Späť na zoznam
 • Penzión Bezovec, Nová Lehota
 • 5 dní
 • 48 lôžok

Škola v prírode Horná Dolná - Bezovec

Škola v prírode v horskej prírode Považského Inovca, kde sa natáča aj známy televízny seriál. Prostredie, ktoré očarilo tvorcov seriálu, očarí aj vás

 • O škole v prírode
 • termíny a ceny4
 • Ubytovanie a lokalita
 • Animačný program
 • Referencie
 • Fotogaléria

Škola v prírode v horskej prírode Považského Inovca, kde sa natáča aj známy televízny seriál. Prostredie, ktoré očarilo tvorcov seriálu, očarí aj vás

V horskej prírode Považského Inovca zažijete naozaj výnimočnú školu v prírode. Ubytujete sa v útulnom penzióne s peknýmokolím, navštívite dedinku Hornú Dolnú (Nová Lehota), kde sú stále prístupné miesta a kulisy z natáčania, a keď stretnete hercov, ochotne sa s deťmi odfotia :) - veď už nás poznajú - je to naša obľúbená lokalita, kde sa žiaci aj učitelia radi vracajú. Viac o ubytovaní a lokalite.

Wachumba COVID garancia:

✅ Garancia vrátenia peňazí
✅ Šikovná záloha len 5Є/žiak
✅ posunutá úhrada - až po obdržaní príspevku
akreditáciá Ministerstva školstva
✅ najväčšie skúsenosti s bezpečným organizovaním pobytov aj počas korony (v rokoch 2020 a 2021 nás navštívilo viac ako 7500 detí)
✅ máme last moment zľavy 15Є/žiak
✅ navýšili sme odmeny pedagógom až na 100Є (pri využití služby Wachumba benefit)
Čítať viac o Wachumba COVID garancii

Vyberte si termín, ktorý vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Termín Stav Cena
30.05.2022 - 03.06.2022 (5 dní) Vypredaný 117 102 € prihlásiť sa
06.06.2022 - 10.06.2022 (5 dní) Vypredaný 120 105 € prihlásiť sa
13.06.2022 - 17.06.2022 (5 dní) Vypredaný 120 105 € prihlásiť sa
20.06.2022 - 24.06.2022 (5 dní) Vypredaný 120 105 € prihlásiť sa
05.09.2022 - 09.09.2022 (5 dní) Ešte voľný 125 115 € prihlásiť sa
12.09.2022 - 16.09.2022 (5 dní) Ešte voľný 125 115 € prihlásiť sa
19.09.2022 - 23.09.2022 (5 dní) Ešte voľný 125 115 € prihlásiť sa
26.09.2022 - 30.09.2022 (5 dní) Ešte voľný 125 115 € prihlásiť sa
03.10.2022 - 07.10.2022 (5 dní) Ešte voľný 125 115 € prihlásiť sa
10.10.2022 - 14.10.2022 (5 dní) Ešte voľný 125 115 € prihlásiť sa
17.10.2022 - 21.10.2022 (5 dní) Ešte voľný 125 115 € prihlásiť sa

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Wachumba Benefit 15€/žiak: bonus, ktorý poteší pedagógov aj žiakov! Benefit zahŕňa 1x autobusový výlet na Čachtický hrad/Eko park Pieštany a  odmenu pre pedagógov 100€ na 10 detí. Cena bonusového balíčka je len 15€/ žiak! Minimálny počet žiakov je 35. Pri nižšom počte žiakov sa celková cena balíčka bude proporčne rozratávať medzi aktuálny počet žiakov.

Animačný program 35€/žiak (platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak). Vyberte si Wachumba animačný program a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov. Animačný program zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, cca 14 detí na jedného animátora, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, ceny do hier a súťaží, darček - táborové tričko a Wachumba šiltovku. Viac o animačnom programe

Zdravotník na pobyt 400€/ pobyt: Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.3., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia: V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu na školu v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek, alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia: Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od UNIQA pojišťovna, a.s.

Penzión Bezovec - miesto, ktoré si vás získa svojím prostredím.

Pohodlný rodinný penzión v peknom horskom prostredí Považského Inovca, neďaleko obce Nová Lehota. Ponúka nerušený relax v horskej prírode a určite očarí rozľahlým okolím, množstvom poznávacích turistických chodníčkov či možnosťami na originálne výlety. Vyskúšajte túto novú a zatiaľ neopozeranú lokalitu, určite neoľutujete.

Ubytovanie:
2 až 4-lôžkové izby s vlastnými sociálnymi zariadeniami. Kapacita ubytovania je 48 lôžok

V stredisku:
ohradený areál, školiacia miestnosť, reštaurácia, detské ihrisko, záhradné posedenie, altánok

Vyberte si Wachumba animačný program a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov.

