Späť na zoznam
 • Chata Žiar, Rajecká Lesná
 • 10 - 17 rokov
 • 8 dní

Letný tábor Hero

Airsoftovo-paintballový tábor s nadupaným „survival” programom v horskej prírode Rajca. Adrenalín a akciu tu zažiješ vo všetkom, lepšie je byť vždy pripravený!

Zobraziť
všetky
termíny
12.07.2020 - 19.07.2020305 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
17%
9-10
51%
11-12
26%
13-14
6%
15-16
Podľa pohlaviaPohlavie
0%
100%
305 € Doprava: Individuálna/Spoločná
19.07.2020 - 26.07.2020305 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
19%
9-10
44%
11-12
38%
13-14
Podľa pohlaviaPohlavie
11%
89%
305 € Doprava: Individuálna/Spoločná
26.07.2020 - 02.08.2020305 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
4%
9-10
36%
11-12
39%
13-14
21%
15-16
Podľa pohlaviaPohlavie
21%
79%
305 € Doprava: Individuálna/Spoločná
02.08.2020 - 09.08.2020305 €8 dni8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
8%
9-10
42%
11-12
50%
13-14
Podľa pohlaviaPohlavie
0%
100%
305 € Doprava: Individuálna/Spoločná
09.08.2020 - 16.08.2020305 €8 dni8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
5%
11-12
27%
13-14
64%
15-16
5%
17-18
Podľa pohlaviaPohlavie
22%
78%
305 € Doprava: Individuálna/Spoločná
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria

S.E.A.T.S - Special Elements And Tactics Squad

Toto nie je tábor pre žiadne padavky! Ani pre niekoho, kto si chce párkrát vystreliť paintballovú guličku. Toto je výcvikový tábor S.E.A.T.S, miesto, kde Wachumba vychováva svojich najakčnejších agentov a špiónov, svojich HEROES!

Airsoftovo-paintballový tábor s nadupaným „survival“ programom, kde adrenalín a akciu zažiješ vo všetkom. Tu musíš byť vždy pripravený!

Čaká na teba 8 dní poctivej prípravy a tvrdého tréningu. Každý deň zažiješ paintballovú a airsoftovú prestrelku, naučíš sa zlaňovať, prekonávať lanové prekážky, maskovať či stavať úkryty v teréne. Absolvuješ nočný pochod, orientáciu podľa kompasu aj hviezd, kurz sebaobrany či prvej pomoci.

Naučíš sa ovládať nielen paintballové/airosoftové zbrane, ale aj streľbu z luku, kuše či vzduchovky. A na spestrenie si dáme aj strieľačku s Archery Tag.  Viac o programe Hero - S.E.A.T.S!

Ak sa na to cítiš a poriadnej akcie sa nebojíš, tak neváhaj a staň sa študentom Wachumba S.E.A.T.S Academy - jedinej školy, do ktorej si ochotný chodiť aj v lete!

Pozri sa ako si užili Spy Academy hrdinovia z minulých ročníkov a nezmeškaj tohtoročný nábor. Počet miest je limitovaný!

S.E.A.T.S - Special Elements And Tactics Squad

Špeciálna jednotka, ktorá sa zaoberá prekonávaním prírodných síl, teda živlov VODA - ZEM - VZDUCH. Ak sa staneš jej súčasťou, budeš sa špecializovať na vzdušné misie na lanách v našom lanovom a lezeckom centre, čaká ťa podvodná zásahovka na kúpalisku či pohyb v nepriateľskej zóne neďalekých kopcov.

Pridaj sa k elite S.E.A.T.S a vydaj sa spolu s nimi na hrdinské misie, kde budeš potrebovať presnosť, šikovnosť a výbušnosť na ich zvládnutie. Sú nabité akčnými bojovkami, streľbou a pohybom na bojovom poli, maskovaním v teréne, úlohami, ktoré preveria tvoju logiku, záchrannými akciami vo všetkých živloch, zálesáckou technikou a množstvom tréningov v teréne so zbraňou (airsoftky, paintballky, archery tag) aj bez nej (mapovanie, zálesáctvo, prvá pomoc).

