Späť na zoznam
 • X - Bionic Sphere
 • 5 - 12 rokov
 • 5 dní

Denné tábory X-Bionic Bratislava

Ideálny pre tých, ktorí už chcú zažiť Wachumbu, no nevzdajú sa pohodlia detskej izby! Pravý táborový program v najlepšom športovom stredisku X-Bionic Sphere!

05.07.2021 - 09.07.2021170 €5 dni
Tento termín je nový, prihláste sa medzi prvými
170 € Doprava: Individuálna/Spoločná
12.07.2021 - 16.07.2021170 €5 dni
Tento termín je nový, prihláste sa medzi prvými
170 € Doprava: Individuálna/Spoločná
19.07.2021 - 23.07.2021170 €5 dni
Tento termín je nový, prihláste sa medzi prvými
170 € Doprava: Individuálna/Spoločná
26.07.2021 - 30.07.2021170 €5 dni5 dni
Tento termín je nový, prihláste sa medzi prvými
170 € Doprava: Individuálna/Spoločná
02.08.2021 - 08.08.2021170 €7 dni7 dni
Tento termín je nový, prihláste sa medzi prvými
170 € Doprava: Individuálna/Spoločná
09.08.2021 - 13.08.2021170 €5 dni5 dni
Tento termín je nový, prihláste sa medzi prvými
170 € Doprava: Individuálna/Spoločná
16.08.2021 - 20.08.2021170 €5 dni5 dni
Tento termín je nový, prihláste sa medzi prvými
170 € Doprava: Individuálna/Spoločná
23.08.2021 - 27.08.2021170 €5 dni5 dni
Tento termín je nový, prihláste sa medzi prvými
170 € Doprava: Individuálna/Spoločná
Zobraziť
všetky
termíny
V cene: strava 3x denne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria

Denné tábory Bratislava

strava 3x denne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH. Už viac nemusíš váhať, či ísť s kamošmi do letného tábora, alebo si užívať prázdniny s rodičmi. U nás skĺbiš oboje!

Zažiješ pravý letný tábor s rozprávkovým príbehom, množstvom akčných hier, tvorivými workshopmi a kopou zaujímavých atrakcií, no neprídeš ani o pohodlie svojej postele a rozprávky na dobrú noc od rodičov. Vytvoríme spolu hviezdnu posádku, kde spoznáš nových kamarátov a vyrazíme za mnohé planéty za vždy iným dobrodružstvom!

Každé ráno ťa vyzdvihne náš čarovný autobus a o krátky okamih sa ocitneš v úplne inom svete - je ním perfektný areál s množstvom atrakcií a športovísk, kde ťa privíta sám Malý Princ, s ktorým sa vydáš preskúmať domov hviezdnych navigátorov, či svet svietiacich lámp. Spolu s ním zistíme ako funguje planéta vodných mlynov, či napríklad zachránime planétu, ktorá sa nachádza celá pod vodou.

Skúsení inštruktori ti pomôžu prekonať nástrahy lanového parku, zažiješ sviežu jazdu na toboganoch v aquaparku, vyskáčeš sa s animátormi na kvalitných športových ihriskách, pustíš sa do prebádania tajného labyrintu, či otestuješ svoju odvahu pri lezení na pirátsku loď. Nezabudli sme pripraviť aj adrenalínovú rybársku sieť či veľký vodný mlyn na umelej rieke, ktorý spustíš, ak sa ti podarí správne zahradiť rieku. V teplých letných dňoch sa vyvalíme pri bazénoch v aquaparku, a ak sa na nás dáky oblak zamračí, schováme sa v indoorovej PlayFun zóneViac o programe Na cestách s Malým Princom.

Rodičov môžeš upokojiť, pri všetkých tvojich dobrodružstvách z teba oči nespustia naši starostliví animátori a certifikovaní inštruktori pre každú atrakciu. Dokonca im ušetríš aj cestu, lebo náš rozprávkový autobus ťa dovezie až k bránam nášho rozprávkového sveta. Viac o lokalite.

