Späť na zoznam
 • Action Park Čunovo
 • 5 - 12 rokov
 • 5 dní

Denné tábory Bratislava

Už viac nemusíš váhať, či ísť s kamošmi do letného tábora, alebo si užívať prázdniny s rodičmi. U nás skĺbiš oboje!

Zobraziť
všetky
termíny
08.07.2019 - 12.07.2019139 €5 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
15%
6-7
50%
8-9
35%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
58%
42%
Počet voľných miest: 7139 124 € Doprava: Individuálna
15.07.2019 - 19.07.2019139 €5 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
12%
6-7
39%
8-9
49%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
33%
67%
Počet voľných miest: 1139 124 € Doprava: Individuálna
22.07.2019 - 26.07.2019139 €5 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
5%
6-7
47%
8-9
47%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
47%
53%
139 124 € Doprava: Individuálna
29.07.2019 - 02.08.2019139 €5 dni5 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
6%
6-7
48%
8-9
45%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
33%
68%
139 124 € Doprava: Individuálna
05.08.2019 - 09.08.2019139 €5 dni5 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
7%
6-7
43%
8-9
50%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
14%
86%
139 124 € Doprava: Individuálna
12.08.2019 - 16.08.2019139 €5 dni5 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
14%
6-7
41%
8-9
45%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
57%
43%
139 124 € Doprava: Individuálna
19.08.2019 - 23.08.2019139 €5 dni5 dni
Počet prihlásených detí podľa vekuVek (7-15)
13%
6-7
44%
8-9
44%
10-11
Podľa pohlaviaPohlavie
62%
38%
139 124 € Doprava: Individuálna
V cene: strava 3xdenne, pitný režim, animačný program a atrakcie, táborové tričko, zdravotná starostlivosť, odmeny do súťaží, foto/video z tábora na cloude, poistenie ck proti úpadku, DPH.
 • O tábore
 • program
 • lokalita - ubytovanie
 • referencie
 • fotogaléria

Denné tábory Bratislava

 

 Už viac nemusíš váhať, či ísť s kamošmi do letného tábora, alebo si užívať prázdniny s rodičmi. U nás skĺbiš oboje!

Zažiješ pravý letný tábor so všetkým, ako má byť (rozprávkový príbeh, veľa akčných hier, športových atrakcií, spoznáš nových kamarátov), no neprídeš ani o pohodlie svojej postele a rozprávky na dobrú noc od rodičov!

Či už si vyberieš júlový, alebo augustový termín, každé ráno ťa naložíme na náš čarovný autobus a „buff“ do 30 minút sa ocitneš v úplne inom svete - v kráľovskom prístave pozri lokality. Je ním perfektný areál s množstvom športovísk a atrakcií, kde ťa privítajú naši vedúci ako veselí domorodci, ktorým pomôžeš preskúmať tajomný Zabudnutý ostrov. Skúsení inštruktori ti pomôžu prekonať všetky nástrahy na tvojej ceste a pripravia pre teba parádne atrakcie.

Vylezieš na lanové prekážky, do sýtosti sa vyskáčeš na bungee trampolíne, zvládneš preteky na autíčkach, ktoré si vlastnými silami vybuduješ, zapotíš sa na mini Spartan Race a užiješ si zábavu na obrovskej hojdačke.

Spolu s veselou posádkou domorodcov z kmeňa Wachumba sa vylodíš na Zabudnutom ostrove a nájdeš jeho skryté tajomstvo. Viac o programe Zabudnutý ostrov.

Rodičov môžeš upokojiť, pri všetkých tvojich dobrodružstvách z teba oči nespustia naši starostliví animátori a certifikovaní inštruktori pre každú atrakciu. Dokonca im ušetríš aj cestu, lebo náš rozprávkový autobus ťa dovezie až k bránam nášho rozprávkového sveta. Viac o lokalite.

Tak neváhaj a poď zažiť svoje prvé táborové dobrodružstvo ako Wachumba námorník. Toto leto vyskúšaš a o rok sa stretneme aj na pobytových táboroch, uvidíš. :)

Ovládni leto zážitkami s námorníkmi!

Staň sa námorníkom objaviteľom a preskúmaj Zabudnutý ostrov! Najakčnejší denný tábor s novými dobrodružnými a zábavnými atrakciami.

V detskej námorníckom prostredí si vyskúšaš, aké je to byť na ozajstnom tábore, hoci prespať môžeš stále doma.

Zažiješ plnohodnotnú táborovú atmosféru, keď budeš s odvážnymi kamarátmi objavovať legendu o tajomnom Zabudnutom ostrove. Nachádza sa na ňom poklad, avšak, aby si ho získal, musíš prekonať akčné prekážky, ktoré ponúka naša kráľovská základňa. Budeš čeliť bazénovej námornej vojne s kamarátmi, rozlúštiš stopy múdrych zlatokopov a čestným farebným zápasom porazíš domorodcov.

Dobre sa spolu zoznámime, spoznáš ostatných členov námorníckej posádky a spoločne zostavíte neporaziteľný tím! Pri hrách plných pohybu a kreativity s našimi domorodcami si vytvoríme kapsičku na diamanty, vylúštime útržky starodávneho textu a po stopách indícií nájdeme zlatý luk princa Dakkara.

