Dudo200
Späť na zoznam
 • X - Bionic Sphere
 • 5 - 12 rokov
 • 5 dní

Denné tábory X-Bionic Bratislava

Ideálny pre tých, ktorí už chcú zažiť Wachumbu, no nevzdajú sa pohodlia detskej izby! Pravý táborový program v najlepšom športovom stredisku X-Bionic Sphere!

05.07.2021 - 09.07.2021170 € Počet voľných miest: 1
Počet prihlásených detí podľa veku Vek (5-12)
8%
4-5
29%
6-7
33%
8-9
29%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
47%
53%
Počet voľných miest: 1170 € Doprava: Individuálna/Spoločná
12.07.2021 - 16.07.2021170 € Počet voľných miest: 0
Počet prihlásených detí podľa veku Vek (5-12)
19%
6-7
51%
8-9
30%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
48%
52%
Počet voľných miest: 0170 € Doprava: Individuálna/Spoločná
19.07.2021 - 23.07.2021170 € Počet voľných miest: 0
Počet prihlásených detí podľa veku Vek (5-12)
23%
6-7
60%
8-9
16%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
55%
45%
Počet voľných miest: 0170 € Doprava: Individuálna/Spoločná
26.07.2021 - 30.07.2021170 €5 dni
Počet prihlásených detí podľa veku Vek (5-12)
3%
4-5
32%
6-7
49%
8-9
16%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
43%
58%
170 € Doprava: Individuálna/Spoločná
02.08.2021 - 06.08.2021170 €5 dni
Počet prihlásených detí podľa veku Vek (5-12)
3%
4-5
17%
6-7
21%
8-9
59%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
44%
56%
Počet voľných miest: 0170 € Doprava: Individuálna/Spoločná
09.08.2021 - 13.08.2021170 €5 dni
Počet prihlásených detí podľa veku Vek (5-12)
19%
4-5
45%
6-7
19%
8-9
16%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
59%
41%
170 € Doprava: Individuálna/Spoločná
16.08.2021 - 20.08.2021170 €5 dni
Počet prihlásených detí podľa veku Vek (5-12)
31%
6-7
28%
8-9
41%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
55%
45%
170 € Doprava: Individuálna/Spoločná
23.08.2021 - 27.08.2021170 €5 dni
Tento termín je nový, prihláste sa medzi prvými
170 € Doprava: Individuálna/Spoločná
Zobraziť
všetky
termíny
V cene: strava 3x denne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • pokyny k táboru
 • časté otázky
 • referencie
 • fotogaléria

Denné tábory Bratislava

strava 3x denne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH.Denný tábor v jednom z najkrajších a najbezpečnejších areálov. Ponúka zážitkový animačný program zameraný na detský rozvoj, aquapark aj pohodlnú dopravu z BA.

Už žiadni Wachumbáci sa nemusia rozhodovať medzi táborovými zážitkami a pohodlím detskej izby! Tento tábor skĺbi oboje! Pravý táborový program, hry, bazény, atrakcie, kamoši, a deti neprídu ani o rozprávky na dobrú noc od rodičov. Dokonalé a bezpečné leto pre Wachumbákov, ktorí nechcú tábor s prespaním.

Každé ráno máme pripravený čarovný autobus, ktorý nás zavedie do letnej Académie Superhdinov! Je to miesto, kde Wachumba trénuje budúcich superhrdinov. Staneš sa ním aj ty? Zvládneš skúšky štyroch “C” (Critical thinking, Creativity, Collaboration, Comunication)? S pomocou Shadow Surfera, Moon Queen, Spees Sparka, Burn Steela, Invisible Sphere a našich akreditovaných animátorov určite áno! Viac o programe Superheroes Academy.

V bezpečnom prostredí Superheroes Academy budeme trénovať na množstve zaujímavých atrakcií ako maxi labyrint, lanové prekážky, pirátska loď s lezeckou stenou, adrenalínové hojdacie siete, vodné prekážky, aquapark s tobogánmi a ďalšie športoviská. Viac o lokalite.