Tak neváhaj a poď zažiť svoje prvé táborové dobrodružstvá s Malým Princom, v tom najlepšom možnom stredisku pre detské zážitky . Toto leto vyskúšaš a o rok sa stretneme aj na pobytových táboroch, uvidíš. :)

Na cestách s Malým Princom

Vydaj sa cez deň na obrovské dobrodružstvo, ktoré ťa čaká na neobyčajných planétach Malého Princa! Cez deň prebádaš zaujímavé svety a rovno každý večer o tom môžeš rozprávať svojim rodičom pri spoločnej večeri!

Staneš sa nebojácnym cestovateľom po planétach s Malým Princom, ktorý ti ukáže očami neviditeľnú múdrosť a ty mu za to pomôžeš vyriešiť problém, ktorý zažíva každá planéta.

Zoznámiš sa s ďalšími členmi posádky, spolu zakreslíte hviezdnu mapu, zastavíte sa na planéte Zemepisca plnej zázračných riek, kde všetkú energiu vytvára samotná voda, no jej pramene sa znečisťujú a strácajú moc - pomôž nám ich očistiť.
Na gumenej planéte vám Márnivec ukáže jeho pyšnú plastovú zbierku, ktorá však nie je taká pekná, ako si myslí - naučite ho ako ich správne zrecyklovať?.
S pracovitým Lampárom zistíte, že už zasvietil príliš veľa lámp a teraz sa jeho planéta prehrieva, pomôžte mu znova nastaviť rovnováhu.
Biznismen vám ponúkne
jazdu na jeho vesmírnom korábe, aby našiel materiál pre stavbu svojej flotily lodí, pre ktorú už vyrúbal takmer celú svoju planétu a s Líškou vypátrate, kam a prečo sa schovali všetky zvieratká z jej planéty.
Zájdete aj do útrob
veľkého labyrintu na planétu Malého Princa a objavíte Zlatú ružu, ktorá je kľúčom k jej.

Pod dohľadom skúsených námorných inštruktorov zvládneme:

 •  vymotať sa z veľkých lanových sietí a prekonať lanové prekážky
 • meniť tok rieky, vypúšťať lodnú flotilu a spojazdníme vodný mlyn na mliečnej dráhe 
 • vyblázniť sa na jazdách čiernymi dierami toboganov a zrelaxovať vo Vodnom svete X-bionicu
 • vyskúšať si obratnosť na lanových prekážkach 
 • vydolovať tajomstvá zo zákutí obrieho bludiska
 • ovládnuť veliteľský mostík hviezdneho korábu

 

Putovanie po svetoch Malého Princa v X-Bionic Sphere v Šamoríne začína vždy o 9:00 a končí 17:00. Autobus pre dobrodruhov odchádza každé ráno o 7:50 z parkoviska pred Auparkom a návrat je o 18:00 hod.

Tábor je vhodný pre mladšie aj trochu staršie deti, ktoré radi športujú, žijú rozprávkami, majú veľa energie a hľadajú spôsob, ako aktívne stráviť prázdninový čas. Rovnako je ideálnou alternatívou pre deti, ktoré chcú okúsiť pravú táborovú atmosféru, no z rôznych dôvodov nemôžu/nechcú ísť na pobytový tábor. 

Multifunkčný areál X-Bionic Sphere Šamorín

Usadíme sa na prázdninovej planéte Malého Princa, kde budeme zažívať kopec dobrodružstva, zábavy a návštev vodného sveta. Areál X-Bionic Sphere nájdeš v Šamoríne, cca 30 km od centra Bratislavy. Ponúka perfektné vybavenie a veľa možností pre naozaj pestrý táborový program pre rôzne vekové kategórie. Areál je luxusným miestom pre prímestské tábory - blízko Bratislavy a predsa v prírodnom prostredí s obrovskou rozhlohou, kde budeme mať dostatok priestoru na najpestrejšie táborové aktivity.

V stredisku budeme využívať: reštauráciu, terasu, toalety, šatne a sprchy, lanové centrum, aquapark s tobogánmi, vodný svet, kvalitné ihriská a športoviská s rôznymi povrchmi, či fun play zónu pre aktivity pod strechou.

