Späť na zoznam
 • Vysoke Tatry Kezmarske Zlaby
 • 5 dni
 • 88 lôžok

Škola v prírode Vysoké Tatry - Kežmarské Žľaby

Najlepšiu tatranskú školu v prírode nájdete tu! Výborný hotel s bazénom neďaleko Tatranskej Lomnice

 • O škole v prírode
 • termíny a ceny4
 • Ubytovanie a lokalita
 • Animačný program
 • Referencie
 • Fotogaléria

Najlepšiu tatranskú školu v prírode nájdete tu! Výborný hotel s bazénom neďaleko Tatranskej Lomnice

Vedeli ste, že Vysoké Tatry boli vyhlásené TOP turistickou destinácoiu v Európe? A niet sa čomu čudovať! Takú rozmanitú prírodu, majestátne štíty, horské plesá a horské chaty s nezameniteľnou atmosférou nám môžu všetci závidieť. Jednoducho Vysoké Tatry sú zárukou vždy TOP zážitkov pre učiteľov aj žiakov. A s Wachumbou sú to zážitky ešte lepšie. Máme pre vás super vybavený hotel s bazénom, neďaleko Tatranskej Lomnice, poznávaci animačný program a množstvo tipov na výlety a zaujímavosit. Stačí si len vybrať ideálny termín a o všetko ostatné sa postaráme.

Wachumba COVID garancia:

✅ Garancia vrátenia peňazí
✅ Šikovná záloha len 5Є/žiak
akreditáciá Ministerstva školstva
✅ najväčšie skúsenosti s bezpečným organizovaním pobytov aj počas korony (v roku 2020 nás navštívilo takmer 4000 detí)
✅ máme first moment zľavy 10Є/žiak
✅ navýšili sme odmeny pedagógom až na 100Є (pri využití služby Wachumba benefit)
Čítať viac o Wachumba COVID garancii

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Rezervujte si školu v prírode s first moment zľavou 10€/žiak.

Termín Stav Cena
12.04.2021 - 16.04.2021 (5 dní) Posledných 30 miest 106 96 € prihlásiť sa
19.04.2021 - 23.04.2021 (5 dní) Vypredaný 106 96 € prihlásiť sa
26.04.2021 - 30.04.2021 (5 dní) Posledných 35 miest 106 96 € prihlásiť sa
03.05.2021 - 07.05.2021 (5 dní) Vypredaný 109 99 € prihlásiť sa
10.05.2021 - 14.05.2021 (5 dní) Predbežne rezervované 109 99 € prihlásiť sa
17.05.2021 - 21.05.2021 (5 dní) Vypredaný 109 99 € prihlásiť sa
24.05.2021 - 28.05.2021 (5 dní) Vypredaný 109 99 € prihlásiť sa
31.05.2021 - 04.06.2021 (5 dní) Vypredaný 112 102 € prihlásiť sa
07.06.2021 - 11.06.2021 (5 dní) Vypredaný 112 102 € prihlásiť sa
14.06.2021 - 18.06.2021 (5 dní) Vypredaný 112 102 € prihlásiť sa
21.06.2021 - 25.06.2021 (5 dní) Vypredaný 112 102 € prihlásiť sa

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Wachumba Benefit 15€/žiak: bonus, ktorý poteší pedagógov aj žiakov! Benefit zahŕňa 1x  autobusový výlet do Múzea Tanapu a odmenu pre pedagógov 100€ na 10 detí. Cena bonusového balíčka je len 15€/ žiak! Minimálny počet žiakov je 35. Pri nižšom počte žiakov sa celková cena balíčka bude proporčne rozratávať medzi aktuálny počet žiakov.

Animačný program 35€/žiak (platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak). Vyberte si animačný program vaša a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov. Ako jedna z mála organizácií, sme držiteľmi akreditácie Ministerstva školstva na animovanie zážitkových programov! Animačný program zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, cca 15 detí na jedného animátora, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, ceny do hier a súťaží, darček - Wachumba tričko a šiltovku. Viac o animačnom programe.

Zdravotník na pobyt 400€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.3., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu na školu v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Rekreačné zariadenie Kežmarské žlaby - Vaša vstupná brána do tatranskej prírody.

Hotel s rozľahlým areálom osadený do tichej tatranskej prírody, cca 5 km od Tatranskej Lomnice. Ponúka dostatok priestoru a možností pre skupiny až do 100 žiakov. Najdete tu veľké prírodné okolie so šporotviskami, dostatok spoločenských miestností a dokonca aj bazén, ktorý určite poteší ako deti tak aj učiteľov. Turistické chodníky začínaju priamo pri hotely.

Ubytovanie:
v 2 až 4-lôžkových izbách, všetky s vlastným sociálnym zariadením. Kapacita ubytovania je 88 lôžok.

V stredisku:
reštaurácia, bufet, spoločenská miestnosť s plazmovou TV, DVD a aparatúrou, zimná záhrada, športové ihriská v blízkosti zariadenia, ohnisko, wellness centrum: v cene 1x vstup do bazén s protiprúdom. Za príplatok: vonkajšia a vnútorná fínska sauna, vonkajšia parná sauna, vnútorná aj vonkajšia vírivka, oddychová miestnosť s relaxačnou hudbou, fitnes

Vyberte si Wachumba animačný program a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov.