Špeciálne jednotky pre teba pripravili taktické skúšky na súradniciach v horskej oblasti Rajeckej Lesnej, kde budeš musieť so svojím tímom zanalyzovať situáciu, v ktorej sa nachádzaš, zmapovať terén a vytvoriť úspešnú stratégiu pre splnenie misie Land, Dive, Air a Night! Ten kto to zvládne, získa odznak S.E.A.T.S a bude pripravený na veľkú záverečnú misiu s najlepšími jednotkami S.E.A.T.S!

Tak čo, máš na to aj ty?

Čo ťa bude čakať vo výcvikovom priestore S.E.A.T.S?

Používanie zbraní:

  • 3x blok airsoftu (tri dni po cca 2 hod.)
  • 2x blok paintballu (dva dni po cca 2 hod.)
  • Archery Tag + streľba z luku, kuše a zo vzduchovky

 

Tréning techniky a vedomostí:

  • rangers skills – prespanie v lese, stavanie prístreškov, skúška prežitia v prírode
  • maskovanie a kamufláž
  • kurz prvej pomoci a záchranná akcia
  • pohyb na cudzom území, mapovanie terénu

 

Tréningy fyzických zdatností:

  • lezenie a nácvik zlaňovania
  • množstvo hier o dobytie vlajky, územia a bunkrov

 

Strategické misie:

  • AIR - zdolávanie prekážok v lanovom parku a jazda na lanovke deadride
  • DIVE - zásahovka vo vode aj pod ňou (výlet na kúpalisko)
  • LAND - pátracia misia v lesnom teréne Rajeckej Lesnej
  • NIGHT - nočná misia, prineste si čelovky a maskáče

Záverečná misia ELITE FORCE

 

Program tábora je starostlivo pripravovaný a realizovaný školenými animátormi a certifikovanými inštruktormi pre dané atrakcie tak, aby ponúkol jedinečné zážitky a zábavu s maximálnou bezpečnosťou.

Ponúkame dva rôzne elitné tréningové pobyty (verzie táborov):

Hero - prvé 4 turnusy sú vhodné pre mladšie deti a tiež tínedžerov od 10 do 15 rokov, ktorí si chcú užiť hlavne zábavu pri streľbe, zálesáctve a adrenalínovej akcii, ešte nemajú veľké skúsenosti s airsoftom a paintballom alebo sa zatiaľ nechcú púšťať do tých najťažších špiónskych misií.

Hero Pro - posledný 5. turnus je vhodný pre staršie deti a tínedžerov vo veku 12-17 rokov, ktorí obľubujú poriadnu výzvu, sú skúsenejší v airsofte, dokážu prísne rešpektovať pravidlá bezpečnosti, majú radi aktívny pohyb, šport a väčšia fyzická záťaž im nerobí problém.

 

UPOZORNENIE!

Jedná sa o intenzívny športový tábor s fyzicky náročným programom, ktorý môže byť miestami aj na hrane konformity a bežných aktivít, na ktoré si zvyknutý. Keď sem chceš ísť, tak to vieš, a práve preto sem ideš. Pri veľa typoch aktivít musí byť na prvom mieste bezpečnosť, a teda aj zvýšená disciplína a nároky na účastníkov. Inštruktori a animátori ti chcú v prvom rade garantovať bezpečnosť a nezabudnuteľné zážitky, preto ich prosím rešpektuj.

Tréningové centrum S.E.A.T.S - Horské centrum aktívneho oddychu - Chata Žiar, Rajecká dolina

Výcvikové centrum Wachumba S.E.A.T.S Academy sa nachádza v horskej doline na úpätí Malej Fatry, len 8 km od kúpeľných Rajeckých Teplíc a 25 km od Žiliny. Samotný areál a okolitá príroda ponúka ideálne prostredie pre náš výcvik: lanové centrum, paintballové ihrisko, zorbingová dráha, lanovka ponad celý areál, zlaňovacia prírodná skala, pieskové aj trávnaté ihriská a určite využijeme aj potok tečúci priamo cez areál. 

Ubytovanie:
2 až 4-lôžkové izby v pohodlných zrekonštruovaných chatkách (každá po 10 lôžok). Každá chatka má 2 poschodia, 2x sociálne zariadenie, spoločenskú miestnosť.

Stredisko:
hlavná budova, spoločenská miestnosť, reštaurácia, bar, plážové volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, zorbingová dráha, biliard, stolný futbal, pódium, 2x altánok a ohnisko. Celým areálom preteká potok.

Môže si dieťa priniesť vlastnú airsoftovú/paintballovú výstroj?

