Späť na zoznam
  • Hotel Tri Brezy, Orava
  • 5 dni
  • 55 lôžok

Lyžiarsky výcvik Ski Zábava

 Lyžiarsky výcvik na Orave v lyžiarskom stredisku Ski Zábava

  • O lyžiarskom výcviku
  • termíny a ceny4
  • Ubytovanie a lyžovanie
  • fotogaléria

 Lyžiarsky výcvik na Orave v lyžiarskom stredisku Ski Zábava

Ak pre svoju triedu hľadáte lyžiarsky výcvik v tichej horskej lokalite, nepreplnené svahy, no stále chcete mať záruku dobrej lyžovačky, upravených svahov a keď treba, tak aj umelé zasnežovanie, tak táto lokalita je presne pre Vás. Ubytujeme Vás v novovybudovanom hoteli neďaleko strediska Ski Zábava, zabezpečíme skibus a ak treba tak aj inštruktorov.  Ostáva Vám len prísť a užívať si zimu! Viac o ubytovaní a lyžovaní.

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Rezervujte si lyžiarsky výcvik s first moment zľavou 10€/žiak.

Termín Stav Cena

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Wachumba Benefit 20€/žiak. Bonus, ktorý poteší pedagógov aj žiakov! Benefit zahŕňa autobusový výlet a 3 hod vstup do aquaparku Dolný Kubín + odmenu pre pedagógov 75€ na 10 detí. Cena bonusového balíčka je len 20€/žiak. Minimálny počet žiakov je 30. Pri nižšom počte žiakov sa celková cena balíčka bude proporčne rozratávať medzi aktuálny počet žiakov.

Lyžiarsky inštruktor na lyžiarske kurzy 450€/pobyt. V prípade záujmu Vám pomôžeme zabezpečiť lyžiarskeho inštruktora. V cene je ubytovanie, strava, mzda inštruktora, skipas. Inštruktora je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak vám ho nebudeme môcť garantovať.

Zdravotník na pobyt 400€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu do školy v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.Skibus na celý pobyt iba 550€.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Lyžovačka v stredisku Ski zábava.

Novovybudovaný Agrohotel na okraji obce Hruštín neďaleko lyžiarskeho strediska Ski Zábava. Výborná lokalita, kde sa o sneh netreba báť a môžete si užívať nepreplenné svahy aj v neskorších marcových mesiacoch. A ak sa budete chcieť po dobrej lyžovačke zrelaxovať v teplej vode, do Aquaparku Dolný Kubín to je ani nie 20 min. autobusom.

Lyžovanie: 

Ski Zábava (cca 7 km): ponúka 4 vleky a zajdovky ľahkých a stredných náročností s umelým zasnežovaním. Veľkou výhodou je lokálny charakter strediska, ktoré nie je preplnené turistami ako aj jeho lokalita, ktorá zaručuje výborné snehové podmienky aj v neskorších mesiacoch.

Ubytovanie:
2 až 3 -lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením. Kapacita ubytovania je 55 lôžok.

V stredisku:
reštaurácia, 2 spoločenské miestnosti, zastrešená terasa, premietacia technika, WIFI, lyžiareň.