Späť na zoznam
 • Hotel Magura - Chvojnica
 • 9 - 18 rokov
 • 8 dní

Dance

Tanečný tábor s Laci Strike Street Dance Academy, kde pod vedením tanečných profíkov, stráviš prázdninový týždeň v rytme tanca a hudby.

04.08.2019 - 11.08.2019290 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
10%
8-9
49%
10-11
29%
12-13
10%
14-15
2%
16-17
Podľa pohlaviaPohlavie
71%
29%
Počet voľných miest: 6290 € Doprava: Individuálna
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria

Revolution Cup

Poď si s Wachumbou a tanečníkmi z Laci Strike Street Dance Academy užiť ten najtanečnejší týždeň tvojich prázdnin. Spoločne sme pre teba pripravili nabitý program plný tanca, hudby, ale aj akčných hier a pohodovej letnej atmošky kde sa budeš baviť s kamošmi na tom, čo máš rád.

Tanečný tábor s Laci Strike Street Dance Academy, kde pod vedením tanečných profíkov, stráviš prázdninový týždeň v rytme tanca a hudby.

V Dance môžeš žiť hudbou a tancom nonstop, je to totiž jediný pobytový tábor s tanečnými profíkmi od Laciho Strika, v super horskom hoteli neďaleko Bojníc, kde okrem pohodlného ubytka máme aj telocvičnu a dostatok priestoru na tréningy.

Pod vedením tanečníkov Gorkiho a Silviou sa môžeš tešiť na 4 hodiny tanečných workshopov denne, máme pripravené instantné energizre, osviežujúce dobové tance, večerné tanečné battles a shows, ale aj penovú párty, či zaslúžený relax v aquaparku!

Venovať sa budeme štýlom HIP-HOP, POPIN, LOCKIN a spoločne vytvoríme jednu veľkú tanečnú choreografiu na Dance Revolution Cup, ktorú si s nami zatancuje aj Laci Strike. (Samozrejme na záverečné vystúpenie sú pozvaní aj rodičia.) Viac o program Revolution Cup.

Nezáleží na tom, či si začiatočník, alebo skúsenejší streetdancer, stačí aby ti srdce bilo správnym beatom a svoje miesto si v Dance nájdeš!

Tak neváhaj, pozri si ako sa páčilo dancerom v minulých ročníkoch a pridaj sa k nám! Počet miest v našej tanečnej crew je obmedzený!

Revolution Cup.

Ak patríš medzi tých, pre koho je tanec komunikačný štýl, nenecháš osud tanca len tak a pridáš sa do veľkej dance revolúcie!

Odkryli sme bránu času a nazreli do budúcnosti. Budúcnosť, v ktorej sa svet prestal hýbať a tanec bol už iba mýtus. Čo za tým stojí? Kde nastala chyba? Len tancom sa dokážeme dopracovať spoločne k pravde, no tú však treba hľadať v dejinách.

Pridaj sa do našej dance crew na túto výpravu za tvorivým pohybom v skvelej táborovej atmoške!.

S partiou kamošov budeme bojovať za pravdu, nový skill naberieme aj v tanečných battloch, vyrepujeme si svoju pravdu a na grafity wall si nasprejujeme vlastnú značku a svoje tagy.

Prejdeme si rôznymi streetovými tanečnými štýlmi od ich úplného zrodu. Od tancov dažďa, bojové duely, swingové seánsy, popin, lockin, hip-hopové moves až po večerné disco párty.

Revolúciu zavŕšime veľkou choreoškou s Laci Strikom a jeho tanečníkmi. Ohromíme a rozhýbeme aj tvojich rodičov, ktorí sa na nás môžu prísť pozrieť na našom ultimate vystúpení na konci campu!

Zahor vášňou k tancu a v záverečnom Revolution Cupe ukáž všetkým niečo, čo ešte nevideli, niečo revolučné, niečo new a niečo nezabudnuteľne originálne, ako aj to, že sa oplatí bojovať za to, čo máš rád! Tak neváhaj a zažiar s nami vo svetle tanečnej revolúcie!

Tábor je vhodný pre všetkých nadšencov hudby a tanca, mladších aj starších. Program aj tanečné workshopy sú zostavované hlavne so zameraním na tanečnú zložku a nezávisle od veku. Tábor bude vyhovovať aj deťom, ktoré preferujú menšie pobyty, komornejšiu a nesúťažnú atmosféru, ktorú by ste vo väčších táboroch ťažko hľadali.

Horský hotel Magura - miesto, kde to tancuje!

