Späť na zoznam
 • Chata Žiar, Rajecká Lesná
 • 10 - 17 rokov
 • 8 dní

Hero

Airsoftovo-paintballový tábor s nadupaným “survival” programom, kde adrenalín a akciu zažiješ vo všetkom. Tu musíš byť vždy pripravený!

Zobraziť
všetky
termíny
21.07.2019 - 28.07.2019290 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
6%
9-10
27%
11-12
39%
13-14
29%
15-16
Podľa pohlaviaPohlavie
10%
90%
Počet voľných miest: 0290 € Doprava: Individuálna/Spoločná
28.07.2019 - 04.08.2019290 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
12%
9-10
53%
11-12
24%
13-14
10%
15-16
Podľa pohlaviaPohlavie
10%
90%
Počet voľných miest: 0290 € Doprava: Individuálna/Spoločná
04.08.2019 - 11.08.2019290 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
8%
9-10
38%
11-12
38%
13-14
15%
15-16
Podľa pohlaviaPohlavie
3%
97%
290 € Doprava: Individuálna/Spoločná
11.08.2019 - 18.08.2019290 €8 dni8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
4%
9-10
25%
11-12
50%
13-14
21%
15-16
Podľa pohlaviaPohlavie
10%
90%
Počet voľných miest: 1290 €
18.08.2019 - 25.08.2019290 €8 dni8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
33%
11-12
39%
13-14
24%
15-16
3%
17-18
Podľa pohlaviaPohlavie
0%
100%
290 €
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria

Hero - SCOUT elite forces

Toto nie je tábor pre žiadne padavky! Ani pre niekoho, kto si chce párkrát vystreliť paintballovú guličku. Toto je výcvikový tábor SCOUT elite forces- miesto, kde Wachumba vychováva svojich najakčnejších agentov a špiónov, svojich HEROV!

Airsoftovo-paintballový tábor s nadupaným “survival” programom, kde adrenalín a akciu zažiješ vo všetkom. Tu musíš byť vždy pripravený!

Čaká na teba 8 dní poctivej prípravy a tvrdého tréningu. Každý deň zažiješ paintballovú a airsoftovú prestrelku, naučíš sa zlaňovať, prekonávať lanové prekážky, maskovať, či stavať úkryty v teréne. Absolvuješ nočný pochod, orientáciu podľa kompasu aj hviezd, kurz sebaobrany či prvej pomoci.

Naučíš sa ovládať nielen paintballové/airsoftové zbrane, ale aj streľbu z luku, kuše, či vzduchovky. A na spestrenie si dáme aj strieľačku s Archery Tag. Viac o programe Hero - Scout elite forces!

Ak sa na to cítiš a poriadnej akcie sa nebojíš, tak neváhaj a staň sa študentom Wachumba SCOUT elite Academy - jedinej školy, do ktorej si ochotný chodiť aj v lete!

Pozri sa ako si užili Spy Academy hrdinovia z minulých ročníkov a nezmeškaj tohtoročný nábor. Počet miest je limitovaný!

SCOUT elite forces

Prieskumná jednotka SCOUT hlási rozšírenie nepriateľskej zóny. Hranice sa nebezpečne dotýkajú našich obranných línií, preto vyvolávame červený poplach! Všetky dostupné jednotky hláste sa na základni v Rajeckej Lesnej!

Na mieste je zvýšený výskyt rôznych pascí, prekážok, explozívnych polí, či zamknutých dverí, ktoré ťa majú odradiť. Avšak vynašli sme nový Power Armor, ktorý väčšinu hroziaceho poškodenia odrazí. Čaká ťa zásahová operácia, ktorá si vyžaduje dobrú stratégiu a plánovanie, taktickú nasadenosť, odhodlanie a pevnú vôľu! Bude plná záchranných akcií, útokov na vlajky, vpádov do nepriateľského územia, hromadných akčných bojoviekbudovania obrany a kamufláži.  

Výcviková škola Čiernej vdovy posiela súradnice na meeting point na Chate Žiar pre všetky HERO jednotky špeciálneho nasadenia! Dobrá muška v krížovej paľbe, kondička a zručnosť pri adrenalínových atrakciách, taktické uvažovanie pri airsofte i strategických hrách, či psychická vôľa, to všetko tu budeš potrebovať! To zvyšné pochopíš na ceste.

Čo ťa bude čakať na bojovom fronte?

 • 3x blok airsoftu (tri dni po cca 2 hod.)
 • 2x blok paintballu (dva dni po cca 2 hod.)
 • Archery Tag
 • zásahová akcia vo vode aj pod vodou (výlet na kúpalisko s tobogánmi v Rajci)
 • escape in and out aktivity
 • zdolávanie prekážok v lanovom parku
 • streľba z luku, kuše a zo vzduchovky
 • lezenie a nácvik zlaňovania
 • nočná misia s prespaním v mimo táborových chatiek
 • ranger skills – stavanie prístreškov, orientácia, skúška prežitia v prírode, kamufláž
 • kurz prvej pomoci
 • jazda na lanovke deadride
 • SCOUT Race

Program tábora je starostlivo pripravovaný a realizovaný školenými animátormi a certifikovanými inštruktormi pre dané atrakcie tak, aby ponúkol jedinečné zážitky a zábavu s maximálnou bezpečnosťou.

Ponúkame dve rôzne elitné misie! (verzie táborov):

Hero - Prvé 4 turnusy sú vhodné pre mladšie deti a tiež tínedžerov od 10 do 15 rokov, ktorí si chcú užiť hlavne zábavu pri streľbe, zálesáctve a adrenalínovej akcií, ešte nemajú veľké skúsenosti s airsoftom a paintballom, alebo sa zatiaľ nechcú púšťať do tých najťažších špiónskych misií.

