Späť na blog

Program na leto pre teenagerov? Zážitkové tábory pre "násťročných"

Ako zmysluplne vyplniť letné prázdniny teenagerom, pre ktorých detské tábory už nie sú zaujímavé? Zážitkové tábory...

  • 23.03.2021
  • 878

Ako zmysluplne vyplniť letné prázdniny teenagerom, pre ktorých detské tábory už nie sú zaujímavé? Zážitkové tábory "pre násť" ročných, kde sa určite nudiť nebudú.

Po čom túžia všetci teenageri?  Po slobode, "odychu od rodičov", akcii s  partiou kamošov a vlastnom pohodovom svete. Áno, aj to im môžete naplánovať na leto! A to spôsobom, že vy ako rodič môžete byť pokojný, že ich stále strážia zodpovedné oči skúsených dospelých. Spoľahnite sa na naše skúsenosti, garancie a naplánujte svojim dospievajúcim deťom leto, ktoré si užijú.

Zážitok je darček, ktorý vaše deti ocenia:

detsky tabor evolution ponuka

Evolution od 13 rokov

Najobľúbenejší 2-týždňový tábor pre teenagerov. Evolution poskytuje bezpečné zázemie pre mladých ľudí, ktorí tu nájdu porozumenie, rovesníkov a priestor pre svoje záľuby aj rebéliu. Ak si ho chcete rezervovať treba sa poponáhlať - každý rok je vypredaný medzi prvými.

detsky tabor next ponuka

Next od 15 rokov  

Ak máte doma už takmer dospeláka, ktorý túži v lete zažiť viac ako len nachystanú detskú zábavu, chce rozšíriť svoje obzory, prekonať osobný komfort a rásť spolu s kamarátmi, darujte mu Next. Zážitkový pobyt zameraný na osobnostný rozvoj, sebapoznávanie aj zábavu a adrenalín. 

detsky tabor tatryadventure ponuka

Tatry Adventure od 11 rokov  

Milovníkom hôr a prírody sa určite hodí pribaliť aj poukážku na 8 inšpirujúcich dní strávených na tatranských chodníčkoch s partiou podobne zmýšľajúcich kamarátov. Krásne hory, svieži vzduch, zdravý pohyb... len pozor, už sa asi nebudú chcieť vrátiť domov! :)

detsky tabor hero ponuka

Hero od 10 rokov  

Hero je akčný zážitok pre všetkých, ktorí túžia vstúpiť do role vojaka, rangera či tajného agenta. Veľká porcia arisoftu a paintballu, zálesácke zručnosti i prekonávania lanových prekážok určite zachutí vášmu rodinnému hrdinovi.

detsky tabor adventure ponuka

Adventure od 10 rokov  

Vyberte kvalitný adrenalínový zážitok pre nadšenca outdoorových športov. Adrenalínový, bicyklový tábor s maximom pohybu a atrakcií v krásnej horskej prírode národných parkov. Tábor, kotrý inde nenájdete, iba vo Wachumbe.

detsky tabor native ponuka

Native od 12 rokov

Že angličtina pod stromček? Katastrofa! Ale aj angličtina môže byť zábava! Najobľúbenejší jazykový tábor pre teenagerov. 8 až 9 premakaných dní so zahraničnými lektormi a kamarátmi, kde sa budeme rozprávať len v angličtine. 

Pozrite si celú ponuku letných táborov 2021.

Zistiť viac
 

Tábory, ktoré vás môžu tiež zaujímať