Späť na blog

Ideálne letné tábory pre dievčatá

Máte doma rozprávkovú princeznú, mladú umelkyňu, nádejnú tanečníčku či energické "živé striebro" :) ? Vyberte pre ňu...

  • 18.03.2021
  • 1533

Máte doma rozprávkovú princeznú, mladú umelkyňu, nádejnú tanečníčku či energické "živé striebro" :) ? Vyberte pre ňu ideálny zážitok na letné prázdniny!

Dievčatá majú cit pre krásu a štýl :).  Veď, ktoré dievča odmalička nesníva o tom stať sa princeznou na koni, štýlovou tanečníčkou alebo kráľovnou divadelných dosiek, vytvoriť jedinečný obraz, krásny náhrdelník, či niečo pekné rodičom na pamiatku? Vhodne vybratým letným táborom im to všetko môžete teraz splniť. Spoľahnite sa na naše skúsenosti, garancie a darujte deťom poukážku na ich obľúbený tábor.

Darujte vašej dcére ideálny táborový zážitok:

detsky tabor horses ponuka

Horses

Každé dievča túži po vlastnom poníkovi. No ten sa len sotva zmestí do darčekovej tašky, narozdiel od poukážky na jazdecký tábor, kde si vaše dieťa užije hodiny jazdenia a starostlivosti o kone!

detsky tabor art ponuka

Art

Tvorivého ducha treba podporovať! Doprajte vašej mladej umelkyni 8 dní umeleckých zážitkov na čerstvom vzduchu a s partiou kamarátov. Tu sa kreatívne naplno vyžije pod vedením skúsených animátorov z umeleckých škôl a svoj denný tvorivý program si vyberie podľa vlastnej chuti.

detsky tabor dance ponuka

Dance

Tábor pre všetky nádejné tanečníčky - začiatočníčky aj pokročilé. Tanečným táborom,kde sú lekcie vedené profíkmi od Laciho Strike. Deti si užijú hudobno-tanečnú atmosféru a nacvičia veľkú choreografiu, ktorú na záver zatancujú aj rodičom.

detsky tabor teatro ponuka

Teatro

Všetko je dráma a hneď veľká scéna? Dokáže vás obmäkčiť úsmevom, či začať slziť na povel? Tak to bude herečka :D :D Doprajte jej tábor, kde sa bude môcť naplno prejaviť na hereckom pódiu!

detsky tabor puranatura ponuka

Pura Natura  

Chcela by ako darček škrečka, psíka, mačičku či zajačika? Poukážka na tábor na eko farme, kde budú zvieratkami obkolesení po celý týždeň ich určite tiež poteší!

detsky tabor native ponuka

Native od 12 rokov

Že angličtina ako darček? Katastrofa! Ale aj angličtina môže byť zábava! Najobľúbenejší jazykový tábor pre teenagerov. 8 až 9 premakaných dní so zahraničnými lektormi a kamarátmi, kde sa budeme rozprávať len v angličtine. 

detsky tabor aquarelax ponuka

Aquarelax

Pre každého kto obľubuje relax, vodu, slnko a letnú pohodičku, nie je nič lepšie ako si to všetko dosýta užiť s kamošmi na tábore. Neváhajte a prekvapte vaše dieťa poukážkou na Aquarelax!

detsky tabor tatryrelax ponuka

Tatry Relax  

Aj turistika môže byť tá najväčšia zábava! Hlavne ak je podávaná ako hravý zážitok pre deti, ktoré sa chcú na výletoch baviť s vedúcimi, oživiť pobyt na prírodných chodníčkoch skúmaním okolia, pestrým príbehom, zábavnými hrami či hľadaním pokladu.

detsky tabor funfaria ponuka

Funfária

Pre malých výmyselníkov je ako stvorená táborová krajina Funfária. Každé dieťa si príde na svoje v univerzálnom a najbláznivejšom jazykovom tábore detských radostí s FUNangličtinou, FUNkamošmi a FUNdobružstvami!

detsky tabor wachumbacik ponuka

Wačumbáčik od 5 rokov  

Detský letný program plný prvých anglických slovíčok, poznávania nových kamarátov a sveta navôkol zostavený tak, aby svoj prvý tábor zvládli aj tí najmenší. Deti sa naučia, aké je dôležité si pomáhať, navzájom sa počúvať a spolupracovať. Program tábora v nich rozvíja vnútorné kvality osobnosti - ľudské cnosti. 

detsky tabor nativejunior ponuka

Native junior

Letná hravá angličtina, ktorá je obľúbená. Vieme urobiť anličtinu tak, aby bavila a berieme to vážne! Tábor je vhodný pre mladších, ktorí chcú spoznať angličtinu zábavným spôsobom a pritom stále s garanciou kvality od zahraničného lektora

detsky tabor fantasy ponuka

Fantasy

Darujte vašej princezne 2-týždňový neobyčajný zážitok, plný vzrušujúcich dobrodružstiev, kde nebude len pozorovateľkou, ale stane sa priamo súčasťou deja! Rozprávkový tábor zo sveta fantasy nadchne každého, kto rád sníva. 

Pozrite si celú ponuku letných táborov 2021.

Zistiť viac