Späť na zoznam
 • Hotel Junior, Piatrová
 • 5 dni
 • 110 lôžok

Škola v prírode Malá Fatra

Lokalita, ktorá si Vás hneď získa svojou kultúrou a prírodnými krásami

 • O škole v prírode
 • termíny a ceny4
 • Ubytovanie a lokalita
 • Animačný program
 • Referencie
 • Fotogaléria

Lokalita, ktorá si Vás hneď získa svojou kultúrou a prírodnými krásami

Aj učenie môže byť naozaj zábavné. Vyneste ho spolu so žiakmi von do prekrásnej prírody Turčianskej kotliny. Do regiónu známeho svojím bohatým kultúrnym dedičstvom a prírodnými krásami. Útulný hotel priamo pod horami, pestré okolie a veľa možností na výlety robia z tejto destinácie veľmi obľúbené miesto u učiteľov aj žiakov.  Nepochybne, v Turci sa budete cítiť naozaj dobre. Viac o ubytovaní a lokalite.

Wachumba COVID garancia:

✅ Garancia vrátenia peňazí
✅ Šikovná záloha len 5Є/žiak
akreditáciá Ministerstva školstva
✅ najväčšie skúsenosti s bezpečným organizovaním pobytov aj počas korony (v roku 2020 nás navštívilo takmer 4000 detí)
✅ máme first moment zľavy 10Є/žiak
✅ navýšili sme odmeny pedagógom až na 100Є (pri využití služby Wachumba benefit)
Čítať viac o Wachumba COVID garancii

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Rezervujte si školu v prírode s first moment zľavou 10€/žiak.

Termín Stav Cena
12.04.2021 - 16.04.2021 (5 dní) Ešte voľný 97 87 € prihlásiť sa
19.04.2021 - 23.04.2021 (5 dní) Ešte voľný 97 87 € prihlásiť sa
26.04.2021 - 30.04.2021 (5 dní) Ešte voľný 97 87 € prihlásiť sa
03.05.2021 - 07.05.2021 (5 dní) Vypredaný 100 90 € prihlásiť sa
10.05.2021 - 14.05.2021 (5 dní) Vypredaný 100 90 € prihlásiť sa
17.05.2021 - 21.05.2021 (5 dní) Ešte voľný 100 90 € prihlásiť sa
24.05.2021 - 28.05.2021 (5 dní) Posledných 40 miest 100 90 € prihlásiť sa
31.05.2021 - 04.06.2021 (5 dní) Vypredaný 103 93 € prihlásiť sa
07.06.2021 - 11.06.2021 (5 dní) Posledných 45 miest 103 93 € prihlásiť sa
14.06.2021 - 18.06.2021 (5 dní) Ešte voľný 103 93 € prihlásiť sa
21.06.2021 - 25.06.2021 (5 dní) Posledných 30 miest 103 93 € prihlásiť sa
05.07.2021 - 10.07.2021 (6 dní) Vypredaný 103 93 € prihlásiť sa

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Wachumba Benefit 15€/žiak: bonus, ktorý poteší pedagógov aj žiakov! Benefit zahŕňa 1x  autobusový výlet  do Múzea slovenskej dediny a odmenu pre pedagógov 100€ na 10 detí. Cena bonusového balíčka je len 15€/ žiak! Minimálny počet žiakov je 35. Pri nižšom počte žiakov sa celková cena balíčka bude proporčne rozratávať medzi aktuálny počet žiakov.

Animačný program 35€/žiak (platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak). Vyberte si animačný program vaša a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov. Ako jedna z mála organizácií, sme držiteľmi akreditácie Ministerstva školstva na animovanie zážitkových programov! Animačný program zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, cca 15 detí na jedného animátora, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, ceny do hier a súťaží, darček - Wachumba tričko a šiltovku. Viac o animačnom programe.

Zdravotník na pobyt 400€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.3., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu na školu v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek, alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Pekný hotel na okraji Národného Parku Malá Fatra v Turčianskej kotline

Hotel vhodný pre detské skupiny a rodiny, s pekným prirodným okolím vás určite očarí svojou atmosférou. Schovatý v lese na okraji Martina, sklbuje ľahkú dostupnosť a nerušené prírodné okolie. Ponúka veľkorysé vonkajšie aj vnútorné priestory, takže ani väčšie skupinky sa tu nebudú cítiti stiesnene. Turistické chodníčky do Malej Fatry začínaju priamo pri hoteli a k najkrajším atrakciam Turca ( Slovenský Národný Cintorín, Múzeum Slovenskej dediny, historická budova Matice Slovenskej...) to máte len pár minút autobusom.

Ubytovanie:
v 2 až 5-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a s WIFI internetom. Kapacita ubytovania je 110 lôžok.

V stredisku:
jedáleň, spoločenská miestnosť, bufet, TV, detské ihrisko, ohnisko, hojdačky, biliard, stolný tenis a WIFI.

Vyberte si Wachumba animačný program a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov.

