Späť na zoznam
  • Penzión Pri Trojičke, Oščadnica
  • 5 dní
  • 50 lôžok

Lyžiarsky výcvik All Inclusive Oščadnica

Lyžiarsky výcvik v známej lyžiarskej lokalite s ubytovaním pri svahoch

  • O lyžiarskom výcviku
  • termíny a ceny
  • Ubytovanie a lyžovanie
  • fotogaléria

Lyžiarsky výcvik v známej lyžiarskej lokalite s ubytovaním pri svahoch

Ubytovanie, wellness, skipasy - všetko v jednom balíku pre Váš perfektný lyžiarsky výcvik. Poďte lyžovať na Kysuce! V známej lyžiarskej lokalite Oščadnica, máme pre Vás útulný rodinný penzión, ktorý leží len 250m od najbližších svahov. Svahy sú ideálne na učenie začiatočníkov aj zdokonaľovanie pokročilých a Perinbabe pomáhajú aj snehové delá. Náročnejší lyžiari si prídu na svoje v Snow Paradise Veľká Rača, ktoré je len 5km od penziónu.

Wachumba benefity a garancie:

✅ Vratná záloha len 5Є/žiak
✅ Last minute zľava od 10Є/žiak
✅ Úhrada až po obdržaní príspevku
✅ Akreditáciá Ministerstva školstva
✅ Najväčšie skúsenosti s bezpečným organizovaním pobytov (každoročne takmer 10tis detí)
✅ 15 rokov skúseností a referencií
✅ Kvalitné poistenie CK proti úpadku(Vaše zálohy sú u nás v bezpečí a kryté poisťovňou)

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Rezervujte si lyžiarský výcvik s last minute zľavou od 10€/žiak.

Termín Stav Cena

Cena platí pri minimálnom počte 25 žiakov. Pri počte žiakov 24 a menej je cena vyššia o 10€/žiak.

Doplnkové služby:

Lyžiarsky inštruktor na lyžiarske kurzy 600€/pobyt. V prípade záujmu Vám pomôžeme zabezpečiť lyžiarskeho inštruktora. V cene je ubytovanie, strava, mzda inštruktora, skipas. Inštruktora je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Zdravotník na pobyt 500€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu do školy v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od UNIQA pojišťovna, a.s.

Útulný rodinný penzión v Oščadnici, len 250m od najbližších vlekov

Moderný rodinný penzión, ponúka všetko dôležité na ideálny lyžiarsky výcvik - blízkosť svahov, domáca strava, wellness a skvelá horská lokalita. Tu sa nemusíte prispôsobovať ďalším skupinám, pretože penzión je dostatočne veľký na to, aby sa tam aj väčšia trieda cítila pohodlne. Vrámci All Inclusive balíka máte už skipasi v lyžriaskom stredisku Športcentrum Oščadnica, tí náročnejší si môžu vybrať Snow Paradise Veľká Rača (kalkulácia na vyžiadanie).

Lyžovanie:

Športcentrum Oščadnica (v cene All Inclusive balíka, cca 250m od ubytovania) - 2 vleky, 2 x zjadzovka s dĺžkou 500 a 120m, zasnežované svahy od ľahkých po stredne ťažké.

Snowparadise Veľká Rača (na vyžiadanie, cca 5km od ubytovania) - 3x lanovka, 5x vlek, 15 x zjadzovka, zasnežované svahy od ľahkých po ťažké.

Ubytovanie:
2 - 4 lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením a TV. Kapacita ubytovania je 50 lôžok.

V stredisku:
reštaurácia, spoločenská miestnosť, Wellness a sauny, WIFI, detské ihrisko, terasa, posilňovňa, oplotený dvor, TV na izbách

 

Podobné pobyty