Hero Pro - Posledný 5. turnus je vhodný pre staršie deti a tínedžerov, vo veku 12-19 rokov, ktorí obľubujú poriadnu výzvu, sú skúsenejší v airsofte, dokážu prísne rešpektovať pravidlá bezpečnosti, majú radi aktívny pohyb, šport a väčšia fyzická záťaž im nerobí problém.

Tréningové centrum SCOUT elite academy - Horské centrum aktívneho oddychu - Chata Žiar, Rajecká dolina

Výcvikové centrum Wachumba Spy Academy sa nachádza v horskej doline na úpätí Malej Fatry, len 8 km od kúpeľných Rajeckých Teplíc a 25 km od Žiliny. Samotný areál a okolitá príroda ponúka ideálne prostredie pre náš výcvik: lanové centrum, paintballové ihrisko, zorbingová dráha, lanovka ponad celý areál, zlaňovacia prírodná skala, pieskové aj trávnaté ihriská a určite využijeme aj potok tečúci priamo cez areál. 

Ubytovanie:
2 až 4-lôžkové izby v pohodlných zrekonštruovaných chatkách (každá po 10 lôžok). Každá chatka má 2 poschodia, 2x sociálne zariadenie, spoločenskú miestnosť.

Stredisko:
hlavná budova, spoločenská miestnosť, reštaurácia, bar, plážové volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, zorbingová dráha, biliard, stolný futbal, pódium, 2x altánok a ohnisko. Celým areálom preteká potok.

Môže si dieťa priniesť vlastnú airsoftovú/paintballovú výstroj?

Nie. Neodporúčame deťom nosiť vlastnú výstroj, nakoľko ju v tábore nebudú môcť používať. Na airsoft a paintball sú zabezpečení profesionálni inštruktori s licencovanou výstrojou.

Môže si dieťa do tábora zobrať vreckový nožík?

Akékoľvek nožíky, zbrane, ostré alebo inak nebezpečné predmety budú deťom odobraté a odovzdané rodičom na konci tábora.

Ako sa môžem s deťmi spojiť?

Deti majú počas tábora svoje mobilné telefóny odložené u vedúcich, preto je veľká pravdepodobnosť, že počas toho ako sú na programe, sa im nedovoláte. Odporúčame kontaktovať hlavnú vedúcu/hlavného vedúceho tábora telefonicky alebo e-mailom. Telefónne číslo obdržíte v pokynoch pred táborom.

Ako sú deti ubytované?

Ak je to možné, tak sa vždy snažíme vyhovieť požiadavkám z prihlášok. Ako sú dispozične riešené izby a chatky si môžete pozrieť v sekcii „ubytovanie“.

Ako je riešený dozor počas paintballu/airsoftu/lanového parku ...?

Na deti dohliadajú skúsení licencovaní inštruktori, špecializovaní na tento typ atrakcií. Počas animačného programu sú deti s animátormi. Na celý tábor dohliada táborový zdravotník. Každý člen Wachumba tímu prechádza školením bezpečnosti, prvej pomoci a má skúsenosti s podobnými podujatiami, či už ide o športový tábor, umelecký, alebo zvlášť pre tých najmenších. Samozrejmosťou nášho tímu je účasť profesionálnych zdravotníkov s ukončeným vzdelaním v požadovanom odbore podľa MVSR.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Hero páčilo:

 • ...Bol to úžasný tábor, milujem wachumbu a každým razom je to lepšie a lepšie až neuveriteľné :)...
 • ...Synom sa páčilo, chcú ísť znovu. Z pohľadu rodiča sa mi zdal program vyslovene šitý na mieru chalanom (no samozrejme, že aj dievčatám :-)) , čo mi synovia aj potvrdili svojou spokojnosťou...
 • ...Ďakujeme za výborný program a nové zážitky pre naše deti. Taktiež ďakujeme za perfektné fotky a skvelé video. Tešíme sa na ďalší ročník...
 • ...Chcela by som sa Vám za môjho syna veľmi pekne poďakovať, strašne sa mu u Vás páčilo, toto bol jeho prvý tábor a splnil všetky očakávania, ...na ďalší rok určite zopakujeme....
 • ...Syn bol veľmi spokojný, teší sa o rok :) Ako rodič oceňujem správne a pravidelné dávkovanie liekov, ďakujem...
 • ...Super tábor bol som 3 krát a oplatí sa to stale...
 • ...Naša 15 ročná dcéra bola z tábora Hero Pro úplne nadšená. Samozrejme sa teší na tábor na budúci rok, na Madam 👍🏻 a inštruktorov. Ďakujeme....
 • ...Prvý tábor, z ktorého sa vrátil junior absolútne nadšený. So spolutáborovníkmi mali už aj naplánovaný spoločný tábor o rok :-) Ďakujem za seba a aj za neho, šťastné dieťa=spokojný rodič :-) Misia HERO II. splnená na viac ako 100% ;-)...
 • ...Náš 11ročný Adam bol s Wachumbou v tábore Hero ll.-prvý krát. Odniesol si kopec zážitkov,nové návyky,tešil sa na každú činnosť...mohla by som tu písať knihu. V konečnom dôsledku to bol jeden úžasný tábor...na čele s Madam s vymakaným pestrým programom. Týmto sa chceme celej partii s Madam veľmi pekne poďakovať za tábor,o ktorom rozpráva denne kamarátom,dospelým..proste koho stretne. Ďakujeme za aktivity, pestrý program, disciplínu...hlavne bezpečnosť. Tento vynikajúci tábor budem odporúčať svojim priateľom. Prajem Vám všetko dobré a verím,že sa o rok opäť uvidíme...