Späť na zoznam
  • Penzión Bystrík, Čičmany
  • 5 dní
  • 104 lôžok

Lyžiarsky výcvik All Inclusive Ski Čičmany

Lyžiarsky výcvik All inclusive na nepreplených svahoch v peknej horskej prírode Rajca.

  • O lyžiarskom výcviku
  • termíny a ceny4
  • Ubytovanie a lyžovanie
  • fotogaléria

Lyžiarsky výcvik All inclusive na nepreplených svahoch v peknej horskej prírode Rajca.

Objavte krásu nedotknutej zimnej prírody a výnimočnú atmosféru obce Čičmany, kde stále žije slovenský folklór a veselo zdobené drevenice vykúkajú spod snehových závejov. Nájdete tu lyžiarske stredisko akurát pre svoj triedny kolektív - ani moc malé, aby si každý našiel to svoje, ani moc veľké, aby sa nikto nestratil v dave. Ubytujete sa v útulnom penzióne na okraji dedinky, len kúsok od svahov  a keď sa rozhodnete po dobrej lyžovačke zrelaxovať v teplej vode do Rajeckých Teplíc je to na skok. Viac o ubytovaní a lyžovaní.

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Nenašli ste už voľný Váš ideálny termín? Pozrite si ďalšie zariadenie v tejto lokalite tu.

Termín Stav Cena

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Lyžiarsky inštruktor na lyžiarske kurzy 550€/pobyt. V prípade záujmu Vám pomôžeme zabezpečiť lyžiarskeho inštruktora. V cene je ubytovanie, strava, mzda inštruktora, skipas. Inštruktora je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Zdravotník na pobyt 450€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu do školy v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od UNIQUA  pojisťovňa, a.s.

Ideálna lokalita pre triedne kolektívy, ktoré sa chcú vyhnúť veľkým a často preplneným lyžiarskym strediskám.

Útulný penzión situovaný na okraji obce Čičmany, obkolesený utešenými pomaľovanými dreveničkami, cca 300 m od svahov. Nájdete tu dostatok miesta pre celý triedny kolektív a dostatok spoločenských miestností ak náhodou podceníte prípravu na lyžovačku :). Výborná domáca strava a teplý čaj na svah je samozrejmosťou.

Lyžovanie: 

Ski Čičmany:  stredisko neďaleko penziónu ponúka 5 vlekov a 3 zjazdovky vhodné pre začiatočníkov aj stredne pokročilých lyžiarov, bežkárske trate, požičovňu lyží a ski servis. V prípade potreby disponuje aj umelým zasnežovaním.

Ubytovanie:
2 - 4 lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením (7 izieb - 25 lôžok s wc/sprchami na chodbe). Kapacita ubytovania je 104 lôžok.

V stredisku:
jedáleň, spoločenské miestnosti, menšia telocvičňa, stolný futbal, biliard, stolný tenis, zimná záhrada.

 

Podobné pobyty