Späť na zoznam
  • Tatranská Kotlina
  • 5 dní
  • 48 lôžok

Lyžiarsky výcvik Vysoké Tatry - Tatranská Kotlina

 Lyžiarsky výcvik vo Vysokých Tatrách. Top lyžovačka s najväčším výberom stredísk a zjadzoviek.

  • O lyžiarskom výcviku
  • termíny a ceny4
  • Ubytovanie a lyžovanie
  • fotogaléria

 Lyžiarsky výcvik vo Vysokých Tatrách. Top lyžovačka s najväčším výberom stredísk a zjadzoviek.

Každoročne najobľúbenejšia lokalita pre lyžiarske kurzy s výborným ubytovaním, najdlhšou sieťou zjazdoviek na Slovensku a ideálnymi snehovými podmienkami. Ubytujeme Vás v hoteli s bazénom v Tatranskej Kotline, odkiaľ to do strediska budete mať ozaj len na skok. Zabezpečíme Vám skibus, zdravotný dozor a ak treba, tak aj inštruktorov. Prídte si naplno užiť tatranské svahy!  Viac o ubytovaní a lyžovaní.

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Termín Stav Cena

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Lyžiarsky inštruktor na lyžiarske kurzy 550€/pobyt. V prípade záujmu Vám pomôžeme zabezpečiť lyžiarskeho inštruktora. V cene je ubytovanie, strava, mzda inštruktora, skipas. Inštruktora je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Zdravotník 450€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak Vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu do školy v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od UNIQUA pojišťovna, a.s.

Tatranská Kotlina - v srdci Tatier obkolesená tými najlepšími strediskami, s garanciou skvelej lyžovačky.

Každoročne najobľúbenejšia lokalita pre lyžiarske kurzy. Ponúka ubytovanie s bazénom a najdlhšiu sieť zjazdoviek s výbornými snehovými podmienkami. Tu si určite zalyžuje každý!

Lyžovanie: 

Ski Bachledova  (6 km): stredisko s peknou scenériou Belianskych Tatier ponúka 12 zjazdoviek, 7 vlekov, 2 lanovky a výborné podmienky pre lyžiarov všetkých kategórií. 
Ski Centrum Ždiar Strednica : (8 km) od hotela je ideálne stredisko pre začiatočníkov a stredne pokročilých lyžiarov v rázovitej goralskej obci Ždiar. Nájdete tu 7 vlekov, jednu 4 sedačku a zjazdovky, kde sa určite nebudete tlačiť, s nádherným výhľadom na scenériu Belianskych Tatier. 
Tatranská Lomnica (9 km): jedna z najlepších lyžovačiek v Tatrách. Až 9 zjazdoviek rôznych obtiažností, k tomu 6 vlekov a lanoviek. Nachádza sa tu aj 6 km dlhá zjazdovka Tatranská Lomnica - Štart. 

Ubytovanie:
2 -4 lôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením. Kapacita ubytovania je 48 lôžok.

V stredisku:
reštaurácia, denný bar, spoločenské miestnosti, TV, video a DVD, detský kútik, WIFI, sauna, fitness centrum, bazén, telocvičňa.

 

Podobné pobyty