Späť na zoznam
 • hotel Tulipán, Tatranská Lomnica - Vysoké Tatry
 • 5 dní
 • 63 lôžok

Škola v prírode Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

Bližšie do Tatier sa už nedá! Škola v prírode v TOP lokalite a vo výbornom hoteli s bazénom.

 • O škole v prírode
 • termíny a ceny
 • Ubytovanie a lokalita
 • Animačný program
 • Referencie
 • Fotogaléria

Bližšie do Tatier sa už nedá! Škola v prírode v TOP lokalite a vo výbornom hoteli s bazénom.

Škola v prírode v srdci Tatier s výhľadom priamo na Lomnický štít.  Lepšiu lokalitu a školu v prírode v Tatrách nenájdete. Kvalitný hotel v Tatranskej Lomnici, s výhľadmi na tatranské štíty. Odtiaľto budete mať všade do Tatier blízko. A čo je len kúsok ďalej, tam Vás zadarmo odvezie tatranský vláčik, ktorý má zastávku len 5 minút od hotela. Rezervujte, kým sa dá, lebo termíny v tomto stredisku budú rýchlo preč! Viac o ubytovaní a lokalite.

Wachumba benefity a garancie:

✅ Vratná záloha len 5Є/žiak
✅ First moment zľava 20Є/žiak
✅ Odmeny pedagógom 100Є (pri využití služby Wachumba benefit)
✅ Úhrada až po obdržaní príspevku
✅ Akreditáciá Ministerstva školstva
✅ Najväčšie skúsenosti s bezpečným organizovaním pobytov (každoročne takmer 10tis detí)
✅ 15 rokov skúseností a referencií
✅ Kvalitné poistenie CK proti úpadku (Vaše zálohy sú u nás v bezpečí a kryté poisťovňou)

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Rezervujte si školu v prírode s last moment zľavou 20€/žiak.

Termín Stav Cena
08.04.2024 - 12.04.2024 (5 dní) Ešte voľný 155 135 € prihlásiť sa
15.04.2024 - 19.04.2024 (5 dní) Posledných 25 miest 160 140 € prihlásiť sa
22.04.2024 - 26.04.2024 (5 dní) Posledných 25 miest 160 140 € prihlásiť sa
29.04.2024 - 03.05.2024 (5 dní) Ešte voľný 160 140 € prihlásiť sa
06.05.2024 - 10.05.2024 (5 dní) Ešte voľný 160 140 € prihlásiť sa
13.05.2024 - 17.05.2024 (5 dní) Posledných 25 miest 165 145 € prihlásiť sa
20.05.2024 - 24.05.2024 (5 dní) Vypredaný 165 145 € prihlásiť sa
27.05.2024 - 31.05.2024 (5 dní) Vypredaný 165 145 € prihlásiť sa
03.06.2024 - 07.06.2024 (5 dní) Vypredaný 170 150 € prihlásiť sa
10.06.2024 - 14.06.2024 (5 dní) Predbežne rezervované 170 150 € prihlásiť sa
17.06.2024 - 21.06.2024 (5 dní) Posledných 30 miest 170 150 € prihlásiť sa

Cena platí pri minimálnom počte 25 žiakov. Pri počte žiakov 24 a menej je cena vyššia o 10€/žiak.

Vstup do vnútorného bazéna je spoplatnený sumou 2€/žiak, Platí sa na mieste.

Doplnkové služby:

Wachumba Benefit 18€/žiak: bonus, ktorý poteší pedagógov aj žiakov! Benefit zahŕňa 1x  autobusový výlet do Goralského múzea Ždiarsky dom a odmenu pre pedagógov 100€ na 10 detí. Cena bonusového balíčka je len 18€/ žiak! Minimálny počet žiakov je 35. Pri nižšom počte žiakov sa bude celková cena balíčka proporčne rozratávať medzi aktuálny počet žiakov.

Animačný program 49€/žiak. Animačný program zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, cca 15 detí na jedného animátora, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, darček - Wachumba tričko a šiltovku. Vyberte si animačný program a Vaša škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov. Ako jedna z mála organizácií, sme držiteľmi akreditácie Ministerstva školstva na animovanie zážitkových programov! (Cena platí pri minimálnom počte 25 žiakov. Pri počte žiakov 24 a menej je cena vyššia o 7€/žiak).  Viac o animačnom programe.

Zdravotník na pobyt 500€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.03., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu na školu v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od UNIQUA pojišťovna, a.s.

 Tatranská Lomnica - Vaša vstupná brána do tatranskej prírody.