Toto leto to poriadne roztancujeme v Horskom hoteli Magura neďaleko Bojníc schovanom v peknom prírodnom prostredí Chvojnickej doliny. K tancu, k tréningom a ku hrám budeme využívať jeho široké okolie, športoviská či dokonca telocvičňu a veľké spoločenské priestory, takže o priestor tu núdza určite nebude

Ubytovanie:
v 2 až 5-lôžkových izbách, s vlastným sociálnym zariadením a s WIFI internetom

Stredisko:
jedáleň, spoločenská miestnosť, bufet, TV, DVD, telocvičňa, detské ihrisko, ohnisko, trampolína, hojdačky, stolný futbal, stolný tenis, šípky a WIFI

Ako sa môžem spojiť s deťmi?

Deti majú počas tábora svoje mobilné telefóny odložené u vedúcich, preto je veľká pravdepodobnosť, že počas toho ako sú na programe, sa im nedovoláte. Pre bežné telefonáty odporúčame poobednú siestu alebo odpočinok po večeri. Vždy v pokynoch obdržíte telefónne číslo na hlavného vedúceho / hlavnú vedúcu tábora. Ak sa jedná o neodkladný telefonát, kontaktujte vedúceho.

Kedy je záverečné vystúpenie?

To čo Vaše deti dokázali počas tábora nacvičiť pod profesionálnym dohľadom, Vám predvedú na čele s Lacim Strikom v posledný deň tábora (deň odchodu z tábora). Presnú hodinu Vám vždy oznámi vedúca tábora.

Ako často majú deti tréningy?

Deti majú tanečné tréningy s členmi SDA Laciho Strika každý deň, nechýbajú večerné tanečné workshopy ani beatle.

Ako je riešený celodenný program v tábore?

Vaše deti od rána do obeda zdokonaľujú svoje pohyby pod vedením tanečných lektorov zo SDA. Po tvrdej makačke majú deti výdatný obed a zaslúžený odpočinok, aby načerpali nové sily. Následne ich čaká táborový program plný hier a pravej táborovej zábavy. Večer majú deti rôzne workshopy, tanečné súboje a regeneračné cvičenia.

Kde a kedy nájdeme fotky z tréningov a z tábora?

Ak nám podmienky dovoľujú, fotky z tábora pridávame priebežne každý deň na našu FB stránku. Po skončení tábora, Vám na e-mail bude zaslaný link s odkazom na všetky fotky z tábora ako aj táborové video a videozáznam zo záverečného vystúpenia.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v Dance páčilo:

 • ...Boli sme maximálne spokojní a určite budeme odporúčať, táborov sa zúčastníte ešte aj budúci rok...
 • ...Dcéra mi na všetko hovorí, ze SUPER :)...
 • ...Bolo super klobúk dole ako to zvládli inštruktori aj s menšími deťmi...
 • ...Chcem Vám zagratulovať k dobre odvedenej práci :)...
 • ...Ďakujeme za super tábor DANCE , Šimonko bol nadšeny a o rok chce ist zas.... keby sa da,tak davame aj 10 hviezdičiek :-)...
 • ...Určite sa vrátime aj budúci rok bol to najlepší tábor nádherne prostredie a najviac sa mi páčilo ako Gorky a Citron dali do toho všetko a deti boli šťastné a naučili ich teda veľa za pár dni. Najlepší tábor, ďakujeme...
 • ...Ďakujeme za Wachumba dance tábor, synovi sa veľmi páčilo a hneď po príchode povedal, že by veru chcel ísť naspäť aj o rok. Ďakujeme aj za dobrú zdravotnú starostlivosť, taktiež hlavnej vedúcej Zuzke za maximálnu pozornosť a nápomocnosť. Všetci animátori boli skvelí, organizácia tábora sa nám zdala výborná. Ďakujeme a vrelo vás budeme odporúčať aj iným rodičom...
 • ...Ste super. :)...
 • ...Super, super, super, týždeň bol ale mááálooo. Pôjdeme zas !!!...
 • ...Dcéra hodnotila tábor výborne. Na záverečnom vystúpení bolo vidno, ako veľa sa deti naučili...
 • ...Dcéry boli veľmi spokojné. Chystajú sa aj na budúci rok. Aj ja sa vám chcem poďakovať. Majú skvelé zážitky...
 • ...Ste super, plánujeme sa niečoho podobného zúčastniť aj budúci rok. Dík...
 • ...Strava bola vraj super, ubytko, areál, ihrisko a telocvičňa tiež. Táborový program a vedúci spolu s trénermi tanca tiež super, takže týždeň bol aj málo. Určite o rok znova krpec príde...