Späť na zoznam
  • Hotel Smrečina, Zázrivá
  • 5 dni
  • 110 lôžok

Lyžiarsky výcvik All Inclusive Zázrivá

All Inclusive lyžiarsky výcvik v peknej horskej lokalite Malej Fatry

  • O lyžiarskom výcviku
  • termíny a ceny4
  • Ubytovanie a lyžovanie
  • fotogaléria

All Inclusive lyžiarsky výcvik v peknej horskej lokalite Malej Fatry

Výborná lyžovačka na horách a ešte sa aj pohodlne zmestíte do limitu štátneho príspevku! Vyberte si All Inclusive lyžiarsky kurz na Orave a určite neoľutujete. Ubytujeme Vás v priestrannom hoteli hneď vedľa vlekov neďaleko obce Zázrivá. Lyžovať budete na nepreplnených svahoch, oddýchnuť si môžete aj v  Aquaparku v Dolnom Kubíne , ktorý je hneď za rohom. Tak neváhajte a príďte si užiť oravskú zimu a svahy! Viac o ubytovaní a lyžovaní.

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Rezervujte si lyžiarsky výcvik s first moment zľavou 10€/žiak.

Termín Stav Cena

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Wachumba Benefit 20€/žiak. Bonus, ktorý poteší pedagógov aj žiakov! Benefit zahŕňa autobusový výlet a 3 hod. vstup do aquaparku Dolný Kubín + odmenu pre pedagógov 75€ na 10 detí. Cena bonusového balíčka je len 20€/žiak. Minimálny počet žiakov je 30. Pri nižšom počte žiakov sa celková cena balíčka bude proporčne rozratávať medzi aktuálny počet žiakov.

Lyžiarsky inštruktor na lyžiarske kurzy 450€/pobyt. V prípade záujmu Vám pomôžeme zabezpečiť lyžiarskeho inštruktora. V cene je ubytovanie, strava, mzda inštruktora, skipas. Inštruktora je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak vám ho nebudeme môcť garantovať.

Zdravotník na pobyt 400€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu do školy v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Horský Hotel Smrečina priamo v lyžiarskom stredisku Ski sport centrum Lučivná.

Stredisko Ski sport Centrum Lučivná spolu s horským Hotelom Smrečina leží na severných svahoch Malej Fatry, medzi obcami Párnica a Zázrivá, len 15 km od Dolného Kubína. Nájdete tu svahy pre začiatočníkov aj mierne pokročilých a vďaka polohe a orientácii výborné snehové podmienky, poistené aj umelým zasnežovaním. Miesto je ideálnou lokalitou pre lyžiarske kurzy bez nutnosti dlhých presunov na svahy a čakania v radoch na vleky.

Lyžovanie: 

Ski sport centrum Lučivná :  2x vlek pre začiatočníkov a mierne pokročilých s umelým zasnežovaním priamo pri hoteli. Skipassy už v cene pobytu.

Ubytovanie:
2 až 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením a TV. Kapacita ubytovania je 110 lôžok.

V stredisku:
až 3 spoločenské miestnosti so školiacim vybavením, reštaurácia, WIFI, detský kútik, posilňovňa.