Na stredisku vás privítajú vyškolení a vysmiati animátori, ktorí sa postarajú nielen o zábavu, ale aj bezproblémový chod celej školy v prírode. Pomôžu s denným režimom, s plánovaním výletov a pre deti bude pripravený originálny animačný program s výborným materiálnym zabezpečením, ktorý deti nie len zabaví, ale aj naučí. Animačný program je postavený na princípoch zážitkovej pedagogiky a pripravený v súlade s normami ISCED 1 a ISCED 2, pre I. a II. stupeň základných škôl.

Deti sa nielen zabavia, ale aj hravou a nenásilnou formou získajú nové vedomosti alebo v praxi využijú tie, ktoré sa už naučili v škole. V rámci animačného programu sa animátori postarajú o hravé rozcvičky plné veselých tančekov, poobedný animačný program so športovými a kreatívnymi aktivitami a tematický večerný program či nočnú hru. Na jedného animátora je cca 13 žiakov a cena zahŕňa aj praktické darčeky pre deti (šiltovka + tričko).

O nič sa nemusíte báť, pretože naši Wachumba animátori Vás budú sprevádzať počas celého dňa, pomôžu i s celkovým priebehom pobytu (ranné budenie, rozcvičky, celkový chod dňa, až po večernú ceremóniu). Záleží preto len na Vás, ako si naplánujete deň. Chcete mať animačný program doobeda, poobede, prípadne doplniť vhodným výletom? Vieme sa postarať o to, aby ste boli vždy spokojní. Ako prebieha Wachuba škola s animačným programom sa dočítate na našom blogu.

Animačný program vyskladáme na základe skúseností z našich táborov, zvlášť pre každú vekovú skupinu a vždy ho s Vami dopredu prekonzultujeme.

Cena animačného programu na žiaka je 35€ a zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, darček - táborové tričko a Wachumba šiltovku.

Takto sa Vám u nás páčilo:

 • "...Ubytovacie zariadenie na vynikajúcej úrovni, výborná dostupnosť, veľa možností športového vyžitia v areáli. Škola v prírode bola super, bez jedinej negatívnej skúsenosti..."
 • "...Chcem sa poďakovať za skvelú spoluprácu, perfektné ubytovanie - krásne izby, výborná kuchyňa, ochotní ľudia - naozaj super..."
 • "...Deťom sa veľmi páčilo, aktivity od animátorov boli fajn, a veku primerané. Prostredie je super, príroda, priestor na rôzne druhy športov, to je veľké plus tohto zariadenia..."
 • "...Keď zhrnieme celý pobyt, tak môžme konštatovať, že to dopadlo na výbornú. Myslím, že ubytovanie bolo celkom fajn. Okolie hotela je pekné. Program sme mali veľmi pestrý, tak sme žiakom nedali oddychovať ani minútuu. Boli sme na výlete v Tatranskej Lomnici, na Štrbskom plese, na Hrebienku, na Kežmerskom hrade a v Belianskej jaskyni. ..."
 • "...Sme radi, že vďaka Vám sa podarilo tak rýchlo vybaviť všetky náležitosti. Potešila nás komunikácia s Vami a vedeli sme presne, čo kedy, ako, kde poslať. Jednoducho budeme Vás odporúčať aj ďalej našim kolegom a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vašou spoločnosťou možno aj o rok..."
 • "...Boli sme veľmi spokojní s ubytovanim. Stravovanie a hlavne ústretovosť personálu strav. zariadenia bola príkladná, vždy sa snažili vyhovieť požiadavkám detí so speciálnymi potrebami..."
 • "...Miesto ubytovania bolo na veľmi dobrom mieste, v krásnom horskom prostredí. Ubytovanie a strava zodpovedali danej úrovni. Aktivity, súťaže a činnosti, ktoré mali pre deti nachystané boli vynikajúce na prácu v skupinách a na stmelenie kolektívu, čo si veľmi ceníme. Je vidieť, že boli pripravované bohatými skúsenosťami..."
 • "...Chcem sa poďakovať za skvelú spoluprácu, veľmi vydarený pobyt, perfektné ubytovanie - krásne izby, výborná kuchyňa, ochotní ľudia - naozaj super..."
 • "...Chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za skvelú Školu v prírode, animátori sa deťom veľmi páčili, mali ich radi, zaujali ich množstvom zábavných hier. Všetko dopadlo na výbornú, za čo Vám patrí veľká vďaka. Ďakujeme za krásne výlety, odkiaľ si deti odniesli množstvo nádherných a nezabudnuteľných zážitkov, takže ešte raz Vám patrí veľké ĎAKUJEME..."
 • "...Nádherné počasie, luxusné ubytovanie, výborný animačný program, príjemné animátorky, veľmi flexibilné a ochotné dohodnúť sa. Moje požiadavky boli akceptované a komunikácia s animátorkami bola veľmi príjemná. Deti sa tešili, zabávali sa a užívali si a to je fajn..."
 • "...Prostredie bolo super, strava výborná. Vedúci zariadenia sa snažil vo všetkom vyjsť v ústrety. Komunikácia s CK bola vynikajúca a sme veľmi spokojní. Deti sa veľmi bavili a chceli by absolvovať školu v prírode aj na budúci rok..."