Späť na zoznam
 • Kamenný mlyn, Záhorie
 • 8 - 16 rokov
 • 8 dní

Letný tábor Aquarelax

Oddychový tábor pri vode plný slnka a letnej pohodičky. Máme areál s veľkým bazénom, „relax“ animačný program a aj výlet do veľkého Aquaparku.

Zobraziť
všetky
termíny
05.07.2020 - 12.07.2020260 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
8%
7-8
28%
9-10
16%
11-12
32%
13-14
16%
15-16
Podľa pohlaviaPohlavie
44%
56%
260 € Doprava: Individuálna
12.07.2020 - 19.07.2020260 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
7%
7-8
47%
9-10
47%
11-12
Podľa pohlaviaPohlavie
87%
13%
260 € Doprava: Individuálna
25.07.2020 - 01.08.2020260 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
14%
7-8
36%
9-10
21%
11-12
29%
13-14
Podľa pohlaviaPohlavie
43%
57%
260 € Doprava: Individuálna
02.08.2020 - 09.08.2020260 €8 dni8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
4%
7-8
29%
9-10
33%
11-12
29%
13-14
4%
15-16
Podľa pohlaviaPohlavie
33%
67%
260 € Doprava: Individuálna
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria

Aquarelax - Brána Atlantis

Viac vody, slnka a pohodičky sa už do žiadneho tábora nezmestí! Ak si milovník bláznenia vo vode, vylihovania na lehátkach a brázdenia tobogánov, tvoje miesto je práve TU!

Oddychový relax tábor plný vody a slnka v stredisku s veľkým bazénom a výletom do Aqualand Moravia. Tu zažiješ to najpohodovejšie leto!

Čaká na teba dokonalý letný raj: veľké aj malé bazény priamo pod oknami izieb (s neobmedzeným prístupom a jasné, že aj skákať môžeme), lehátka na teplom záhorskom slnku či tieni borovíc, množstvo uletených vodných aj suchozemských hier, recesné športy, pátračky a behačky, pri ktorých sa vyblázniš, či večerné oddychové workshopy podľa tvojho výberu.

Dokonca stretneš naše bájne morské bytosti a vydáš sa na bláznivú dobrodružnú výpravu, ktorú ti bude závidieť aj sám Poseidon. Bude to jazda plná tobogánov v Aqualande Moravia (samozrejme, s celodenným vstupom, aby sme mali na všetko dosť času), odkrývania odvekých tajomstiev pradávnej Atlantídy a záchrane celého kontinentu. Viac o programe Brána Atlantis. Viac o programe Brána Atlantis.

Tak presvedč rodičov, pozri, ako sme relaxovali minulý rok a začni baliť na to najpohodovejšie leto 2020!

Aquarelax - Brána Atlantis

Že bájna Atlantída neexistuje? U nás teda áno!

Jej bájny obyvatelia ťa dokonca volajú na pomoc!

Vypočuj si ich volanie, ber plavky, zvolaj kamošov a priprav sa na poriadnu zábavu s vždy veselými Atlančanmi! Užiješ si kopec čerstvých Wachumba hier (vo vode, pod vodou aj mimo nej), tobogánov v Aqualande Moravia, sviežosti, relaxu, zábavných workshopov aj pohody. Bájny obyvatelia dokonca za odmenu prisľúbili občianstvo krajiny Atlantíde, ktoré doposiaľ nemá žiadny suchozemský tvor! Budeš prvým?

Na tejto ceste porazíš vodné búrky pre vládkyňu Patriacaca. Galane - vládca pokojného mora ti ukáže, ako plávať bez pohybu vodnej hladiny, od samotného Athi sa naučíš tajomstvo nebáť sa hlbín a vydržať hoc aj na dne oceánu, pomôžeš nájsť stratené drahokamy Pontusovi, ktorý ich roztratil medzi svoje deti rýb a morských tvorov a možno sa ti nakoniec podarí zložiť večný amulet, ktorý navráti stratenú moc nad Atlantídou jej obyvateľom.