Nie. Neodporúčame deťom nosiť vlastnú výstroj, nakoľko ju v tábore nebudú môcť používať. Na airsoft a paintball sú zabezpečení profesionálni inštruktori s licencovanou výstrojou.

Môže si dieťa do tábora zobrať vreckový nožík?

Akékoľvek nožíky, zbrane, ostré alebo inak nebezpečné predmety budú deťom odobraté a odovzdané rodičom na konci tábora.

Ako sa môžem s deťmi spojiť?

Deti majú počas tábora svoje mobilné telefóny odložené u vedúcich, preto je veľká pravdepodobnosť, že počas toho ako sú na programe, sa im nedovoláte. Odporúčame kontaktovať hlavnú vedúcu/hlavného vedúceho tábora telefonicky alebo e-mailom. Telefónne číslo obdržíte v pokynoch pred táborom.

Ako sú deti ubytované?

Ak je to možné, tak sa vždy snažíme vyhovieť požiadavkám z prihlášok. Ako sú dispozične riešené izby a chatky si môžete pozrieť v sekcii „ubytovanie“.

Ako je riešený dozor počas paintballu/airsoftu/lanového parku ...?

Na deti dohliadajú skúsení licencovaní inštruktori, špecializovaní na tento typ atrakcií. Počas animačného programu sú deti s animátormi. Na celý tábor dohliada táborový zdravotník. Každý člen Wachumba tímu prechádza školením bezpečnosti, prvej pomoci a má skúsenosti s podobnými podujatiami, či už ide o športový tábor, umelecký, alebo zvlášť pre tých najmenších. Samozrejmosťou nášho tímu je účasť profesionálnych zdravotníkov s ukončeným vzdelaním v požadovanom odbore podľa MVSR.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Hero páčilo:

 • ...Som veľmi spokojná s Vašou organizáciou - všetko prebieha hladko, bez problémov, komunikácia, riešenie problémov super. Mate to zmáknuté na jedničku. Príde určite zas...
 • ...Super tábor! Adam pôjde určite aj na ďaľší rok. Ďakujeme...
 • ...Bol to úžasný tábor, milujem wachumbu a každým razom je to lepšie a lepšie až neuveriteľné :)...
 • ...Synom sa páčilo, chcú ísť znovu. Z pohľadu rodiča sa mi zdal program vyslovene šitý na mieru chalanom (no samozrejme, že aj dievčatám :-)) , čo mi synovia aj potvrdili svojou spokojnosťou...
 • ...Ďakujeme za výborný program a nové zážitky pre naše deti. Taktiež ďakujeme za perfektné fotky a skvelé video. Tešíme sa na ďalší ročník...
 • ...Chcela by som sa Vám za môjho syna veľmi pekne poďakovať, strašne sa mu u Vás páčilo, toto bol jeho prvý tábor a splnil všetky očakávania, ...na ďalší rok určite zopakujeme....
 • ...Syn bol veľmi spokojný, teší sa o rok :) Ako rodič oceňujem správne a pravidelné dávkovanie liekov, ďakujem...
 • ...Super tábor bol som 3 krát a oplatí sa to stale...
 • ...Naša 15 ročná dcéra bola z tábora Hero Pro úplne nadšená. Samozrejme sa teší na tábor na budúci rok, na Madam 👍🏻 a inštruktorov. Ďakujeme....
 • ...Prvý tábor, z ktorého sa vrátil junior absolútne nadšený. So spolutáborovníkmi mali už aj naplánovaný spoločný tábor o rok :-) Ďakujem za seba a aj za neho, šťastné dieťa=spokojný rodič :-) Misia HERO II. splnená na viac ako 100% ;-)...
 • ...Náš 11ročný Adam bol s Wachumbou v tábore Hero ll.-prvý krát. Odniesol si kopec zážitkov,nové návyky,tešil sa na každú činnosť...mohla by som tu písať knihu. V konečnom dôsledku to bol jeden úžasný tábor...na čele s Madam s vymakaným pestrým programom. Týmto sa chceme celej partii s Madam veľmi pekne poďakovať za tábor,o ktorom rozpráva denne kamarátom,dospelým..proste koho stretne. Ďakujeme za aktivity, pestrý program, disciplínu...hlavne bezpečnosť. Tento vynikajúci tábor budem odporúčať svojim priateľom. Prajem Vám všetko dobré a verím,že sa o rok opäť uvidíme...