Čo všetko si má dieťa so sebou priniesť na daný deň?

Dieťa by malo prísť oblečené v športových veciach (podľa aktuálneho počasia), nakoľko program prebieha väčšinou vonku. Treba si priniesť ruksak, fľašu na vodu, náhradné oblečenie, topánky (tenisky a na prezutie šľapky alebo kroksy), šiltovku (čiapku/šatku), plavky, uterák, pršiplášť, repelent proti hmyzu, krém na opaľovanie, slnečné okuliare. Treba mať aj kartičku poistenca (stačí kópia) a vyhlásenie od rodičov o zdravotnom stave dieťaťa, lieky, ktoré dieťa pravidelne užíva.

Aké sú nástupné miesta na autobus?

Nástupné miesto je len jedno a to parkovisko pred McDonaldom v Auparku. Stretávame sa tam 7:30 ráno, odchod je 7:50. Večer tam privezieme deti vždy o 18:00. Druhou možnosťou je priniesť dieťa individuálne priamo na stredisko (v tom prípade tam treba byť ráno pred 9:00 a odchod je zasa plánovaný na 17:00)

Ako je to so stravou v tábore a špeciálnou dietou?

Pobyt začína desiatou, potom obed a olovrant. Deti majú zabezpečený počas celého tábora pitný režim. Je už bežná prax, že veľa detí má rôzne stravovacie obmedzenia. Môžete si preto u nás v každom stredisku rezervovať bezlepkovú, bezlaktózovú, či inú diétu. V prípade záujmu to vypíšte v prihláške a konzultujte s nami. Pri náročnejších diétach sa vždy dohodneme s rodičmi na konkrétnom jedálničku, poprípade si deti čiastočne prinesú vlastné diétne jedlo a doplnky stravy. Na dodržiavanie diéty na tábore dohliada náš zdravotnícky dozor.

Ako je to s extra výdavkami v tábore, aké vreckové je treba dať deťom

Atrakcie sú hradené z ceny pobytu. Odporúčame však zobrať si so sebou malý obnos peňazí na vlastné výdavky, spomienkové predmety a nákupy počas výletov.

Môžeme deťom počas tábora volať?

Pre plynulý chod programu Vás chceme požiadať, aby deti nepoužívali mobilné telefóny počas programu. Deti ich môžu kedykoľvek použiť v rámci prestávky a kontaktovať Vás.

Aké doklady si má dieťa vziať so sebou?

Preukaz poistenca (stačí kópia), Vyhlásenie rodiča o zdravotnom stave dieťaťa.

Podľa čoho určujete, ktoré z atrakcií sa budú konať v daný deň?

Program vždy prispôsobujeme počasiu aj fyzickému stavu detí, preto vždy najaktuálnejšie informácie nájdete u hlavného vedúceho tábora.

Čo ak sa tábor nebude môcť organizovať z dôvodu COVIDU?

V prípade, že sa tábor nebude môcť organizovať z dôvôdu nepriaznivej epidemiologickej situácie, garantujeme vrátenie celej uhradenej sumy, žiadne vouchre. Prečítajte si viac o našich najelpšícih antiCovid garanciach.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v dennom tábore páčilo:

