Späť na zoznam
  • Penzión Jánošík - Ždiar
  • 5 dní
  • 80 lôžok

Lyžiarsky výcvik Belianske Tatry - Ski Bachledova

Objavte krásu Belianskych Tatier a ich svahov.

  • O lyžiarskom výcviku
  • termíny a ceny4
  • Ubytovanie a lyžovanie
  • fotogaléria

Objavte krásu Belianskych Tatier a ich svahov.

Goralská dedina Ždiar a hrebeň Belianských Tatier, ležia trochu bokom od centra populárnych Vysokých Tatier, no práve to dáva tejto lokalite čaro. Lyžiarske tábory tu robíme už 10 rokov a ešte ani raz sme neboli sklamaní! Zažili sme vždy výborne snehové podmienky, ubytovanie v rodinnom penzióne s domácou stravou a na výber až 3 kvalitné lyžiarské strediská, z ktorých si vyberiete presne podľa potrieb svojej skupiny. Viac o ubytovaní a lyžovaní.

Wachumba benefity a garancie:

✅ Vratná záloha len 5Є/žiak
✅ Last minute zľava od 10Є/žiak
✅ Úhrada až po obdržaní príspevku
✅ Akreditáciá Ministerstva školstva
✅ Najväčšie skúsenosti s bezpečným organizovaním pobytov (každoročne takmer 10tis detí)
✅ 15 rokov skúseností a referencií
✅ Kvalitné poistenie CK proti úpadku (Vaše zálohy sú u nás v bezpečí a kryté poisťovňou)

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Rezervujte si lyžiarský výcvik s last minute zľavou od 10€/žiak.

Termín Stav Cena

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 10€/žiak.

Doplnkové služby:

Lyžiarsky inštruktor na lyžiarske kurzy 600€/pobyt. V prípade záujmu Vám pomôžeme zabezpečiť lyžiarskeho inštruktora. V cene je ubytovanie, strava, mzda inštruktora, skipas. Inštruktora je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Zdravotník na pobyt 500€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu do školy v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od UNIQUA  pojisťovňa, a.s.

Rodinný penzión v horskej dedinke Ždiar.

Rodinný penzión priamo v centre goralskej obce Ždiar. Školské kolektívy tu nájdu všetko potrebné pre ideálnu školu v prírode. Komfortné izby na oddych, výdatnú domácu stravu na posilnenie, veľké vnútorné priestory a aj širšie okolie vhodné na naše hry.

Lyžovanie: 

Ski Strednica (cca 3 km):ideálne stredisko pre začiatočníkov a stredne pokročilých lyžiarov. Nájdete tu 7 vlekov, jednu 4 sedačku a zjazdovky s umelým zasnežovaním, na ktorých sa určite nebudete tlačiť, s nádherným výhľadom na scenériu Belianskych Tatier.
Ski Strachan  (cca 2 km): Ideálne stredisko pre deti a začiatočníkov na svahoch Spišskej Magury. Nájdete tu 4-sedačkovú lanovku, 2 vleky a 4 km svahov s umelým zasnežovaní.
Ski Bachledova (cca 5 km): Stredne veľké lyžiarske stredisko s peknou scenériou Belianskych Tatier ponúka 12 zjazdoviek, 7 vlekov, 2 lanovky a výborné podmienky pre lyžiarov všetkých kategórií.

Ubytovanie:
v 2 - 4 lôžkových izbách a apartmánoch s vlastným sociálnym zariadením, TV. Kapacita ubytovania je 80 lôžok.

V stredisku:
jedáleň, spoločenská miestnosť, detská hernňa, WIFI, TV, biliard.

 

Podobné pobyty