Späť na zoznam
  • Jedľové Kostoľany - Pohronský Inovec
  • 5 dni
  • 51 lôžok

Škola v prírode Jedľové Kostoľany

Škola v prírode v lone prírody s nádhernou hroskou scenériou. Veľký areál s bazénom

  • O škole v prírode
  • termíny a ceny4
  • Ubytovanie a lokalita
  • Animačný program
  • fotogaléria

Škola v prírode v lone prírody s nádhernou hroskou scenériou. Veľký areál s bazénom

Na rozhraní pohoria Tribeč a Pohronského Inovca neďaleko obce Topoľčianky vás privíta nádherná horská scenéria s výhľadom na Hrušovský hrad a v nej vsadený Areál Zdravia - Jedľové Kostoľany. Užijete si tu dokonalú školu v prírode plnú zdravého oddychu. Určite sa Vám tu zapáči tak, že sa budete chcieť vrátiť aj o rok! Viac o ubytovaní a lokalite.

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Rezervujte si školu v prírode s first moment zľavou 10€/žiak.

Termín Stav Cena(do 31. 11.) Cena(od 1. 12.)
08.04.2019 - 12.04.2019 (5 dní) Ešte voľný 82 € 92 € prihlásiť sa
15.04.2019 - 19.04.2019 (5 dní) Ešte voľný 82 € 92 € prihlásiť sa
20.05.2019 - 24.05.2019 (5 dní) Vypredaný 85 € 95 € prihlásiť sa
27.05.2019 - 31.05.2019 (5 dní) Vypredaný 85 € 95 € prihlásiť sa
03.06.2019 - 07.06.2019 (5 dní) Vypredaný 88 € 98 € prihlásiť sa
10.06.2019 - 14.06.2019 (5 dní) Vypredaný 88 € 98 € prihlásiť sa

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Wachumba Benefit 12€/žiak: bonus, ktorý poteší pedagógov aj žiakov! Benefit zahŕňa 1x autobusový výlet do kaštieľa i parku v Topoľčiankach a odmenu pre pedagógov 70€ na 10 detí. Cena bonusového balíčka je len 12€/ žiak! Minimálny počet žiakov je 30.

Animačný program 30€/žiak (platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak). Vyberte si Wachumba animačný program a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov. Animačný program zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, nie viac ako 15 detí na jedného animátora, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, ceny do hier a súťaží, darček - táborové tričko a Wachumba šiltovku. Viac o animačnom programe.

Zdravotník na pobyt 300€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.3., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu na školu v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek, alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Rekreačné zariadenie Areál Zdravia - Jedľové Kostoľany.

Rozľahlý areál v peknej prírode Pohronského Inovca neďaleko Zlatých Moraviec. Tu zažijete školu v prírode presne takú, aká má byť - veľa pohody, hier a zábavy v čistej horskej prírode. Máme veľa športovísk, bazén, čistý penzión veľký tak akurát pre Vašu triedu a nádherný výhľad na okolité hory aj s hradom Hrušov.

Ubytovanie:
2 až 5-lôžkové izby všetky s vlastným sociálnym zariadením. Kapacita ubytovania je 51 lôžok. Možnosť ubytovania aj na chatkách po 7 lôžok, s celkovou kapacitou 75 lôžok.

V stredisku:
spoločenské miestosti, jedáleň, jazierko, vonkajšie posedenie, altánok, krytá terasa, bazén, šporotviská.

Vyberte si Wachumba animačný program a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov.

Na stredisku Vás privítajú vyškolení a vysmiati animátori, ktorí sa postarajú nielen o zábavu, ale aj bezproblémový chod celej školy v prírode. Pomôžu s denným režimom, s plánovaním výletov a pre deti bude pripravený originálny animačný program s výborným materiálnym zabezpečením, ktorý deti nie len zabaví, ale aj naučí. Animačný program je postavený na princípoch zážitkovej pedagogiky a pripravený v súlade s normami ISCED 1 a ISCED 2, pre I. a II. stupeň základných škôl.

Deti sa nielen zabavia, ale aj hravou a nenásilnou formou získajú nové vedomosti alebo v praxi využijú tie, ktoré sa už naučili v škole. V rámci animačného programu sa animátori postarajú o hravé rozcvičky plné veselých tančekov, poobedný animačný program so športovými a kreatívnymi aktivitami a tematický večerný program či nočnú hru. Na jedného animátora je cca 15 žiakov a cena zahŕňa aj praktické darčeky pre deti (šiltovka + tričko).

O nič sa nemusíte báť, pretože naši Wachumba animátori Vás budú sprevádzať počas celého dňa, pomôžu i s celkovým priebehom pobytu (ranné budenie, rozcvičky, celkový chod dňa, až po večernú ceremóniu). Záleží preto len na Vás, ako si naplánujete deň. Chcete mať animačný program doobeda, poobede, prípadne doplniť vhodným výletom? Vieme sa postarať o to, aby ste boli vždy spokojní. Ako prebieha Wachumba škola s animačným programom sa dočítate na našom blogu.

Animačný program vyskladáme na základe skúseností z našich táborov, zvlášť pre každú vekovú skupinu a vždy ho s Vami dopredu prekonzultujeme.

Cena animačného programu na žiaka je 30€ a zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, darček - táborové tričko a Wachumba šiltovku.