 • ...Bolo supééér. 110% na všetko ! Syn sa teší na ďalšie stretnutie...
 • ...Veduci boli velmi príjemní, obe deti chodili domov šťastné, takže spokojnosť je veľká...
 • ...Dcérka sa tábora zúčastnila už 2.krát a bola opäť spokojná aj s programom a aj s vedúcimi. Určite sa teší aj na budúci rok. ...
 • ...Všetko bolo výborné, milé vedúce, pestrý program, deti sa tešili na druhý deň. Takto pestrý program som ešte nezažila v žiadnom tábore. Vrelá vďaka celému kolektívu!!!!! Zvlášť pozdravujeme vedúcu Lenku....
 • ...Dcérka sa tábora zúčastnila už 2.krát a bola opäť spokojná aj s programom a aj s vedúcimi. Určite sa teší aj na budúci rok...
 • ...Vedúci boli veľmi príjemní, obe deti chodili domov šťastné, takže spokojnosť je veľká...
 • ...Tábor aj organizácia super. :)...
 • ...Ste super synovi sa veľmi páčilo. Ďakujeeeeeeeme. :).....
 • ...Dcérka bola maximálne spokojná a s organizáciou som bola zas spokojná ja. Nemám žiadne výhrady. Vedúci sa starali aj o to, aby boli deti natreté opal.krémom, nakoľko vyšiel veľmi horúci týždeň. Som ozaj spokojná. Určite to budúci rok využijeme tiež. :).....
 • ...Animátorov máte super a veľmi starostlivých. To je asi pre správne fungujúci tábor najdôležitejšie :) Ďakujeme a želáme ešte veľa spokojných klientov. .....
 • ...Syn bol v tábore po 1x, bol veľmi spokojný a určite by nemenil nič a pokračoval v tábore aj ďalšie dni :) Ďakujeme za krásne strávený týždeň a veríme, že o rok sa vidíme znova :)...

Začiatok tábora

Účastníkov pobytu očakávame na rezorte X-Bionic Sphere kde vás privítajú naši Wachumba vedúci označení Wachumba farbami (tričká, mikiny, banner) v deň začiatku tábora.

GPS súradnice: 48.015969, 17.302844

V prípade využitia spoločnej dopravy na tábor

 • Stretnutie sa uskutoční o 07:30 pred Mc Donaldom v Auparku, kde budú čakať animátori vo wachumba tričkách. Tu si ich animátori prevezmú a spolu pôjdu k autobusu, ktorý odchádza každé ráno o 07:50 z parkoviska pred Auparkom.
 • Návrat autobusu je o 18:00 hod pred Mc Donald v Auparku.

 

V prípade individuálnej dopravy očakávame

 • príchod deti o 9:00 hod.
 • odchod o 17:00 hod.

Chceme upozorniť rodičov, že z dôvodu zvýšených hygienických opatrení vstup do zariadenia bude umožnený LEN účastníkom tábora.

Potrebné doklady a na čo nezabudnúť

Pri príchode nezabudnite predložiť pre vedúcich tábora a zdravotníka:

 

Zoznam vecí, ktoré sú pre pobyt v tábore dôležité

Nakoľko ide o pobyt v prírode odporúčame deťom staršie oblečenie.

 • Biele tričko (využije sa v rámci programu)
 • Pokrývka hlavy (šatka/čiapka/šiltovka)
 • Teplé oblečenie v prípade chladnejšieho počasia
 • Pršiplášť
 • Plavky
 • Uterák
 • Tenisky
 • Šľapky, kroksy
 • Repelent proti bodavému hmyzu
 • Krém na opaľovanie
 • Slnečné okuliare
 • Fľaša na vodu (v tábore bude možnosť si ju zakúpiť)

 

Vzhľadom na súčasnú situáciu a zvýšené hygienické opatrenia tiež odporúčame deťom priniesť si:

 • Bufku/šatku na ústa (v tábore bude možnosť si ju zakúpiť)
 • Malý hygienický uterák
 • Dezinfekciu na ruky
 • 1-rázové utierky
 • Papierové vreckovky
 • Namiesto tuhého mydla je lepšie mať tekuté mydlo v dávkovači

 

Dôležité oznámenia

Neodporúčame dávať účastníkom so sebou cenné veci (väčší obnos peňazí, mobilné telefóny a iné cennosti), organizátor pobytu nepreberá zodpovednosť za ich stratu alebo poškodenie. Cenné veci, ktoré chcete nechať svojim deťom odporúčame uschovať u oddielových vedúcich Vašich detí.

V prípade, že Vaše dieťa spôsobí počas pobytu materiálnu škodu a nemáte zakúpené komplexné cestovné poistenie, rodič ako zákonný zástupca dieťaťa je povinný ju nahradiť.