Na stredisku vás privítajú vyškolení a vysmiati animátori, ktorí sa postarajú nielen o zábavu, ale aj bezproblémový chod celej školy v prírode. Pomôžu s denným režimom, s plánovaním výletov a pre deti bude pripravený originálny animačný program s výborným materiálnym zabezpečením, ktorý deti nie len zabaví, ale aj naučí. Animačný program je postavený na princípoch zážitkovej pedagogiky a pripravený v súlade s normami ISCED 1 a ISCED 2, pre I. a II. stupeň základných škôl.

Deti sa nielen zabavia, ale aj hravou a nenásilnou formou získajú nové vedomosti či v praxi využijú tie, čo sa už naučili v škole. V rámci animačného programu sa animátori postarajú o hravé rozcvičky plné veselých tančekov, poobedný animačný program so športovými a kreatívnymi aktivitami a tematický večerný program či nočnú hru. Na jedného animátora je cca 13 žiakov a cena zahŕňa aj praktické darčeky pre deti (šiltovka + tričko).

Naši Wachumba animátori, budú ubytovaní spolu s vami v stredisku, sprevádzajú vás počas celého dňa, pomôžu s organizáciou denného režimu i s celkovým priebehom pobytu (ranné budenie, rozcvičky, celkový chod dňa, až po večernú ceremóniu ). Je preto len na vás, ako si naplánujete deň, či chcete mať animačný program doobeda, poobede, prípadne doplniť vhodným výletom. Ako prebieha Wachumba škola s Animačným programom? Čítajte viac na našom blogu...

Animačný program vyskladáme na základe skúseností z našich táborov, zvlášť pre každú vekovú skupinu a vždy ho s vami dopredu odkonzultujeme.

Cena animačného programu na žiaka je 35€ a zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, darček - Wachumba tričko a šiltovku.

Takto sa Vám u nás páčilo:

 • "...Výborná lokalita v blízkosti turistických chodníkov. Penzión nesklamal, priestory vyhovujúce v zmysle ubytovania, stravovania, hier vnútri aj vonku..."
 • "...Chcela by som ešte raz poďakovať za školu v prírode. Počasie nám síce neprialo, ale musím pochváliť ubytovanie a stravu v Penzióne Bezovec a animátorky. Osobitne chcem poďakovať pani zdravotníčke. No a na záver ďakujem Vám pani Bobocká. Viem, že sme neboli jediná škola v prírode, ale vždy ste si našli čas na moje dotazy (ktorých nebolo málo) a snažili ste sa pomôcť. Prajem Vám v práci veľa úspechov..."
 • "...Organizácia a jednanie bolo vždy na vysokej úrovni. S lokalitou, ako aj s ubytovacím zariadením sme boli nadmieru spokojní. Páčilo sa nám, že sme boli obklopení čistou prírodou. Očakávanie naplnil aj prístup animátoriek a zdravotníčok. Boli prístupné na spoluprácu a plne prispôsobivé potrebám detí..."
 • "...Lokalitu Bezovca sme si vybrali preto, lebo nám bola veľmi dobre známa, túto lokalitu s kolegyňou vyhľadávame i súkromne, pre jej božský pokoj, najmä počas týždňa mimo sezóny. kolie hotela bolo plné zelene, rovno pod oknami sa nachádza obrovská lúka ako stvorená ne realizáciu nekonečného množstva aktivít. Bezovec ponúka krásnu prírodu ako stvorenú pre dokonalý relax tela i duše..."
 • "...Okolie Bezovca ponúka krásnu prírodu. Penzión Bezovec je nový , udržiavaný čistý. Ubytovanie v ňom je komfortné, spĺňalo naše požiadavky. I okolie penziónu je pekné, nechýba altánok, ohnisko. Strava bola dobrá, deti by uvítali domáckejšiu (chýbalo niečo sladké, múčne). Zo školy v prírode máme výborný dojem, boli sme nadmieru spokojní, prežili sme 5 dní plných rôznych aktivít, máme kopec zážitkov, na ktoré budú deti dlho spomínať...
 • "...bytovacie zariadenie bolo na vysokej úrovni, cítili sme sa tu príjemne a personál bol milý a ústretový..."
 • "...Dobrý deň, boli sme nadmieru spokojní so všetkým, aj s ubytovaním, aj so stravou. Veľká vďaka patrí animátorom, ktorí vymýšľali pre deti zaujímavý program..."
 • "...Boli sme spokojní s pobytom v Penzióne Bezovec. Ubytovanie bolo pekné, čisté. Strava bola dobrá, chutná. Porcie mohli byť trochu väčšie, keďže sme mali deti 12 - ročné. Personál penziónu bol milý a tolerantný. Prostredie a okolie penziónu bolo tiež pekné a vhodné pre deti. Vaši animátori pracovali profesionálne, boli milí a priateľskí k deťom. Deti si ich veľmi obľúbili..."