Späť na zoznam
 • Hotel Junior, Piatrová
 • 10 - 18 rokov
 • 8 dní

Youtuber

Youtuberský tábor, kde budeš filmovať, strihať, editovať a plniť svoj vlastný youtube channel zážitkami z každého dňa.

14.07.2019 - 21.07.2019310 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
18%
9-10
63%
11-12
16%
13-14
3%
15-16
Podľa pohlaviaPohlavie
25%
75%
Počet voľných miest: 0310 € Doprava: Individuálna
03.08.2019 - 10.08.2019310 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
46%
9-10
35%
11-12
19%
13-14
Podľa pohlaviaPohlavie
23%
78%
Počet voľných miest: 0310 € Doprava: Individuálna
18.08.2019 - 25.08.2019310 €8 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
13%
9-10
50%
11-12
29%
13-14
8%
15-16
Podľa pohlaviaPohlavie
13%
87%
Počet voľných miest: 1310 € Doprava: Individuálna
V cene: ubytovanie, strava 5xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria

Wachumba R.U.R. – Youtuber´s Island

Zaži leto podľa svojich predstáv a streamuj to do sveta! Vyber si tábor pripravovaný Youtubermi a šikovnými Wachumba technikmi pre všetkých, ktorých baví online svet internetu, videí a hier.

Youtuberský tábor, kde budeš filmovať, strihať, editovať a plniť svoj vlastný youtube channel zážitkami z každého dňa.

Žiadny dobrý nápad nevznikne sedením doma za PC. Rozhýb sa a poď k nám čerpať vedomosti a inšpiráciu.

V prostredí pod Martinskými hoľami budeme točiť skeče, pranky a rôzne vlogy či mini filmy. “Lets play” videá nebudeme točiť z už obohratých PC hier, ale z reálnych akčných behačiek, strategických pátračiek a aktivít, ktoré spolu zažijeme (Laser Tag, tobogány). Pracovať nebudeme len tak na hocičom, ale s Apple notebookmi a s iMovie!

Budeš sa venovať rôznej tematike Youtube videí a vytvoríme si aj vlastné MEME a GIfky z táborových fotiek. Materiál, ktorý natočíš, následne spracuješ (strih, editácia, zvuková stopa, práca s grafikou a textom, rendering…) pod vedením skúsených technikov a youtuberov, ktorí ťa naučia svoje hinty. Viac o programe R.U.R. – Youtuber´s Island.

O prístup k technike sa báť nemusíš, mobily s videom už máte všetci (samozrejme budeme mať aj outdoor kamery) a tvoriť budete v malých skupinkách (cca 4 na jeden Apple notebook). Pozrieť nás prídu aj známe youtuberske mená, ukážeš im svoju tvorbu, povedia ti ako začínali oni, dajú ti kúsok svojho know-how a spoločne pustíte do sveta nový stream!

Že si sa v tom úplne našiel? Tak neváhaj a pripoj sa k našej mladej YouTuberskej komunite. Zabávaj sa, natáčaj, strihaj a postuj. Počet miest máme limitovaný na 35!

Youtuber´s Island - ževraj opustený ostrov? Ani zďaleka

Technika je tu na úrovni, máme greenscreen, umelé osvetlenie, skvelé ozvučenie, akčné kamery, počítače s jabkom, kvalitné pripojenie na wi-fi, prídu aj youtuberskí hostia a nechýba ani online prístup k celému svetu. Ba dokonca ešte ďalej!

Na youtuberskom ostrove R.U.R. totiž začali vyrábať prvé roboty a nikto nevie odkiaľ prišli! Virálne sa rozšírili do celého sveta a teraz je len na tvojom spojení s vybranými youtubermi, aby si ich hrozbu zastavil. Musíme im spolu ukázať našu pravú tvár, natočiť videá a prezentovať sa svojou tvorbou. Popri tom sa vydáme na tímovú misiu, zvíťazíme v rollplay game a zjednotíme virtuálny svet s tým reálnym.

S pomocou výbavy, ktorú získaš v akčných questoch, si vytvoríš základné štúdio na ostrove, nájdeš tajné kódy, prelomíš firewall a zistíš prečo sa roboty vzbúrili. Do sveta vypustíš svoj stream alebo kvalitné video, ktoré zostriháš so svojimi kamošmi. Wachumba nanotechnici ťa v tom nenechajú samého a pomôžu ti pri každej technickej prekážke. A youtuberskí hostia sa s tebou podelia o svoje skúsenosti a rady ako vytvoriť kvalitný kontent a zapôsobiť.

Doobeda sa budeš venovať workshopu podľa svojej chuti či už chceš strihať, natáčať, postovať, vystupovať pred kamerou, pracovať s hlasom a zvukom a boostovať kontent. Poobede budeš loviť robotov a bojovať o záchranu Zeme. Naučíš sa lepšie ovládať rôzne témy a zákutia youtubu ako vlog, prank, DIY videa, či ostatné. Stretneš sa s kamošmi z podobnej oblasti a spolu za týždeň vytvoríte hotové umelecké diela hodné tisícov lajkov!

Zaži virtualitu reálne a fyzicky prítomný, nie len z druhej strany screenu!

