Späť na zoznam
  • Hotel Millenium, Zuberec
  • 5 dni
  • 60 lôžok

Lyžiarsky výcvik Západné Tatry - Roháče

Známa lyžiarska lokalita v Západných Tatrách - Roháče

  • O lyžiarskom výcviku
  • termíny a ceny4
  • Ubytovanie a lyžovanie
  • fotogaléria

Známa lyžiarska lokalita v Západných Tatrách - Roháče

Lyžiarsky výcvik v najkrajšej časti Západných Tatier - Roháče, kde o sneh nie je núdza ani v marci! Nájdete tu dostatok širokých a bezpečných svahov vhodných pre začiatočníkov aj pokročilých, ktoré sú ideálne práve pre lyžiarske kurzy. 3 výborné lyžiarske strediská, s cenami skipasov už od 8 eur, sú vzdialené len 10 min. skibusom (už v cene pobytu) od pohodlného penziónu v Oravskom Bielom Potoku, kde Vám nebude určtie nič chýbať. Stačí len prísť a užívať si zimnú idylku na Orave. Viac o ubytovaní a lyžovaní.

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Rezervujte si lyžiarsky výcvik s first moment zľavou 10€/žiak.

Termín Stav Cena

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Wachumba Benefit 20€/žiak. Bonus, ktorý poteší pedagógov aj žiakov! Benefit zahŕňa autobusový výlet a 3 hod vstup do aquapark Oravica + odmenu pre pedagógov 75€ na 10 detí. Cena bonusového balíčka je len 20€/ žiak. Minimálny počet žiakov je 30. Pri nižšom počte žiakov sa celková cena balíčka bude proporčne rozratávať medzi aktuálny počet žiakov.

Lyžiarsky inštruktor na lyžiarske kurzy 450€/pobyt. V prípade záujmu Vám pomôžeme zabezpečiť lyžiarskeho inštruktora. V cene je ubytovanie, strava, mzda inštruktora, skipas. Inštruktora je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak vám ho nebudeme môcť garantovať.

Zdravotník na pobyt 350€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu do školy v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Lyžovačka v Západných Tatrách - Roháčoch.

Útulný hotel v Oravskom Bielom Potoku neďaleko známej lyžiarskej lokality Západných Tatier. Výhodou je tichá horská lokalita a kapacita akurát pre jeden väčší triedny kolektív. K svahom to je len 10 min. skibusom a keď budete chcieť relaxovať v teplej vode, tak do Aquaparku Oravice to je len 20 min. autobusom.

Lyžovanie: 

Ski Janovky (cca 6 km): je obľúbené stredisko pre lyžiarske kurzy a rodinnú lyžovačku. Nachádzajú sa tu 4 vleky a 4 zjazdovky strednej a ľahkej náročnosti, všetky aj s technickým zasnežovaním. V stredisku sa takisto nachádza požičovňa lyží aj lyžiarska škola. Skipasy od 8 eur/deň.
Ski Milotín (cca 6 km): je hneď vedľa strediska Janovky (obe strediská su prepojené širokými zjazdovkami). Sú tu 4 vleky, 3 km zjadoviek z toho 2km s umelým zasnežovaním. Bude vyhovať hlavne začiatočníkom a mierne pokorčilým lyžiarom. Skipasy od 12 eur/deň (ZŠ), 16 eur/deň (SŠ).
Roháče Spálena (cca 16 km): je najväčšie a najnavštevovanejšie stredisko v Západných Tatrách. Nachádzajú sa tu 2 sedačkové lanovky, 3 vleky a svahy všetkých obtiažností od začiatočníkov až po pokročilých. Umelé zasnežovanie je samozrejmosťou.  Skipasy od 8 eur/deň (ZŠ), 11 eur/deň (SŠ).

Ubytovanie:
v 2 až 4-lôžkových izbách a apartmánoch s vlastným sociálnym zariadením, TV. Kapacita ubytovania je 60 lôžok.

V stredisku:
spoločenské miestnosti, reštaurácia, WIFI.