Späť na zoznam
  • Rekreačné zariadenie Třinec
  • 5 dni
  • 60 lôžok

Škola v prírode Liptov

Škola v prírode v turisticky atraktívnom regióne s ubytovaním, na úpätí západných Tatier

  • O škole v prírode
  • termíny a ceny4
  • Ubytovanie a lokalita
  • Animačný program
  • fotogaléria

Škola v prírode v turisticky atraktívnom regióne s ubytovaním, na úpätí západných Tatier

Je veľa dôvodov, prečo je Liptov jedna z najobľúbenejších lokalít pre tábory a školy v prírode. Krásna horská scenéria Nízkych Tiatier na jednej a Západných na druhej strane. Známe doliny s peknou prírodou, jaskyňami ale aj modernými atrakciami ako Tatralandia, kontaktná ZOO, Ovečkoland či bobová dráha. To všetko a oveľa viac môžete spoznávať z útulného hotela v tichej horskej prírode pod Západnými Tatrami. Viac o ubytovaní a lokalite.

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Termín Stav Cena(do 30. 11.) Cena(od 1. 12.)
08.04.2019 - 12.04.2019 (5 dní) Vypredaný 79 € 89 € prihlásiť sa
15.04.2019 - 19.04.2019 (5 dní) Vypredaný 79 € 89 € prihlásiť sa
03.06.2019 - 07.06.2019 (5 dní) Vypredaný 79 € 89 € prihlásiť sa
10.06.2019 - 14.06.2019 (5 dní) Vypredaný 79 € 89 € prihlásiť sa
17.06.2019 - 21.06.2019 (5 dní) posledných 25 miest 85 € 95 € prihlásiť sa

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Wachumba Benefit 12€/žiak: bonus, ktorý poteší pedagógov aj žiakov! Benefit zahŕňa 1x autobusový výlet do Medvedej štôlne a odmenu pre pedagógov 70€ na 10 detí. Cena bonusového balíčka je len 12€/žiak! Minimálny počet žiakov je 30.

Animačný program 30€/žiak (platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak). Vyberte si Wachumba animačný program a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov. Animačný program zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, nie viac ako 15 detí na jedného animátora, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, ceny do hier a súťaží, darček - táborové tričko a Wachumba šiltovku. Viac o animačnom programe.

Zdravotník na pobyt 300€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.3., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu na školu v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek, alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Moderný hotel v peknom horskom prostredí Západných Tatier s kapacitou 91 lôžok.

Moderný hotel v ústi Jaloveckej doliny, len 15 min od Liptovského Mikuláša a predsa v tichej prírode Národného Parku. Každý deň sa môžete kochať výhľadmi na štíty Západných aj Nízkych Tatier.  Jalovecká dolina začína doslova pred Vašimi dverami a výlet na pravý liptovksý Salaš ( Salaš Pastierska) zvládnete krátkou prechádzkou. Ak sa rozhododnete vyšantiť s deťmi vo vode, tak Tatralandia je 10 min. autobusom alebo sa môžete vybrať na prechádzku k Bobroveckému vodopádu či na neďaleký vrch Babky (hrebeň Západných Tatier). Je len na Vás, ako si užijete školu v prírode na Liptove, no nudiť sa určite nebudete!

Ubytovanie:
2 až 6-lôžkové izby, 6 lôžkové apartmány s vlastným sociálnym zariadením. Kapacita ubytovania je 66 lôžok. Možnosť ubytovania aj v pohodlných zruboch po 5 lôžok (s vlastným sociálnym zariadením) s dodatočnou kapacitou 25 lôžok.

V stredisku:
spoločenské miestnosti, športová miestnosť, jedáleň, premietacia technika, WIFI, MINI zoo, detské ihrisko a preliezky, tenisový kurt, stolný futbal, stolný tenis, biliard, wellness.

Vyberte si Wachumba animačný program a škola v prírode sa razom stane úplne iným zážitkom pre učiteľov aj žiakov.

Na stredisku Vás privítajú vyškolení a vysmiati animátori, ktorí sa postarajú nielen o zábavu, ale aj bezproblémový chod celej školy v prírode. Pomôžu s denným režimom, s plánovaním výletov a pre deti bude pripravený originálny animačný program s výborným materiálnym zabezpečením, ktorý deti nie len zabaví, ale aj naučí. Animačný program je postavený na princípoch zážitkovej pedagogiky a pripravený v súlade s normami ISCED 1 a ISCED 2, pre I. a II. stupeň základných škôl.

Deti sa nielen zabavia, ale aj hravou a nenásilnou formou získajú nové vedomosti alebo v praxi využijú tie, ktoré sa už naučili v škole. V rámci animačného programu sa animátori postarajú o hravé rozcvičky plné veselých tančekov, poobedný animačný program so športovými a kreatívnymi aktivitami a tematický večerný program či nočnú hru. Na jedného animátora je cca 15 žiakov a cena zahŕňa aj praktické darčeky pre deti (šiltovka + tričko).

O nič sa nemusíte báť, pretože naši Wachumba animátori Vás budú sprevádzať počas celého dňa, pomôžu i s celkovým priebehom pobytu (ranné budenie, rozcvičky, celkový chod dňa, až po večernú ceremóniu). Záleží preto len na Vás, ako si naplánujete deň. Chcete mať animačný program doobeda, poobede, prípadne doplniť vhodným výletom? Vieme sa postarať o to, aby ste boli vždy spokojní. Ako prebieha Wachumba škola s animačným programom sa dočítate na našom blogu.

Animačný program vyskladáme na základe skúseností z našich táborov, zvlášť pre každú vekovú skupinu a vždy ho s Vami dopredu prekonzultujeme.

Cena animačného programu na žiaka je 30€ a zahŕňa pol dňa animácie denne + večerný program, športový a animačný materiál, ozvučovaciu techniku, darček - táborové tričko a Wachumba šiltovku.