Späť na zoznam
  • Ski Salamandra
  • 5 dni
  • 55 lôžok

Lyžiarsky výcvik Ski Salamander

Lyžiarsky výcvik v modernom lyžiarskom stredisku v Štiavnických vrchoch

  • O lyžiarskom výcviku
  • termíny a ceny4
  • Ubytovanie a lyžovanie
  • fotogaléria

Lyžiarsky výcvik v modernom lyžiarskom stredisku v Štiavnických vrchoch

Vyskúšajte lyžiarsky výcvik v Štiavnických vrchoch a zistíte, že dobrá lyžovačka nemusí byť len v Tatrách! Privíta Vás pekná horská lokalita, kde sa o sneh netreba báť, výborné lyžiarske stredisko Ski Salamander, kde sa na nepreplených svahoch vylyžujete do sýta. Útulné ubytovanie, neďaleko historickej Banskej Štiavnice, sa Vám nachvíľu stane domovom. Zabezpečíme skipasy, skibus a ak treba tak aj inštruktorov. Stačí len prísť a užívať si zimnú atmosféru! Viac o ubytovaní a lyžovaní.

Vyberte si termín, ktorý Vám najviac vyhovuje:

Pozrieť termíny a ceny

Termíny a ceny:

Rezervujte si lyžiarsky výcvik s first moment zľavou 10€/žiak.

Termín Stav Cena

Cena platí pri minimálnom počte 20 žiakov. Pri počte žiakov 19 a menej je cena vyššia o 7€/žiak.

Doplnkové služby:

Wachumba Benefit 20€/žiak. Bonus, ktorý poteší pedagógov aj žiakov! Benefit zahŕňa autobusový výlet a vstup do Vodný raj Vyhne + odmenu pre pedagógov 75€ na 10 detí. Cena bonusového balíčka je len 20€/žiak. Minimálny počet žiakov je 30. Pri nižšom počte žiakov sa celková cena balíčka bude proporčne rozratávať medzi aktuálny počet žiakov.

Lyžiarsky inštruktor na lyžiarske kurzy 450€/pobyt. V prípade záujmu Vám pomôžeme zabezpečiť lyžiarskeho inštruktora. V cene je ubytovanie, strava, mzda inštruktora, skipas. Inštruktora je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak vám ho nebudeme môcť garantovať.

Zdravotník na pobyt 400€/pobyt. Zabezpečiť kvalifikovaného zdravotníka môže byť časovo náročné. Kompletne vybavená lekárnička, ktorá spĺňa všetky náležitosti podľa vyhlášky RÚVZ tiež nie je lacná záležitosť. Objednajte si zdravotníka u nás a ušetrite si kopec starostí. Zdravotníka je potrebné nahlásiť najneskôr do 30.11., inak vám ho nebudeme môcť garantovať.

Doprava - individuálna kalkulácia. V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme dopravu do školy v prírode/lyžiarsky zájazd podľa Vašich požiadaviek alebo Vám pomôžeme naplánovať dopravu s využitím vlakových spojov a cestovného zadarmo. Všetko tak, aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie. Skibus na celý pobyt iba 550€.

Poistenie - individuálna kalkulácia. Majte školu v prírode/lyžiarsky výcvik úplne bez starostí a využite možnosť komplexného cestovného poistenia od Allianz - Slovenská poisťovňa, a.s.

Ski Salamandra resort - stredisko ideálne pre lyžiarske kurzy v srdci Štiavnických vrchov.

Nová lyžiarska lokalita, ktorá sa každým rokom teší čoraz väčšej obľube! Vyskúšajte a užite si krásu zimnej prírody, ale aj históriu Banskej Štiavnice či relax vo Vodnom raji Vyhne. Ski Salamander si Vás získa komornou atmosférou, upravenými svahmi a kľudom na horách, ktorý by ste vo väčších strediskách ťazko hľadali. .

Lyžovanie: 

Ski Centrum Salamandra resort (cca 10 km): je ideálne stredisko pre začiatočníkov a stredne pokročilých lyžiarov. V stredisku je 4 sedačková lanovka s dĺžkou svahu 1450m a 300m dlhý vlek pre začiatočníkov. Samozrejmosťou je aj umelé zasnežovanie.

Ubytovanie:
2 až 4-lôžkové izby, 6 lôžkové apartmány, všetko s vlastným sociálnym zariadením. Kapacita ubytovania je 55 lôžok.

V stredisku:
spoločenská miestnosť, jedáleň, WIFI.