X Bionic je jedno z najkvalitnejších a najbezpečnejších stredísk aj v tejto dobe. Všetky priestory sú starostlivo dezinfikované a vstup do areálu je kontrolovaný recepciou. Počas roka pandémie tu bezpečne trénujú olympijskí športovci, počas leta tu budeme trénovať my.

Tak neváhaj, staň sa Superheroes a poď zažiť svoje prvé táborové dobrodružstvá, v tom najlepšom dennom tábore. Toto leto vyskúšaš a o rok sa stretneme aj na pobytových táboroch, uvidíš. :)

Superheroes Academym

Staň sa členom Superheroes Academy, uč sa od najlepších superhrdinov a zvládni skúšky štyroch “C” (Critical thinking, Creativity, Collaboration, Comunication), tak ako všetci superheroes pred tebou.

Captain Marvel, Vision, Doctor Strange, i Iron man. Superhrdinovia, ktorí majú nadpozemské schop-nosti a využívajú ich na záchranu sveta. Čo musia superhrdinovia ovládať? Ako to, že sa stali superhrdinami? My ťa to v našej Superhero Academy naučíme!

Postupne sa budeš učiť ako sa vedieť správne rozhodnúť, ako nájsť najlepšie riešenie v každej situácii, ako spolupracovať a komunikovať s inými superheroes. Lebo je jedno aká je tvoja superpower, až zvládnutím všetkých 4C sa stávaš skutočným superhrdinom.

Zážitkový program tábora má za cieľ aby sa deti oboznámili a postupne si osvojovali kľúčové kompetencie pre 21 storočie: kritické myslenie, komunikácia, kreativita, spolupráca.

Vďaka starostlivo vyskladanému programu, cielene vyberaným aktivitám vedeným našimi akreditovanými animátormi, deti strávia letné prázdniny zmysluplnejšie - hrou, rozvojom, v kruhu rovesníkov, v bezpečnom a podnetnom prostredí. Veď si to po roku pandémie zaslúžia!

Typy aktivít sú rovnomerne vyskladané a pestro sa striedajú, tak aby sme udržali detský záujem. Deti sa môžu tešiť na:

 • športové/pohybové hry
 • atrakcie a pohybové aj logické prekážky v Adventurelande
 • logické úlohy
 • kreatívne workshopy
 • ranné tanečné rozvičky
 • obľúbené bláznenie v aquaparku na tobogánoch.

 

Superheroes Academy v X-Bionic Sphere v Šamoríne začína vždy o 9:00 a končí 17:00. Autobus pre dobrodruhov odchádza každé ráno o 7:50 z parkoviska pred Auparkom a návrat je o 18:00 hod.

Tábor je vhodný pre mladšie aj trochu staršie deti, ktoré radi športujú, žijú rozprávkami, majú veľa energie a hľadajú spôsob, ako aktívne stráviť prázdninový čas. Rovnako je ideálnou alternatívou pre deti, ktoré chcú okúsiť pravú táborovú atmosféru, no z rôznych dôvodov nemôžu/nechcú ísť na pobytový tábor. 

X-Bionic Sphere Šamorín

Multifunkčný športový komplext, ktorý spĺňa aj tie naprísnejšie hygienické a bezpečnostné opatrenia (počas pandémie bez obáv tu trénovali olympijskí športovci, teraz budeme my!). Budeme využívať množstvo športovísk, aquapark, Adventureland s rozlohou až 14 árov a v prípade horšieho počasia vnútorné miestnosti i detskú herňu PlayFunAreál je  blízko Bratislavy(len 30km) a predsa v tichom prírodnom prostredí na brehu Dunaja.

V stredisku budeme využívať: reštauráciu, terasu, toalety, šatne a sprchy, lanové centrum, aquapark s tobogánmi, vodný svet, kvalitné ihriská a športoviská s rôznymi povrchmi, či fun play zónu pre aktivity pod strechou.

Čo ak sa tábor nebude môcť organizovať z dôvodu COVIDU?