V prípade, že dieťa opakovane poruší interné pravidlá tábora (fajčenie, požívanie alkoholických nápojov, drogy, agresivita, opustenie priestorov tábora bez vedomia vedúcich a pod.) vedúci má právo poslať dieťa domov bez finančnej kompenzácie.

Stravovanie detí

Pobyt začína desiatou, následuje obed cca o 13:00 hod. a končí sa olovrantom, deti majú zabezpečený počas celého dňa pitný režim.

Deti, ktoré majú špeciálne stravovacie obmedzenie (napr. diabetes, bezlepková, histamínová dieta, alergie a podobne), nám treba nahlásiť aspoň 14 dní vopred.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Deti potrebujú príbehy, rodičia fakty.

Sme pripravení aj na toto leto! Chceme ponúknuť deťom toľko zážitkov, koľko bude možné, no zároveň zaviesť toľko opatrení, koľko bude nutné. Teraz ešte viac ako po iné roky, je dôležité sa pri výbere letných táborov spoľahnúť na overených profesionálov. Máme 14 rokov skúseností, najširšiu ponuku táborov, akreditáciu Ministerstva školstva a sme pripravení byť aj tento rok najbezpečnejšou voľbou pre rodičov a deti.

Rozhodne nechceme nič podceniť a posledné mesiace sa intenzívne pripravujeme na realizáciu letných táborov aj v tejto novej situácií.

Čo robíme a aké opatrenia plánujeme zaviesť na leto 2020:

 • Máme nižšie počty detí – väčšina našich táborov má limitovanú kapacitu cca 40-50 detí, niektoré tábory so špeciálnym programom dokonca ešte menej.
 • Každý tábor nahlasujeme na Regionálny úrad verejného zdravotníctva a všetky zariadenia prejdú jeho kontrolou.
 • Vyžadujeme upravené čestné vyhlásenia a potvrdenia od lekára od všetkých účastníkov (doplnené o cestovateľskú anamnézu a príznaky choroby Covid-19).
 • Zavedieme zdravotnú kontrolu s meraním teploty pri vstupe do tábora.
 • Osobám, ktoré nie sú ubytované v zariadení, alebo pracovníci zariadenia, bude zamedzený prístup mimo verejných priestranstiev a časti areálu.
 • Budeme dôrazne dbať na umývanie rúk, osobnú hygienu a poriadok na izbách. 
 • Zabezpečíme pravidelné denné upratovanie všetkých prevádzkových priestorov s použitím dezinfekčných prostriedkov s virucídnym účinkom.
 • Dohliadneme na pravidelné vetranie izieb počas celého tábora.
 • Program upravujeme tak, aby deti trávili čo najviac stráveného času na čerstvom vzduchu.
 • Sme pripravení zabezpečiť zvýšenú informovanosť rodičov o zdravotnom stave dieťaťa počas tábora.
 • Všetci naši animátori, ako aj zamestnanci zariadenia, musia mať potvrdenie o bezinfekčnosti.
 • Sme pripravení na prípadne zmeny výletov, aby sme sa vyhli rizikovým zariadeniam s vyššou koncentráciou ľudí – budeme sa riadiť odporúčaniami Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej Republiky.
 • Zdravotníci v tábore budú zvlášť inštruovaní o dodržiavaní opatrení, monitorovaní zdravotného stavu deti a o postupe v prípade podozrenia na infekciu.
 • Izolačná miestnosť bude zabezpečená na každom stredisku podľa platných nariadení.
 • Podľa aktuálnych informácií, nosenie rúšok sa nebude vyžadovať vo vonkajších ani vnútorných priestoroch areálu/zariadenia.

 

Aktuálnu situáciu neustále monitorujeme. Sme v neustálom kontakte s našimi strediskami ako aj s Hygienou SR. Meniacim podmienkam sa flexibilne prispôsobujeme a plánované opatrenia budeme upravovať/dopĺňať podľa aktuálnej situácie. V prípade otázok sa môžete na nás kedykoľvek obrátiť, radi vám odpovieme.