Na stredisku Vás privítajú vyškolení a vysmiati animátori, ktorí sa postarajú nielen o zábavu, ale aj bezproblémový chod celej školy v prírode. Pomôžu s denným režimom, s plánovaním výletov a pre deti bude pripravený originálny animačný program s výborným materiálnym zabezpečením, ktorý deti nie len zabaví, ale aj naučí. Animačný program je postavený na princípoch zážitkovej pedagogiky a pripravený v súlade s normami ISCED 1 a ISCED 2, pre I. a II. stupeň základných škôl.

Deti sa nielen zabavia, ale aj hravou a nenásilnou formou získajú nové vedomosti alebo v praxi využijú tie, ktoré sa už naučili v škole. V rámci animačného programu sa animátori postarajú o hravé rozcvičky plné veselých tančekov, poobedný animačný program so športovými a kreatívnymi aktivitami a tematický večerný program či nočnú hru. Na jedného animátora je cca 13 žiakov a cena zahŕňa aj praktické darčeky pre deti (šiltovka + tričko).

O nič sa nemusíte báť, pretože naši Wachumba animátori Vás budú sprevádzať počas celého dňa, pomôžu i s celkovým priebehom pobytu (ranné budenie, rozcvičky, celkový chod dňa, až po večernú ceremóniu). Záleží preto len na Vás, ako si naplánujete deň. Chcete mať animačný program doobeda, poobede, prípadne doplniť vhodným výletom? Vieme sa postarať o to, aby ste boli vždy spokojní. Ako prebieha Wachumba škola s animačným programom sa dočítate na našom blogu.

Animačný program vyskladáme na základe skúseností z našich táborov, zvlášť pre každú vekovú skupinu a vždy ho s Vami dopredu prekonzultujeme.

Cena animačného programu na žiaka je 35€ a zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, darček - táborové tričko a Wachumba šiltovku.

Takto sa Vám u nás páčilo:

 • "...Organizácia ŠvP výborná, animačný program v pohode. Ubytovanie krásne, hotel je situovaný mimo centra na pokojnom mieste - izby sú zariadené pekne a funkčne..."
 • "...Čo sa týka animátorov - Lukáš (Gargamel) a Barbara (Šmoulinka) - už som bola vo viacerých školách v prírode, animátorov sme mali aj horších aj lepších, ale k týmto vám poviem iba toľko, aby ste si ich držali, lebo s takýmito som sa ešte nestretla. Deti z nich boli unesené a my taktiež. Ďakujem vám za spoluprácu, určite budem vaše meno šíriť ďalej a keď budem riešiť najbližšie ŠvP, budem na vás pamätať..."
 • "...Aktivity boli vhodné, dobre premyslené, pestré a pútavé. S prácou animátorov boli p. učiteľky spokojné, boli veľkými pomocníkmi pri výchove žiakov, ktorí pochádzajú zo sociálne znevýhodneného prostredia. Žiakov nie len zabávali, ale snažili sa na nich aj kladne vplývať. Pri aktivitách boli žiaci hodnotení nielen ústnou pochvalou, ale aj darčekmi, ktoré im urobili veľkú radosť a zostali milou spomienkou na ŠvP..."
 • "...Organizácia školy v prírode bola výborná, rýchla, bezproblémová spolupráca, promptné jednanie v prípade problémov. Nachádzali sme sa v peknom prostredí, ubytovanie bolo pekné, izby čisté..."
 • "...Čo sa týka organizácie a celkovej komunikácie s Vašou CK sme veľmi spokojní. Chodievame s vami pravidelne, ste ochotní, ústretoví, flexibilní nemáme nič čo by sme mohli v tomto bode vytknúť alebo navrhnúť do budúcna...."
 • "...Už druhýkrát sme boli s Vašou CK v škole v prírode. Ani tentokrát ste nás nesklamali. Dobré ubytovanie, pestrá strava, dostatočný pitný režim a majitelia zariadenia nám vychádzali po každej stránke v ústrety. Mali sme k dispozícii spoločenskú miestnosť, reštauráciu a všetky priestory, ktoré sme potrebovali pre vyučovanie a večerný program..."
 • "...Dobrý deň, s pobytom sme boli nadmieru spokojní, personál bol ústretový, strava výborná, ubytovanie super. Ďakujeme za spoluprácu..."
 • "...chceli by sme aj touto cestou podakovat cestovnej kancelarií Wachumba, ako aj celému kolektívu zamestnancov hotela za prijemné chvíle strávené u vás počas nášho pobytu v Škole v prírode. Ubytovanie ako aj strava boli výborné a prekrásny a upravený areál bol vhodný pre deti predškolského veku..."
 • "... Ďakujeme za super animačný program, ktorý bol na profesionálnej úrovni. Animátori odviedli naozaj dobrú prácu a vidno, že to pre nich nie je iba práca, ale aj zábava..."
 • "...Boli sme spokojní aj s personálom hotela, so stravou aj s prostredím. Taktiež ďakujem za dodržanie všetkých podmienok, na ktorých sme sa dohodli. Dúfam, že aj v budúcnosti budeme spolupracovať, určite Vás odporučím aj ďalším záujemcom..."