Späť na zoznam
  • Hotel Autis
  • 5 dní
  • 50 lôžok

Lyžiarsky výcvik Vysoké Tatry - Starý Smokovec

Lyžiarsky výcvik v tej najkrajšej horskej lokalite - výborné snehové podmienky, lyžovanie pod Lomnickým štítom na najdlhšej zjazdovke na Slovensku.

  • O lyžiarskom výcviku
  • termíny a ceny4
  • Ubytovanie a lyžovanie
  • fotogaléria

Lyžiarsky výcvik v tej najkrajšej horskej lokalite - výborné snehové podmienky, lyžovanie pod Lomnickým štítom na najdlhšej zjazdovke na Slovensku.

V Tatrách je vždy zaručene skvelá lyžovačka! Výborné snehové podmienky, najdlhšia sieť zjazdoviek rôznych náročností, na ktorých si zalyžuje naozaj každý. Ubytujeme Vás v pohodlnom hoteli v Dolnom Smokovci. O dopravu sa báť nemusíte, pretože Vás každé ráno odvezie skibus, ktorým to máte na tie najlepšie svahy ani nie 10 minút. Uvidíte, že si užijete Vašu vysnívanú lyžovačku priamo pod Lomnickým štítom! Viac o ubytovaní a lyžovaní.

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Termín Stav Cena

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Lyžiarsky inštruktor na lyžiarske kurzy 550€/pobyt. V prípade záujmu Vám pomôžeme zabezpečiť lyžiarskeho inštruktora. V cene je ubytovanie, strava, mzda inštruktora, skipas. Inštruktora je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Zdravotník na pobyt 450€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu do školy v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od UNIQUA pojišťovna, a.s.

3* hotel v Dolnom Smokovci vzdialený len 10 min. skibusom od tých najlepších svahov.

Pekný 3* hotel priamo pod tatranskými štítmi v centralnej časti Tatier - Dolný Smokovec. Stačí 10 min. našim skibusom, aby ste sa dostali k najobľúbenejším lyžiarským strediskám - Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Ski Bachledova. Ak sa práve nechcete lyžovať, môžete si vybrať prechádzku na Hrebienok, vyskúšať zimný tubing, či najdlhšiu dráhu. Neďaleko hotela je aj zastávka tatranskej železničky, ktorú majú žiaci zadarmo, takže spoznávanie zimných Tatier je pre Vás ešte jednoduchšie.

Lyžovanie: 

Tatranská Lomnica (cca 10 km): jedna z najlepších lyžovačiek v Tatrách. Až 9 zjazdoviek rôznych obtiažností, 6 vlekov a lanoviek. Nachádza sa tu najdlhšia zjazdovka na Slovensku, dlhá 6 km.
Ski Bachledova (cca 24km): stredisko s peknou scenériou Belianskych Tatier ponúka 12 zjazdoviek, 7 vlekov, 2 lanovky a výborné podmienky pre lyžiarov všetkých kategórií (6 km). (kalkulácia na vyžiadanie)
Štrbské Pleso (cca 20km): známa lyžiarska lokalita v Západnej časti Tatier, v ktorej nájdete 6 lanoviek/vlekov a 8 zjazdoviek rôznych náročností rozprestierajúcich sa na južnej strane Soliska  až ku Štrbskému Plesu. (kalkulácia na vyžiadanie)

Ubytovanie:
v 2 - 4 lôžkových izbách, všetky s vlastným sociálnym zariadením, TV. Kapacita ubytovania je 50 lôžok.

V stredisku:
spoločenské miestnosti, reštaurácia, WIFI, biliard, stolný tennis.

 

Podobné pobyty