Späť na zoznam
  • Vysoke Tatry Aplend Holiday resort Veľký Slavkov
  • 3 dní
  • 100 lôžok

Školský výlet Vysoké Tatry

Koncoročný výlet za krásami Vysokých Tatier. Ponúka pestrý výber doplnkových atrakcií a veľa možností na výlety do prírody.

  • O koncoročnom výlete
  • termíny a ceny
  • Lokalita a ubytovanie
  • Možnosti a výlety
  • fotogaléria

Koncoročný výlet za krásami Vysokých Tatier. Ponúka pestrý výber doplnkových atrakcií a veľa možností na výlety do prírody.

Vyberte sa celá trieda na konci školského roka za jedným veľkým tatranským dobrodružstvom, kde na Vás čaká to NAJ z tatranskej prírody. Či túžite po pokoji a oddychu v prekrásnej horskej prírode alebo po poriadnom horskom dobrodružstve, či ste zo základnej alebo strednej školy, tento výlet Vás určite nesklame.

Mladší žiaci sa môžu vybrať za rozprávkovým príbehom do „tatranskej divočiny“ a navštíviť tie najkrajšie a najzaujímavejšie miesta Tatier. Tých starších zase zaujme pestrý výber atrakcií, ako napríklad, lanové centrum, letný tubing, jazda na horských kolobežkách alebo oddych v Aquacity Poprad.

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Termíny (vždy streda-piatok alebo nedeľa-utorok) a ceny:

Rezervujte si školu v prírode s first moment

Termín Stav Cena
19.06.2024 - 21.06.2024 (3 dní) Vypredaný 85 78 € prihlásiť sa
23.06.2024 - 25.06.2024 (3 dní) Vypredaný 85 78 € prihlásiť sa
26.06.2024 - 28.06.2024 (3 dní) Vypredaný 85 78 € prihlásiť sa

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 5€/žiak.

Perfektne vybavený rezort v centrálnej časti Vysokých Tatier, ktorý svojou polohou, službami a zázemím spraví Váš školský výlet naozaj výnimočným, veď posúďte sami...

Novovybudovaný Holiday rezort Aplend vo Veľkom Slavkove uspokojí aj tie najvyššie nároky na dokonalý školský výlet. Bezpečný a ohradený rezort Vám ponúkne všetko, na čo si spomeniete, vrátane čistého prírodného prostredia, množstva športovísk (dokonca aj bazén), výhľadu na centrálnu časť Vysokých Tatier a množstva príležitostí na výlety do tatranskej prírody - veď zubačka má zastávku len 150m od rezortu! Tak neváhajte a vyberte si školský výlet, ktorý posunie zážitky žiakov a Vaše očakávania na úplne iný level.

Ubytovanie: apartmánové domy, každý po 8 lôžok v 2 až 4-lôžkových izbách, všetky s vlastným sociálnym zariadením, s celkovou kapacitou strediska až 100 lôžok.
V stredisku: jedáleň, spoločenská miestnosť, plážový volejbal, tenisové kurty, futbalové ihrisko, TV/DVD, WIFI internet, trávanté plochy v stredisku, vonkajšie krby a posedenia, detské ihriská, minigolf za doplatok.

 
 

Spoznajte Vysoké Tatry

Vyskladajte a doplňte si svoj koncoročný výlet presne tak, ako Vám to vyhovuje. Aby sme ušterili Váš čas, pripravili sme pre Vás možnosti výletov do tatranskej prírody, ako aj vhodné atrakcie na spestrenie pobytu.

Program vhodný pre ZŠ

Tatranská divočina 0 €
Zábavný park Orlíkovo od 2 €/osoba
Belianska jaskyňa 5 €/osoba
Tricklandia 7 €/osoba

 

Program vhodný pre SŠ

Lanové centrum Štrbské Pleso 9 €/osoba 
Kolobežky Tatranská Lomnica/Starý Smokovec 12 €/osoba počas mesiacov Jún až September
Aquacity Poprad od 16 €/osoba - skupinová zľava nad 20 osôb
Tricklandia 7 €/osoba

Vhodné turistické trasy pre žiakov ZŠ a SŠ:

1. Tatranská Lomnica - Studenovodské vodopády - Hrebienok - Rainerova chata - Zamkovského Chata - Skalnaté pleso (výlet na Lomnický štít) - Tatranská Lomnica - cca 7 hod., 18 km (pre zdatnejších návrat cez Veľkú Svišťovku a dolinou Bieleho potoka, cca 9.5 hod., 28 km)

2. Starý Smokovec - Hrebienok - Zamkovského chata - Térryho chata - Rainerova chata - popri Veľkom Studenom potoku návrat do Tatranskej Lomnice (cca 6.5 hod., 19 km)

3. Štrbské pleso - lanové centrum - Popradské pleso - Symbolický cintorín (cca 3.5 hod., 10 km)

4. Starý Smokovec - Hrebienok - Zamkovského chata - Skalnaté pleso - Tatranská Lomnica (cca 6.5 hod., 15 km)

5. Tatranská Lomnica - Studenovodské vodopády - Bilíková Chata - Rainerova chata - popri Veľkom Studenom potoku návrat do Lomnice (cca 5 hod., 14 km)

6. Starý Smokovec – Nový Smokovec – Nad Zrubami – Velická Poľana – Sliezsky dom – Pod Slavkovským štítom - Hrebienok– Starý Smokovec (cca 5 hod., 15 km)

7. Starý Smokovec – Hrebienok – Nad Rainerovou chatou – Zbojnícka chata – Nad Rainerovou chatou – Hrebienok – Starý Smokovec ( cca 6 hod., 18 km)

8. Štrbské Pleso – Vodopád Skok – Bystrá lávka – Pod Soliskom – Pod Furkotskou dolinou – Štrbské Pleso (cca 6 hod., 16 km)

 

Podobné pobyty