Čo ťa čaká počas nabitého Youtuber týždňa:

Workshopy na tvorbu a editáciu videí:
 • strih
 • práca s kamerou
 • réžia videa
 • vystupovanie pred kamerou
 • zvuk a práca s mikrofónom a hlasom
 • efekty
 • prechody
 • texty a scénar
 • thumbnaily

Na tábore sa osobne stretneš aj s youtubermi, ktorí si už čo-to vo svete médií natočili:

 • Miška
 • Hostí budeme postupne pridávať

Staň sa strihacím majstrom, meme overlordom, a hlavne vstúp do komunity, do ktorej právom patríš!

Hotel Junior Piatrová pre nové videa!

Hoteli Junior Piatrová v Turčianskej kotline nám poskytne priestor, na akčné vybláznenie aj na nerušené natáčanie, strihanie a uploadovanie svojho vlastného prázdninového sveta. Ideálna poloha pre točenie videí z prírody, no aj do mesta to máme na skok.

Ubytovanie:
v 2 až 5-lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a s WIFI internetom.

Stredisko:
jedáleň, spoločenská miestnosť, bufet, TV, detské ihrisko, ohnisko, hojdačky, biliard, stolný tenis a WIFI.

Majú si deti priniesť vlastnú techniku? (mobil, notebook...)

Technické zabezpečenie tábora Youtuber máme pod palcom. 😊 Deti sa učia upravovať videá na MacBookoch (max. 4 deti na jeden), točia na akčné kamery či na fotoaparáty s nadupanými objektívmi. Samozrejme, vlastný mobil je vítaný, aby si deti stihli zaznamenať naozaj všetko.

Ako je zostavený táborový program? Celé dni sedia iba za počítačom?

Počas tábora Youtuber sa deti venujú natáčaniu či strihaniu iba určitú časť dňa. Táborový program je nakombinovaný tak, aby si deti popri tvorbe vlastného youtube kanála užili aj pravé táborové hry, množstvo atrakcií, zábavu a domov si odniesli tie najkrajšie a nezabudnuteľné zážitky.

Strihač/režisér/showman. Ako správne vybrať?

Každého baví niečo iné a každý sa cíti najlepšie v tom, čo ho napĺňa. Počas tábora si deti vyskúšajú všetky role hneď na začiatku, aby si samé dokázali vybrať čo je pre nich to pravé orechové.

Budeme môcť vidieť tvorbu detí?

Samozrejme. Všetko čo deti vytvoria na tábore, uploadujú na svoj youtube kanál, kde si ich tvorbu môžete pozrieť hneť po pridaní a postupne môžete sledovať ich progres. 😊

Akí youtuberi prídu na tábor?

Máme 3 turnusy tábora Youtuber, niektorí hostia sa budú opakovať na každom turnuse, no každý tábor bude mať aj svojho špeciálneho hosťa. Konkrétne mená pribudnú na našej stránke čoskoro.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám na tábore Youtuber páčilo:

 • ...Ja ako rodič som bola maximálne spokojná s prístupom hlavnej vedúcej, zdravotníčky, pani prevádzkárky aj kucháriek, veľmi milý a ústretový prístup pri stravovaní môjho syna (intolerancie), mali aj krajšie ubytovanie ako vlani + veľká lúka na hry, som si vedomá, že s mojím synom to nie je ľahké... prosím odovzdajte všetkým (v neposlednom rade vedúcim) naše veľké ĎAKUJEM! A do videnia o rok...
 • ...Náš syn Peter bol vo vašom tábere Youtuber po prvý krát a bol veľmi spokojný. Všetko bolo "mega". Na akúkoľvek našu otázku, bola jeho odpoveď, že mega. Takže MEGA ĎAKUJEME, že ste sa takto krásne postarali o tie naše ratolesti...
 • ...Náš syn bol v yotuberskom tábore. Všetko sa mu tam veľmi páčilo. Každodenný program bol perfektný. Zato veľká vďaka animátorom Miške, Peťke, Dominike, Aničke, Tajovi a Lucke. Ste skvelí. Pozdravuje vás IVKO a veľmi ďakujeme za rýchle doručenie zabudnutej bundy ...
 • ...12 ročný syn je štvrtý krát vo Wachumba tábore. Neviem, či má šťastnú ruku pri výbere, ale čím ďalej, tým je spokojnejší. Začal s Robotic, minulý rok absolvoval Hero, v zime Snowcamp a teraz si vybral Youtuber. Nie je nič lepšie ako počuť jeho nadšenie z táborových aktivít. O rok už pribalím aj druhého syna ;-)...
 • ...Jeden úžasný tábor! Dcera bola veľmi spokojná!...
 • ...Ďakujeme za super týždne pre naše deti. Deti maximálne spokojné, super zážitky a noví priatelia....
 • ...Ďakujem za uzasny prístup k vegánstvu ako aj za prípravu jedál pre moju dcéru, napriek tomu že som Vám to nehlásila a neriešila to s Vami, nech nie je výnimka... klobúk dole... už viem prečo sa k Vám každý rok vracia...
 • ...Syn bol veľmi veľmi spokojný...