Sprevádzať ťa bude ochrankyňa moreplavcov Mazu spolu s Wachumba aqua-animátormi, ktorí ťa ani na chvíľu nenechajú sa nudiť!

 

O bezpečnosť a zábavu sa postarajú naši „vodní“ vedúci a ak treba, naučia ťa aj plávať. Pri každom bláznení vo vode nás bude strážiť pozorné oko plavčíka a o počasie sa tiež báť nemusíš, veď sme na slnečnom Záhorí.

Tábor je vhodný pre mladšie aj staršie deti, ktoré si leto bez vody nevedia ani predstaviť. Chcú si dobre oddýchnuť, zrelaxovať a popri tom sa riadne vyblázniť vo vode. Táborový program je hlavne poriadne bláznivý, bez veľkého stresu a námahy. V Aquarelaxe ide v prvom rade o oddych a zážitok z leta v príjemnom prostredí.

Slnečný vodný raj Aquarelax - Bio Bazény Kamenný Mlyn

Našu Havajskú odyseu naplno odštartujeme na slnečnom Záhorí, neďaleko Malaciek. Areál Kamenný Mlyn s Biobazénmi  nám poskytne na našej ceste dokonalý letný komfort. Výbornú stravu, dostatok priestoru na hry a oddych, slnenie na lehátkach pri bio bazénoch, relax v tieni borovicových lesov no hlavne neobmedzený prístup k vodnej hladine.

Ubytovanie:
Hotel Kamenný mlynkapacitou 70 lôžok, 2 až 3-lôžkové kajuty s vlastným sociálnym zariadením, hneď vedľa bazénov.

Stredisko:
plavecký bazén, detský bazén, trávnaté ihriská, pódium, amfiteáter, reštaurácia, spoločenské miestnosti s premietacou technikou

Ako často sa chodia deti kúpať?

Vo Wachumba tábore Aquarelax chodia deti do bazéna každý deň (ak to, samozrejme, dovolí počasie😊). V bazéne majú rôzne aktivity, ale aj čas na relax. Bazénový program je striedaný s programom na „pevnine“.

Môžem dieťaťu zbaliť aj nafukovačku?

Ak si dieťa do tábora chce vziať koleso, rukávniky, plávacie pomôcky či nafukovačku, tak môže, veď ide o Aquarelax.

Majú deti program aj mimo bazéna?

Áno, program tábora je veľmi pestrý a počas celého dňa sa striedajú zábavné aktivity v bazéne aj na súši. V prípade nepriaznivého počasia je vždy program pripravený aj dovnútra.

Potrebujú deti na výlet aj cestovný pas?

Výlet je naplánovaný do Aqualadu Moravia CZ. Pokiaľ má Vaše dieťa do 15 rokov, je potrebné do tábora priniesť aj cestovný pas dieťaťa. V opačnom prípade, ak má Vaše dieťa 15+, postačí mu občiansky preukaz.

Ako a kedy sa viem s deťmi spojiť?

Deti majú počas tábora svoje mobilné telefóny odložené u vedúcich, preto je veľká pravdepodobnosť, že počas toho ako sú v bazéne alebo na programe, sa im nedovoláte. Pre bežné telefonáty odporúčame poobednú siestu alebo odpočinok po večeri. Vždy v pokynoch obdržíte telefónne číslo na hlavného vedúceho / hlavnú vedúcu tábora. Ak sa jedná o neodkladný telefonát, kontaktujte vedúceho.

Kto dozerá na deti počas plávania?

