Späť na blog

Hľadáme nových Wachumba animátorov

Byť vedúcim vo Wachumbe znamená byť priamo v akcii. Čítaj či je to presne to čo hľadáš. Ak áno, tak vyplň náborový...

  • 20.03.2020
  • 6726

Byť vedúcim vo Wachumbe znamená byť priamo v akcii. Čítaj či je to presne to čo hľadáš. Ak áno, tak vyplň náborový dotazník na konci článku!

Stávaš sa jednoducho pre nich idolom! Vymýšľaš atmosferické hry, ktoré si deti zapamätajú na celý život, organizuješ napínavé nočné akcie, denné bojovky alebo tvorivé workshopy, ktoré vyplnia či presnejšie, NAPLNIA ich voľný čas, pretože to, čo vo Wachumbe robíš má zmysel.

Na druhej strane sám sa stávaš lepším človekom. Každá nová situácia, a častokrát aj veľký tlak, kedy si ani len nestíhaš zaviazať šnúrky pred ďalšou hrou, v tebe prebudií to najlepšie. Trénuješ si vlastné zručnosti a každým dňom rozvíjaš kreativitu, tímového ducha, komunikačné, organizačné a iné skills, ktoré ocení aj každý zamestnávateľ.

Jednoduché to nie je, avšak únava je dočasná, zážitky ostávajú. Navyše Ťa na rôznych strediskách čakajú výhody areálu. Okrem toho, že precestuješ Slovensko, si užiješ napríklad lasertag, výlet lanovkou na Lomničák, rýchlu jazdu na motokárach, paitballovú prestrelku či parádny raftový splav po Váhu a veľa iných akčných chvíľ! Samozrejme, netreba zabúdať ani na zaujímavé euráče, ubytovanie a stravu. 

Koho teda hľadáme?

Hľadáme mladých, dynamických, flexibilných ľudí, ktorí radi pracujú s deťmi a majú pre nich pochopenie. Vedia odovzdať svoju energiu, byť inšpiráciou a vzbudiť motiváciu. Sú hraví a generujú netradičné nápady. Dvere sú otvorené ozaj pre každého. Stačí len vyplniť náš prihlasovací dotazník a absolvovať školenie, kde sa naladíš na Wachumba vlnu a dozvieš to dôležité, čo budeš potrebovať.

Neváhaj a urob rovno prvý krok, aby Wachumba zážitky pre Teba mohli už začať!

Jasné, je to presne pre mňa, berte si ma!


Klikni a staň sa wachumba vedúcim!

Zistiť viac