Späť na zoznam
 • Chata Žiar, Rajecká Lesná
 • 1 dni
 • 50 lôžok

1-dňový športový výlet v Rajci

Jednodňový školský výlet, ktorý vyčaruje úsmev na tvári nielen Vám, ale aj deťom.

 • O koncoročnom výlete
 • Lokalita
 • Program a harmonogram výletu
 • fotogaléria

Jednodňový školský výlet, ktorý vyčaruje úsmev na tvári nielen Vám, ale aj deťom.

Zažite deň, ktorý bude naozajstnou odmenou na konci školského roka. Čaká Vás nádherná príroda Rajeckej doliny, množstvo záživných hier, súťaží a pútavých atrakcií.

Deti sa môžu tešiť na športový program, lanové prekážky, zdolávanie šikmej veže, Bungee running, streľba so vzduchovky, lukostreľba a ďalšie súťažné disciplíny zamerané na ich fyzický ale aj duševný rozvoj. Tí starší (od 13 rokov) si prídu na svoje počas airsoftového turnaju. Najmladších zas priláka skákací hrad, zorbing valec či maxi človeče.

Spestrením dňa je aj prehliadka Betlehemu v Rajeckej Lesnej (ktorý je jeden z najväčších na Slovensku) či vychádzka ku gejzíru v Rajeckej doline.

Hlad zaženiete chutným obedom alebo bohatou opekačkou spolu s celodenným pitným režimom, ktorý je taktiež súčasťou výletu.

Príďte si užiť deň, na ktorý budete ešte dlho spomínať! So sebou si odnesiete kopec zážitkov, nových skúseností, ešte aj utužíte triedny kolektív. Tešíme sa na Vás!

Termín základná cena Rezervácie
v mesiacoch Máj-Jún od utorka do štvrtka 18€ Vybrať termín

 

Cena platí pri minimálnom počte 25 žiakov. Pri počte žiakov 24 a menej je cena vyššia o 2€/žiak.

Horské centrum aktívneho oddychu - Chata Žiar neďaleko Rajeckej Lesnej

Váš koncoročný výlet sa nachádza v horskej doline na úpätí Malej Fatry, len 8 km od kúpeľných Rajeckých Teplíc a 25 km od Žiliny. Miesto ako z rozprávky si ihneď získa Vašu priazeň krásnou prírodou, množstvom priestoru a možnosťami pre ideálny koncoročný výlet.

Samotný areál ponúka detské, volejbalové, paintballové, nohejbalové, futbalové, petangové ihriská a lanové prekážky, veľké lúky s pódiami, zastrešenými krbmi a posedeniami, ktoré od okolia ohraničuje horská riečka (ideálne pre letné mesiace).

Ako najoptimálnejší spôsob dopravy, pre menšie triedne kolektívy, doporučujeme ísť vlakom do Žiliny a odtiaľ nami zabezpečeným autobusom v cene cca 220€ (zahrnuté obe cesty).

Takto môže vyzerať Váš jednodňový výlet v Rajeckej Doline

 • 10.00 Prichod do Rajeckej Lesnej - prehliadka Betlehemu
 • 11.00-13:00 športový program: lukostreľba, streľba z dlhej a krátkej vzduchovej zbrane, lanové prekážky a feratový trenažér, minigolf, Bungee running, Rambo dráha s prírodovednými otázkami (hod granátom, zdolávanie prekážok, súťaže na motoriku), pre najmladších skákací hrad, zorbing valec, alebo alternatíva pre 13 a viac ročných - airsoftový turnaj.
 • 13.00 - 14:00 Obed: polievka, hlavne jedlo alebo opekačka
 • 14.00 -15:30 Tímové súťaže a aktivity, chodúle, set športových hier, maxi človeče, návšteva gejzíru v Rajeckej Doline
 • 15.30 Vyhodnotenie
 • 16.00 Odchod

Športový program s atrakciami je realizovaný ako jeden ucelený blok v rozsahu cca 4 hod. Inštruktor môže pozmeniť obsah programu a náročnosť jednotlivých atrakcií a prispôsobiť ju tak schopnostiam skupiny.

V prípade nepriaznivého počasia počas výletu, hlavný inštruktor môže zmeniť štruktúru a obsah programu vzhľadom na bezpečnosť a možnosti skupiny.