V prípade, že sa tábor nebude môcť organizovať z dôvôdu nepriaznivej epidemiologickej situácie, garantujeme vrátenie celej uhradenej sumy, žiadne vouchre. Prečítajte si viac o našich najlepších antiCovid garanciach.

Čo všetko si má dieťa so sebou priniesť na daný deň?

Dieťa by malo prísť oblečené v športových veciach (podľa aktuálneho počasia), nakoľko program prebieha väčšinou vonku. Treba si priniesť ruksak, fľašu na vodu, náhradné oblečenie, topánky (tenisky a na prezutie šľapky alebo kroksy), šiltovku (čiapku/šatku), plavky, uterák, pršiplášť, repelent proti hmyzu, krém na opaľovanie, slnečné okuliare. Treba mať aj kartičku poistenca (stačí kópia) a vyhlásenie od rodičov o zdravotnom stave dieťaťa, lieky, ktoré dieťa pravidelne užíva.

Aké sú nástupné miesta na autobus?

Nástupné miesto je len jedno a to parkovisko pred McDonaldom v Auparku. Stretávame sa tam 7:30 ráno, odchod je 7:50. Večer tam privezieme deti vždy o 18:00. Druhou možnosťou je priniesť dieťa individuálne priamo na stredisko (v tom prípade tam treba byť ráno pred 9:00 a odchod je zasa plánovaný na 17:00)

Ako je to so stravou v tábore a špeciálnou dietou?

Pobyt začína desiatou, potom obed a olovrant. Deti majú zabezpečený počas celého tábora pitný režim. Je už bežná prax, že veľa detí má rôzne stravovacie obmedzenia. Môžete si preto u nás v každom stredisku rezervovať bezlepkovú, bezlaktózovú, či inú diétu. V prípade záujmu to vypíšte v prihláške a konzultujte s nami. Pri náročnejších diétach sa vždy dohodneme s rodičmi na konkrétnom jedálničku, poprípade si deti čiastočne prinesú vlastné diétne jedlo a doplnky stravy. Na dodržiavanie diéty na tábore dohliada náš zdravotnícky dozor.

Ako je to s extra výdavkami v tábore, aké vreckové je treba dať deťom

Atrakcie sú hradené z ceny pobytu. Odporúčame však zobrať si so sebou malý obnos peňazí na vlastné výdavky, spomienkové predmety a nákupy počas výletov.

Môžeme deťom počas tábora volať?

Pre plynulý chod programu Vás chceme požiadať, aby deti nepoužívali mobilné telefóny počas programu. Deti ich môžu kedykoľvek použiť v rámci prestávky a kontaktovať Vás.

Aké doklady si má dieťa vziať so sebou?

Preukaz poistenca (stačí kópia), Vyhlásenie rodiča o zdravotnom stave dieťaťa.

Podľa čoho určujete, ktoré z atrakcií sa budú konať v daný deň?

Program vždy prispôsobujeme počasiu aj fyzickému stavu detí, preto vždy najaktuálnejšie informácie nájdete u hlavného vedúceho tábora.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v dennom tábore páčilo:

 • ...Bolo supééér. 110% na všetko ! Syn sa teší na ďalšie stretnutie...
 • ...Veduci boli velmi príjemní, obe deti chodili domov šťastné, takže spokojnosť je veľká...
 • ...Dcérka sa tábora zúčastnila už 2.krát a bola opäť spokojná aj s programom a aj s vedúcimi. Určite sa teší aj na budúci rok. ...
 • ...Všetko bolo výborné, milé vedúce, pestrý program, deti sa tešili na druhý deň. Takto pestrý program som ešte nezažila v žiadnom tábore. Vrelá vďaka celému kolektívu!!!!! Zvlášť pozdravujeme vedúcu Lenku....
 • ...Dcérka sa tábora zúčastnila už 2.krát a bola opäť spokojná aj s programom a aj s vedúcimi. Určite sa teší aj na budúci rok...
 • ...Vedúci boli veľmi príjemní, obe deti chodili domov šťastné, takže spokojnosť je veľká...
 • ...Tábor aj organizácia super. :)...
 • ...Ste super synovi sa veľmi páčilo. Ďakujeeeeeeeme. :).....
 • ...Dcérka bola maximálne spokojná a s organizáciou som bola zas spokojná ja. Nemám žiadne výhrady. Vedúci sa starali aj o to, aby boli deti natreté opal.krémom, nakoľko vyšiel veľmi horúci týždeň. Som ozaj spokojná. Určite to budúci rok využijeme tiež. :).....
 • ...Animátorov máte super a veľmi starostlivých. To je asi pre správne fungujúci tábor najdôležitejšie :) Ďakujeme a želáme ešte veľa spokojných klientov. .....
 • ...Syn bol v tábore po 1x, bol veľmi spokojný a určite by nemenil nič a pokračoval v tábore aj ďalšie dni :) Ďakujeme za krásne strávený týždeň a veríme, že o rok sa vidíme znova :)...

