Späť na zoznam
 • Penzion Zornicka Donovaly
 • 5 dni
 • 110 lôžok

Škola v prírode Donovaly

Škola v prírode v známej turistickej lokalite na rozhrani Veľkej Fatry a Nízkych Tatier.

 • O škole v prírode
 • termíny a ceny4
 • Ubytovanie a lokalita
 • Animačný program
 • Referencie
 • Fotogaléria

Škola v prírode v známej turistickej lokalite na rozhrani Veľkej Fatry a Nízkych Tatier.

Donovaly vám predstavovať nemusíme, ale poznajú ich aj vaši žiaci? Ukážte im krásnu horskú prírodu na rozhraní Národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra. Navštívte známe Habakuky, absolvujte nenáročnú prechádzku na vrch Zvolen s krásnym výhľadom, vyvezte sa lanovkou na Novú hoľu alebo nechajte žiakov vyšantiť sa na bobovej dráhe. Z výborného hotela v centre Donovál máte všetko blízko. Viac o ubytovaní a lokalite

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Rezervujte si školu v prírode s first moment zľavou 10€/žiak.

Termín Stav Cena(do 30. 11.) Cena(od 1. 12.)
04.05.2020 - 08.05.2020 (5 dní) Ešte voľný 89 € 99 € prihlásiť sa
11.05.2020 - 15.05.2020 (5 dní) Posledných 20 miest 92 € 102 € prihlásiť sa
18.05.2020 - 22.05.2020 (5 dní) Posledných 50 miest 92 € 102 € prihlásiť sa
25.05.2020 - 29.05.2020 (5 dní) Vypredaný 92 € 102 € prihlásiť sa
01.06.2020 - 05.06.2020 (5 dní) Ešte voľný 95 € 105 € prihlásiť sa
08.06.2020 - 12.06.2020 (5 dní) Vypredaný 95 € 105 € prihlásiť sa
15.06.2020 - 19.06.2020 (5 dní) Vypredaný 95 € 105 € prihlásiť sa
22.06.2020 - 26.06.2020 (5 dní) Ešte voľný 95 € 105 € prihlásiť sa

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Wachumba Benefit 12€/žiak: bonus, ktorý poteší pedagógov aj žiakov! Benefit zahŕňa autobusový výlet do Harmaneckej jaskyne +  odmenu pre pedagógov 75€ na 10 detí. Cena bonusového balíčka je len 12€/ žiak! Minimálny počet žiakov je 35. Pri nižšom počte žiakov sa celková cena balíčka bude proporčne rozratávať medzi aktuálny počet žiakov.

Animačný program 32€/žiak (platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak). Vyberte si Wachumba animačný program a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov. Animačný program zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, cca 13 detí na jedného animátora, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, ceny do hier a súťaží, darček - táborové tričko a Wachumba šiltovku. Viac o animačnom programe.

Zdravotník na pobyt 350€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.3., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu na školu v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Pohodlné ubytovanie v centre Donoval, odkial budete mať všade blízko.

Ideálny penzión pre vačšie školské skupiny, ale ani viacer menších tried si tu určite nebude zavadzať. Okrem ideálnej polohy v centre turistického strediska, ponúka aj dokonalé zázemie pre školu v prírode. Priestranné izby a apartmány, viacero spoločenských miestnosí na učenie a pekné prírodné okolie vhodné na hry a pohybové aktivity.

Ubytovanie:
2 až 4-lôžkové izby a apartmány, WC/sprcha na každej izbe.Kapacita ubytovania je 110 lôžok.

V stredisku:
jedáleň, väčšia konferenčná miestnosť s kapacitou 70 miest, menšia s kapcitou 20 miest, reštaurácia, WIFI, trávnatá plocha pred hotelom, stolný tenis/futbal

Vyberte si Wachumba animačný program a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov.

Na stredisku vás privítajú vyškolení a vysmiati animátori, ktorí sa postarajú nielen o zábavu, ale aj bezproblémový chod celej školy v prírode. Pomôžu s denným režimom, s plánovaním výletov a pre deti bude pripravený originálny animačný program s výborným materiálnym zabezpečením, ktorý deti nie len zabaví, ale aj naučí. Animačný program je postavený na princípoch zážitkovej pedagogiky a pripravený v súlade s normami ISCED 1 a ISCED 2, pre I. a II. stupeň základných škôl.

Deti sa nielen zabavia, ale aj hravou a nenásilnou formou získajú nové vedomosti alebo v praxi využijú tie, ktoré sa už naučili v škole. V rámci animačného programu sa animátori postarajú o hravé rozcvičky plné veselých tančekov, poobedný animačný program so športovými a kreatívnymi aktivitami a tematický večerný program či nočnú hru. Na jedného animátora je cca 13 žiakov a cena zahŕňa aj praktické darčeky pre deti (šiltovka + tričko).

O nič sa nemusíte báť, pretože naši Wachumba animátori Vás budú sprevádzať počas celého dňa, pomôžu i s celkovým priebehom pobytu (od ranného budenia, cez celkový chod dňa, až po večernú ceremóniu). Záleží preto len na Vás, ako si naplánujete deň. Chcete mať animačný program doobeda, poobede, prípadne doplniť vhodným výletom? Vieme sa postarať o to, aby ste boli vždy spokojní. Ako prebieha Wachumba škola s animačným programom sa dočítate na našom blogu.

Animačný program vyskladáme na základe skúseností z našich táborov, zvlášť pre každú vekovú skupinu a vždy ho s Vami dopredu prekonzultujeme.

Cena animačného programu na žiaka je 32€ a zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, darček - táborové tričko a Wachumba šiltovku.

Takto sa Vám u nás páčilo:

 • "...Penzión sa nachádza v krásnom prostredí, je útulný, čistý, pekne zariadený. Personál milý a ochotný pomôcť, keď bolo treba..."
 • "...Chválime milý a ústretový prístup personálu, ubytovacie podmienky a tiež krásne prírodné prostredie areálu, cítili sme sa velmi dobre..."
 • "...Veľmi pekne ďakujeme za zorganizovanie školy v prírode i za Váš profesionálny prístup. Spoluprácu s ck Wachumba hodnotím pozitívne..."
 • "...Ubytovanie, strava, komunikácia s Vami, ústretovosť a ochota personálu, to všetko bolo na vysokej úrovni. Deťom sa naozaj veľmi ťažko odchádzalo a pri rozlúčke padli aj slzičky..."
 • "...Žiaci boli nadšení, veľmi sa im páčili aj tričká, ktoré dostali. Všetko super, už som odporúčala kolegyniam!..."
 • "...Ubytovanie v poriadku, areál priestranný s kopou možností ako využiť voľný čas detí. Stravovanie super, milý personál, ústretoví ľudia. Budem Vás veľmi rada odporúčať ďalej. Ďakujem ešte raz..."