Späť na zoznam
  • Penzión Brest - Jasenská Dolina
  • 5 dní
  • 80 lôžok

Lyžiarsky výcvik All Inclusive Jasenská dolina

Lyžiarsky výcvik vo vyhľadávanom stredisku ideálny aj pre učenie nových lyžiarov

  • O lyžiarskom výcviku
  • termíny a ceny
  • Ubytovanie a lyžovanie
  • fotogaléria

Lyžiarsky výcvik vo vyhľadávanom stredisku ideálny aj pre učenie nových lyžiarov

Obľúbená lyžovačka, kde vás čaká len pohoda a žiaden stres. Na učenie pre lyžiarov začiatočníkov sú tu ľahké svahy a výborné podmienky! Dostatok snehu je v tejto lokalite stále a poisťujú ho aj snehové delá. Ubytovanie vo veľkom areáli, s lyžiarňou na izbách a sušiarňou má všetko, čo treba. Nachádza sa v krásnom horskom prostredí a je veľmi blízko strediska (1,5km skibusom), takže zbytočne neprichádzate o čas a môžte lyžovať koľko sa vám ráči.

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Rezervujte si lyžiarský výcvik s last minute zľavou 15€/žiak.

Termín Stav Cena

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Lyžiarsky inštruktor na lyžiarske kurzy 450€/pobyt. V prípade záujmu Vám pomôžeme zabezpečiť lyžiarskeho inštruktora. V cene je ubytovanie, strava, mzda inštruktora, skipas. Inštruktora je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak vám ho nebudeme môcť garantovať.

Zdravotník na pobyt 400€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu do školy v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od UNIQA pojišťovna, a.s.

Krásny pezión na úpätí Veľkej Fatry, vzdialený len minútu skibusom od pohodovej lyžovačky v Jasenskej doline.

Penzión Brest ponúka všetko dôležité na ideálny lyžiarsky výcvik - krásne prostredie na hranici národného parku Veľkej Fatry, väčšiu spoločenskú miestnosť aj priestranný areál, kde vás nikto nebude rušiť. Stredisko Jasenská dolina patrí medzi tie najobľúbenejšie pre lyžiarov a lyžiarske kurzy. Nenáročné svahy poskytujú naozaj výborné podmienky pre lyžiarov začiatočníkov, pričom aj tí pokročilí si tu prídu na svoje na zjazdovke s dĺžkou až 800 m.

Lyžovanie: 

Ski Jasenská dolina - 6 vlekov, 1 x 4-sedačka s dĺžkou 647m., zasnežované svahy od ľahkých po stredne ťažké.

Ubytovanie:
v 3-4 lôžkových izbách, všetky majú vlastné sociálne zariadenie a predsieň s úložňou lyží. Kapacita ubytovania je 80 lôžok.

V stredisku:
jedáleň, spoločenské miestnosti, altánok, detské ihrisko, ohnisko, lyžiareň, sušiareň, vírivka, trampolína a WIFI.