Pekný penzión s prírodným okolím uprostred Tatier, ktorý žiakom a učiteľom poskytne bezpečné zázemie a základňu pre ich výpravy do tatranskej prírody. Výhľad budete mať priamo na majestátne štíty, chodníčky, ktoré povedú do rôznych kútov Tatier začínajúce rovno pri hoteli, alebo Vás k nim dopraví tatranský vláčik. Keď práve nebudete na výprave, určite oceníte rozľahlý areál na hry, mimo hlavných turistických centier.

Ubytovanie:
v 2 - 4 lôžkových izbách, všetky s vlastným sociálnym zariadením. Kapacita ubytovania je 63 lôžok.

V stredisku:
spoločenská miestnosť, reštaurácia, WIFI, trávnaté plochy okolo hotela, bazén.

Vyberte si Wachumba animačný program a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov.

Animačný program je postavený na princípoch zážitkovej pedagogiky a pripravený v súlade so štátnym vzdelávacím programom, pre I. a II. stupeň základných škôl. Ako jediná CK, sme držiteľom akreditácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu a naše animačné programu sú uplne iný level (Pozrite si referencie vašich kolegov a kolegýň).

Obsah animačného programu:
Animačný program trvá 6 hodín denne (napr. od 14:00 do 21:00, s hodinovou pauzou na večeru - po dohodne s animátormi na mieste si viete režim dňa prehodiť a prispôsobiť podľa Vašich predstáv).
Animátori, spolu so silným materiálnym zabezpečením, sa postarajú o kvalitný program a pomôžu s bezproblémovým chodom školy v prírode. Už ráno si deti vezmú na rozcvičku. Po obedňajšej prestávke nastupujú tímové hry, pohybové aktivity a súťaže, zábavné i náučné večerné kvízy a show, tvorivé či hrané dielničky. Animátori sú pripravení Vám pomôcť s denným režimom, plánovaním výletov či zabezpečiť nočnú hru. Celý program je navyše doplnený tancami, energizermi na dobitie nálady a večernou ceremóniou. Animátori majú priateľský, no zodpovedný prístup, ktorý deti ocenia. Program je prispôsobený a upravený podľa aktuálneho počtu a veku detí.

Animátori:

 • ako jediná CK na Slovensku máme akreditované školenie animátorov Ministerstvom školstva SR,
 • pri výbere animátorov spolupracujeme s pedagogickými fakultami SR,
 • s dôrazom na bezpečnosť a individuálny prístup je na jedného animátora približne 15 žiakov,
 • animátori sú ubytovaní spolu s Vami v zariadení, takže sa vedia flexibilne prispôsobiť Vášmu rozvrhu.

Cena:
Cena animačného programu je 49€/žiak a zahŕňa 6 hodín animácie denne, športový a animačný materiál, darček Wachumba tričko a šiltovku.

Takto sa Vám u nás páčilo:

 • "...CK Wachumba sa teší dobrému menu v učiteľských kruhoch, a preto bola naša voľba jednoznačná..."
 • "... Hotel bol úplne v poriadku a aj služby, ktoré poskytoval. Hlavne strava bola podľa reakcií žiakov aj nás pedagógov vynikajúca..."
 • "...Neviem Vám inak odpovedať, ako v superlatívoch. Organizácia - spokojnosť, lokalita - výborná, celkový dojem - na jednotku, animačný program - bezkonkurenčný a profesionálny z pedagogického hľadiska, ale aj spolupráca s animátorkami (Lucka, Veronika a Zdenka) SUPER, spoločná komunikácia - výborná a promtná. Ďakujeme, budeme Vás všade odporúčať a tiež sa tešíme na ďalšiu spoluprácu. Pekný deň. :-)..."
 • "...Animačný program sa nám (deťom i pedagógom) veľmi páčil, či už po obsahovej, alebo organizačnej stránke bol zvládnutý perfektne. Animátori mali všetko do detailov pripravené, venovali sa deťom, mali pripravené zaujímavé, pre nás nové hry a aktivity, ktorým sme sa potešili a deti veľmi bavili..."
 • "...Celkový dojem zo Švp je skvelý, strava, ubytovanie, okolie, program, animátori sa nám veľmi páčili. Ďakujem za spoluprácu..."
 • "...Pútavý program, výborná starostlivosť. Ubytovanie nádherné a príjemný personál. Môj celkový dojem bol výborný a cítila som sa veľmi dobre..."
 • "...Dobrý deň, so zariadením sme boli veľmi spokojní po každej stránke. V mailoch sme vyriešili asi všetko potrebné, nič nám nechýbalo. Ďakujeme za Váš prístup a pomoc. Nech sa Vám darí..."
 • "...Lokalita + ubytovacie zariadenie: ubytovanie pekné, čisté, okolie nádherné. Celkový dojem zo školy v prírode: boli sme maximálne spokojní, taktiež aj personál nám vychádzal v ústrety, strava perfektná. Bola to naša najkrajšia švp..."