Na bezpečnosť detí počas celého tábora dozerajú naši kvalifikovaní vedúci (max. 8 detí na 1 vedúceho). Pri každom bazéne je navyše stály plavecký dozor priamo zo strediska Kamenný mlyn.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Aquarelaxe páčilo:

 • ...Tábor trval čistého času 6 dní, deti boli veľmi spokojné, mohol by trvať aj 2 týždne. S pozdravom Chrenková...
 • ...Radosť a spokojnost môjho dieťaťa,je vašou najlepšou vizitkou...Ďakujem...
 • ...Ďakujeme za všetko, prišla úplne nadšená a tábor po zážitkovej a programovej stránke splnil všetky jej očakávania a predstavy :-)...
 • ...Tábor bol veľmi zábavný, vedúci boli suprový a teším sa na ďalší tábor s Wachumbou...
 • ...Mne sa páčilo, že deti nečumeli stále do mobilov a že ste mali pripravené normálne táborové hry kde si mohli deti rozvíjať sociálne zručnosti. Kľudne by to mohol byť aj dvojtýždňový tábor...
 • ...Super tábor dcérka nechcela prísť domov páčilo sa jej všetko a vedúci boli super :)...
 • ...Ďakujem celému tímu animátorov, dcéra bola nadšená :-) :-) takú veselú som ju už dávno nevidela...
 • ...Tábor bol super. Chlapcom sa nechcelo ísť domov. Strava bola super a vedúci tiež...
 • ...Tábor celkovo bol super...
 • ...Bol som vo viacerých táboroch, ale u vás bolo najlepšie zo všetkých. Len škoda, že to tak rýchlo ubehlo. Vedúci boli skvelí.. a mám kopec nových zážitkov...
 • ...Vo WACHUMBE dcérka bola prvýkrát a maximálne spokojná - ubytovanie, strava, programy, výlety, všetko super a čo sa týka animátorov Veľká Vďaka - boli Všetci superrr. Už sa nevie dočkať na ďalšie leto, kde sa chystá k Vám aj so sestrou. Ešte raz Ďakujeme za krásne zážitky. ...
 • ...V tábore bola dcéra prvýkrát a skutočne sme boli milo prekvapení, či už privítaním (milé usmiate tváre), organizáciou a pod. Nielen dcéra bola s aktivít nadšená, ale aj my pri rozhovore s ňou. Myslím, že ani na chvíľu sme nemali dojem, že by sa nudila. Jednoducho prišla z tábora šťastná a hlavne plná zážitkov. Rozhodne animátorom nechýba kreativita, spoľahlivosť, dobrá nálada. Určite pôjdeme aj na budúci rok a rozhodne s vami. Ďakujeme celému tímu v tábore Aquarelax za krásne prežité prázdniny....
 • ...Dieťa maximálne spokojné, niet čo dodať...
 • ...Pozitívne dcéra hodnotila vedúcich, teda hlavne vedúceho. Viac mužov v tíme a viac pohybových aktivít by privítala...
 • ...Bol to super tábor. Dcéra bola nadšená....ďakujeme...
 • ...Vzhľadom k tomu, že počasie vybaviť nemôžete, tak nemám nič. Dcére sa páčilo, už teraz vyjednáva, že s vami chce ísť aj budúci rok. Páčilo sa mi ubytovanie, bola v hoteli, pochvaľuje si aj stravu...
 • ...Dcérka bola veľmi spokojná, ani domov sa jej nechcelo ísť. Chválila program, animátorov, prostredie, no nemáme čo dodať, len veľké ĎAKUJEME :)...
 • ...Dcéra bola maximálne spokojná. Je to jej deviaty tábor a vraj najlepší. O rok sme tam zas...
 • ...Bolo to fakt super! Udržať si naďalej takúto úroveň...
 • ...Dcéra bola nadmieru spokojná...Veľmi si pochvaľovala všetky aktivity a prístup animátorov, tímovú spoluprácu pri aktivitách, spoločné hry.... Už dnes plánujeme budúce leto s Wachumbou...
 • ...Ste naozaj výborní a my Vám úprimne ďakujeme za nádherne prežitý týždeň nášho syna s tímom skvelých mladých ľudí!...