Začiatok tábora

Účastníkov pobytu očakávame na rezorte X-Bionic Sphere kde vás privítajú naši Wachumba vedúci označení Wachumba farbami (tričká, mikiny, banner) v deň začiatku tábora.

GPS súradnice: 48.015969, 17.302844

V prípade využitia spoločnej dopravy na tábor

 • Stretnutie sa uskutoční o 07:30 hod. pred Mc Donaldom v Auparku, kde budú čakať animátori vo wachumba tričkách. Tu si ich animátori prevezmú a spolu pôjdu k autobusu, ktorý odchádza každé ráno o 07:50 hod. z parkoviska pred Auparkom.
 • Návrat autobusu je o 18:00 hod. pred Mc Donald v Auparku.

 

V prípade individuálnej dopravy očakávame

 • príchod deti o 9:00 hod.
 • odchod o 17:00 hod.

Chceme upozorniť rodičov, že z dôvodu zvýšených hygienických opatrení vstup do zariadenia bude umožnený LEN účastníkom tábora.

Potrebné doklady a na čo nezabudnúť

Pri príchode nezabudnite predložiť pre vedúcich tábora:

 • - vyhlásenie rodiča a potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa
 • - kartičku poistenca – kópia
 • - lieky, ktoré dieťa pravidelne užíva
 • - Podľa vyjadrenia Úrad verejného zdravotníctva SR, PCR testy pre denné tábory NIE SÚ potrebné. "povinnosť preukázať sa PCR testom majú v zmysle usmernenia iba deti, ktoré sa zúčastnia detských zotavovacích podujatí, trvajúcich viac ako 4 dni(4x24hodín aj s pobytom)..."

 

Zoznam vecí, ktoré sú pre pobyt v tábore dôležité

 • Pokrývka hlavy (šatka/čiapka/šiltovka)
 • Teplé oblečenie v prípade chladnejšieho počasia
 • Pršiplášť
 • Plavky
 • Uterák
 • Tenisky
 • Šľapky, kroksy
 • Repelent proti bodavému hmyzu
 • Krém na opaľovanie
 • Slnečné okuliare
 • Fľaša na vodu

 

Vzhľadom na súčasnú situáciu a zvýšené hygienické opatrenia tiež odporúčame deťom priniesť si:

 • Respirátor/rúško/bufku na prekrytie úst keď pôjdeme cez vnútorné priestory
 • Malý hygienický uterák
 • Dezinfekciu na ruky
 • 1-rázové utierky
 • Papierové vreckovky
 • Namiesto tuhého mydla je lepšie mať tekuté mydlo v dávkovači

 

Dôležité oznámenia

Neodporúčame dávať účastníkom so sebou cenné veci (väčší obnos peňazí, mobilné telefóny a iné cennosti), organizátor pobytu nepreberá zodpovednosť za ich stratu alebo poškodenie. Cenné veci, ktoré chcete nechať svojim deťom odporúčame uschovať u oddielových vedúcich Vašich detí.

V prípade, že Vaše dieťa spôsobí počas pobytu materiálnu škodu a nemáte zakúpené komplexné cestovné poistenie, rodič ako zákonný zástupca dieťaťa je povinný ju nahradiť.

