Späť na zoznam
  • Sanatórium Tatranská Kotlina
  • 5 dni
  • 80 lôžok

Lyžiarsky výcvik Vysoké Tatry All Inclusive

All Inclusive lyžiarsky výcvik vo Vysokých Tatrách. Najlepšia lyžovačka so všetkými službami v jednom balíku

  • O lyžiarskom výcviku
  • termíny a ceny4
  • Ubytovanie a lyžovanie
  • fotogaléria

All Inclusive lyžiarsky výcvik vo Vysokých Tatrách. Najlepšia lyžovačka so všetkými službami v jednom balíku

Každoročne najobľúbenejšia lokalita pre lyžiarske kurzy s výborným ubytovaním, s najdlhšou sieťou zjazdoviek na Slovensku a ideálnymi snehovými podmienkami. Ubytujeme Vás v hoteli s bazénom v Tatranskej kotline, odkiaľ to do strediska budete mať ozaj len na skok. Zabezpečíme Vám skipasy, skibus a ak treba, tak aj inštruktorov. Stačí len prísť a užívať si lyžovačku! Viac o ubytovaní a lyžovaní.

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Rezervujte si lyžiarsky výcvik s first moment zľavou 10€/žiak.

Termín Stav Cena(do 30. 11.) Cena(od 1. 12.)

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Wachumba Benefit 20€/žiak. Bonus, ktorý poteší pedagógov aj žiakov! Benefit zahŕňa autobusový výlet a 3 hod vstup do Aquacity Poprad + odmenu pre pedagógov 70€ na 10 detí. Cena bonusového balíčka je len 20€/žiak. Minimálny počet žiakov je 20.

Lyžiarsky inštruktor na lyžiarske kurzy 400€/pobyt. V prípade záujmu Vám pomôžeme zabezpečiť lyžiarskeho inštruktora. V cene je ubytovanie, strava, mzda inštruktora, skipas. Inštruktora je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak vám ho nebudeme môcť garantovať.

Zdravotník - už v cene pobytu!

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu do školy v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Tatranská Kotlina - v srdci Tatier obkolesená tými najlepšími strediskami, s garanciou najlepšej lyžovačky

Každoročne najobľúbenejšia lokalita pre lyžiarske kurzy. Ponúka ubytovanie s bazénom a najdlhšiu sieť zjazdoviek s výbornými snehovými podmienkami. Tu si určite zalyžuje každý!

Lyžovanie: 

Ski Centrum Ždiar Strednica (v cene All Inclusive balíka): cca 8 km od hotela je ideálne stredisko pre začiatočníkov a stredne pokročilých lyžiarov v rázovitej goralskej obci Ždiar. Nájdete tu 7 vlekov, jednu 4 sedačku a zjazdovky, kde sa určite nebudete tlačiť, s nádherným výhľadom na scenériu Belianskych Tatier. 
Tatranská Lomnica (9 km): jedna z najlepších lyžovačiek v Tatrách. Až 9 zjazdoviek rôznych obtiažností, k tomu 6 vlekov a lanoviek. Nachádza sa tu aj 6 km dlhá zjazdovka Tatranská Lomnica - Štart. 
Ski Bachledová  (6 km): stredisko s peknou scenériou Belianskych Tatier ponúka 12 zjazdoviek, 7 vlekov, 2 lanovky a výborné podmienky pre lyžiarov všetkých kategórií. 

Ubytovanie:
2 až 4-lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, apartmány pre učiteľov. Kapacita ubytovania je 80 lôžok.

V stredisku:
reštaurácia, denný bar, spoločenské miestnosti, TV, video a DVD, detský kútik, WIFI, sauna, fitness centrum, bazén, kinosála.