presne to, čo naše "crews" potrebujú! V radoch na lanovkách nech vystávajú iní, MY CHCEME JAZDIŤ!

Ubytovanie:
V stredisku: spoločenská miestnosť, WIFI, TV, stolný tenis, bar, sauna, biliard, vonkajšie ohnisko
Lyžovanie: Ždiar Strednica - 9 vlekov, 1 x 4 sedačka, 8 zjazdoviek, s celkovou dĺžkou až 6km (od ľahkých po stredne ťažké).

Ubytovanie:
2-6 lôžkové izby, každá s vlastným sociálnym zariadením; 5-8 lôžkové viac-izbové apartmány, so sociálnym zariadením na apartmán

Stredisko:
spoločenská miestnosť, WIFI, TV, stolný tenis, bar, sauna, biliard, vonkajšie ohnisko/p>

Lyžovanie:
 Ždiar Strednica - 9 vlekov, 1 x 4 sedačka, 8 zjazdoviek, s celkovou dĺžkou až 6km (od ľahkých po stredne ťažké).

 

Koľko času strávime na svahu?

Deti sú na svahu od 9:00 hod. do 14:30 hod., kde sa im po celý čas naplno venujú inštruktori lyžovania a snowboardingu. Deti sú zaradené do skupín podľa úrovne lyžovania/snowboardovania a inštruktor postupne s jednotlivou skupinou napreduje. Deti majú počas pobytu na svahu zabezpečenú desiatu.

Ako sú deti na svahu delené do skupín?

V prvý deň deti delíme do skupín: zvlášť lyžiari a snowboardisti a následné ich delíme do skupín podľa jazdeckého skill. Dohliadame na to, aby boli deti v danej skupine na približne rovnakej úrovni, aby s nimi inštruktor mohol napredovať a zlepšovať ich schopnosti. Maximálny počet v pokročilých skupinách na inštruktora ja 10 detí, pri začiatočníkoch je to max. 5 detí na inštruktora. Počas tábora s nimi pracuje stále ten istý inštruktor, ktorý jazdecké schopnosti skupiny pozná a podľa toho volí výuku na ďalšie dni.

Potrebujú deti helmu a lyžiarske okuliare?

Áno. Helma aj okuliare sú veľmi dôležité kvôli ich bezpečnosti. Ak máte možnosť odporúčame deťom pribaliť aj chránič na chrbát – korytnačku.

Aký majú deti program keď prídu zo svahu?

Po príchode na ubytovacie zariadenie majú deti výdatný obed a odpočinok, aby si oddýchli, dali si sušiť mokré veci a nabrali nové sily. Po odpočinku je pre deti pripravený zábavný tematický animačný program prispôsobený podmienkam (počasie, fyzický stav detí...). Ak nám počasie praje, program je často až do večere vonku. V prípade nepriaznivých podmienok máme vždy pripravený program vo vnútri. Nasleduje večera, siesta, 2. vlna animačného programu, snem, hygiena a večierka.

Je možné počas tábora deťom dohodnúť cestu domov hromadnou dopravou?

Miestenky sú na hromadnú dopravu rezervované vždy vopred. Možnosť dieťa pripísať na hromadnú dopravu vždy prejednajte telefonicky alebo mailom s našou kanceláriou. Ak máme k dispozícii ešte voľné miesta, tak Vám radi vyhovieme.

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Takto sa Vám v Jarnom Campe páčilo:

6 dôvodov, prečo sa o sneh nebojíme

Zo snehu si ťažkú hlavu nerobíme a nemusíte ani Vy!

Ak máte obavu, či bude tento rok dosť snehu a či si Vaše deti naozaj užijú pravú zimnú lyžovačku, tak máme pre Vás hneď niekoľko dôvodov, ktoré Vás presvedčia, že sme sa na túto zimu dobre pripravili.

Prečo si nemusíte robiť ťažkú hlavu zo snehu:

 • Výborná lokalita v Tatrách, kde sa lyžuje aj keď inde už sneh nie je, chodíme sem už roky a vždy sme lyžovali.
 • Lyžiarske stredisko s kvalitným umelým zasnežovaním ako poistka
 • Ďalšie lyžiarské strediská v blízkom okolí, ako poistka, keby náhodou to naše nebolo schopné zasnežovať
 • Lokalita na severo-východe Vysokých Tatier, kde zima prichádza ako prvá a odchádza ako posledná
 • V prípade, že sa Vám nebudú zdať snehové podmienky vhodné, máte možnosť presunúť rezerváciu na ktorýkoľvek letný či zimný tábor (ponuku letných táborov zverejníme už v priebehu decembra, takže bude z čoho vyberať :)
 • V extrémnom prípade, že by sa počas tábora vôbec nemohlo lyžovať, máte možnosť zrušiť rezerváciu aj s vrátením zálohy bez akéhokoľvek storna