V prípade, že dieťa opakovane poruší interné pravidlá tábora (fajčenie, požívanie alkoholických nápojov, drogy, agresivita, opustenie priestorov tábora bez vedomia vedúcich a pod.) vedúci má právo dieťa vylúčiť z tábora bez finančnej kompenzácie.

Stravovanie detí

Pobyt začína desiatou, následuje obed cca o 13:00 hod. a končí sa olovrantom, deti majú zabezpečený počas celého dňa pitný režim.

Deti, ktoré majú špeciálne stravovacie obmedzenie (napr. diabetes, bezlepková, histamínová diéta, alergie a podobne), nám treba nahlásiť aspoň 14 dní vopred.

 

Ďalšie odpovede na Vaše otázky nájdete v sekcií  FAQ.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Deti potrebujú príbehy, rodičia fakty.

Sme pripravení aj na toto leto! Chceme ponúknuť deťom toľko zážitkov, koľko bude možné, no zároveň zaviesť toľko opatrení, koľko bude nutné. Teraz ešte viac ako po iné roky, je dôležité sa pri výbere letných táborov spoľahnúť na overených profesionálov. Máme 14 rokov skúseností, najširšiu ponuku táborov, akreditáciu Ministerstva školstva a sme pripravení byť aj tento rok najbezpečnejšou voľbou pre rodičov a deti.

Rozhodne nechceme nič podceniť a posledné mesiace sa intenzívne pripravujeme na realizáciu letných táborov aj v tejto novej situácií.

Čo robíme a aké opatrenia plánujeme zaviesť na leto 2020:

 • Máme nižšie počty detí – väčšina našich táborov má limitovanú kapacitu cca 40-50 detí, niektoré tábory so špeciálnym programom dokonca ešte menej.
 • Každý tábor nahlasujeme na Regionálny úrad verejného zdravotníctva a všetky zariadenia prejdú jeho kontrolou.
 • Vyžadujeme upravené čestné vyhlásenia a potvrdenia od lekára od všetkých účastníkov (doplnené o cestovateľskú anamnézu a príznaky choroby Covid-19).
 • Zavedieme zdravotnú kontrolu s meraním teploty pri vstupe do tábora.
 • Osobám, ktoré nie sú ubytované v zariadení, alebo pracovníci zariadenia, bude zamedzený prístup mimo verejných priestranstiev a časti areálu.
 • Budeme dôrazne dbať na umývanie rúk, osobnú hygienu a poriadok na izbách. 
 • Zabezpečíme pravidelné denné upratovanie všetkých prevádzkových priestorov s použitím dezinfekčných prostriedkov s virucídnym účinkom.
 • Dohliadneme na pravidelné vetranie izieb počas celého tábora.
 • Program upravujeme tak, aby deti trávili čo najviac stráveného času na čerstvom vzduchu.
 • Sme pripravení zabezpečiť zvýšenú informovanosť rodičov o zdravotnom stave dieťaťa počas tábora.
 • Všetci naši animátori, ako aj zamestnanci zariadenia, musia mať potvrdenie o bezinfekčnosti.
 • Sme pripravení na prípadne zmeny výletov, aby sme sa vyhli rizikovým zariadeniam s vyššou koncentráciou ľudí – budeme sa riadiť odporúčaniami Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej Republiky.
 • Zdravotníci v tábore budú zvlášť inštruovaní o dodržiavaní opatrení, monitorovaní zdravotného stavu deti a o postupe v prípade podozrenia na infekciu.
 • Izolačná miestnosť bude zabezpečená na každom stredisku podľa platných nariadení.
 • Podľa aktuálnych informácií, nosenie rúšok sa nebude vyžadovať vo vonkajších ani vnútorných priestoroch areálu/zariadenia.

 

Aktuálnu situáciu neustále monitorujeme. Sme v neustálom kontakte s našimi strediskami ako aj s Hygienou SR. Meniacim podmienkam sa flexibilne prispôsobujeme a plánované opatrenia budeme upravovať/dopĺňať podľa aktuálnej situácie. V prípade otázok sa môžete na nás kedykoľvek obrátiť, radi vám odpovieme.