Pod dohľadom skúsených námorných inštruktorov zvládneme:

V Action Parku v Čunove
 • zjazd terénov na offroad segway 
 • skákanie do výšok na bungee trampolíne 
 • zábavu na mini Sparťan Race
 • pretekársku jazdu na autíčkach
 • zdolávanie lezeckého okruhu či lanových prekážok 
 • trochu adrenalínu na obrej hojdačke či našej action lanovke
 • Námornícke dobrodružstvo v Action Parku v Čunove začína vždy o 8:15 a končí 17:45. Autobus odchádza každé ráno o 8:00 z parkoviska pred Auparkom a návrat je o 18:00 Tábor je vhodný pre mladšie aj trochu staršie deti, ktoré radi športujú, žijú rozprávkami, majú veľa energie a hľadajú spôsob, ako aktívne stráviť prázdninový čas. Rovnako je ideálnou alternatívou pre deti, ktoré chcú okúsiť pravú táborovú atmosféru, no z rôznych dôvodov nemôžu/nechcú ísť na pobytový tábor. 

Stredisko plné atrakcií Action Park v Čunove

V auguste zakotvíme v akčnom prístave na ostrove plnom neprebádaných atrakcií, aby sme sa ani tentoraz nenudili! Námornícky prístav areálu Action Parku nájdeš v Čunove blízko hraníc s Maďarskom približne 15 km od centra Bratislavy nedaleko vodného diela Čunovo. Ponúka množstvo atrakcií a veľa možností pre naozaj pestrý táborový program pre rôzne vekové kategórie. Areál je skvelým miestom pre prímestské tábory - vďaka svojej polohe blízko Bratislavy a predsa v prírodnom prostredí kde nás nikto nebude rušiť.

V stredisku budeme využívať: terasu, toalety, šatne a sprchy, lanové centrum, bazén, ktorý máme stále k dispozícií a rôzne ihriská a športoviská.

Vaše časté otázky k táboru:

Bezpečnosť a starostlivosť v tábore
Na Wačumbáčikov neustále dohliada tím vedúcich, max. 5 detí na 1 vedúceho, vrátane odborného zdravotného dozoru. Areál a ubytovanie je bezpečnosťou prispôsobený aj pre najmenšie deti. Všetky izbičky sú v tesnej blízkosti vedúcich a bez poschodových postelí. Ešte pred táborom kontaktujeme rodičov, aby nám čo najviac povedali o svojom Wačumbáčikovi a pomohli nám ho lepšie spoznať (jeho zvyky, denný režim, potreby...), aby sme vedeli, na čo si máme dávať pozor.

Informovanosť počas tábora
Počas tábora uverejňujeme fotky z každého dňa na našej Facebook stránke, kde môžete sledovať, ako sa vašim deťom v tábore páči. Ešte pred táborom dostanete tel. kontakt priamo na hlavného vedúceho, u ktorého sa môžete informovať. Rovnako posielame aj SMS/MMS správy rodičom o tom, ako deti prežili deň, či spokojne zaspinkali, všetko spapali a pod.

Strava v tábore
Jedálniček sa snažíme prispôsobiť mlsným detským jazýčkom, ale tak, aby bol pestrý a spĺňal všetky výživové požiadavky. Je možnosť aj vegetariánskych či bezlepkových diét.

Čo ak je Wačumbáčikovi v tábore smutno:
Naši vedúci sú tam aj preto, aby deťom pomohli zvládnuť ich prvé dlhšie odlúčenie od rodičov. Utešili, zaujali programom, prečítali rozprávku na dobrú noc, či pomohli napísať pohľadnicu rodičom. Určite nedoporučujeme rodičom priamo volať deťom, nakoľko to zvykne u detí ešte viac posilniť smútok za domovom. Preto je vždy najlepšie infomovať sa u hlavného vedúceho. V prípade, že Wačumbáčikovi predsa len príde počas výpravy smutno a rozhodne sa vrátiť domov k rodičom, vrátime vám alikvotnú časť sumy za pobyt.

Podrobnejšie a ďalšie odpovede na svoje otázky nájdete na našom táborovom blogu. V prípade, že váhate, či je už vaše dieťa pripravené na svoj prvý letný tábor, tu nájdete pár rád od našej detskej psychologičky.

Nenašli ste odpoveď, ktorú ste hľadali?

Napíšte nám

Takto sa Vám v dennom tábore páčilo:

 • ...Veduci boli velmi príjemní, obe deti chodili domov šťastné, takže spokojnosť je veľká...
 • ...Dcérka sa tábora zúčastnila už 2.krát a bola opäť spokojná aj s programom a aj s vedúcimi. Určite sa teší aj na budúci rok. ...
 • ...Všetko bolo výborné, milé vedúce, pestrý program, deti sa tešili na druhý deň. Takto pestrý program som ešte nezažila v žiadnom tábore. Vrelá vďaka celému kolektívu!!!!! Zvlášť pozdravujeme vedúcu Lenku....
 • ...Dcérka sa tábora zúčastnila už 2.krát a bola opäť spokojná aj s programom a aj s vedúcimi. Určite sa teší aj na budúci rok...
 • ...Vedúci boli veľmi príjemní, obe deti chodili domov šťastné, takže spokojnosť je veľká...
 • ...Tábor aj organizácia super. :)...
 • ...Ste super synovi sa veľmi páčilo. Ďakujeeeeeeeme. :).....
 • ...Dcérka bola maximálne spokojná a s organizáciou som bola zas spokojná ja. Nemám žiadne výhrady. Vedúci sa starali aj o to, aby boli deti natreté opal.krémom, nakoľko vyšiel veľmi horúci týždeň. Som ozaj spokojná. Určite to budúci rok využijeme tiež. :).....
 • ...Animátorov máte super a veľmi starostlivých. To je asi pre správne fungujúci tábor najdôležitejšie :) Ďakujeme a želáme ešte veľa spokojných klientov. .....
 • ...Syn bol v tábore po 1x, bol veľmi spokojný a určite by nemenil nič a pokračoval v tábore aj ďalšie dni :) Ďakujeme za krásne strávený týždeň a veríme, že o rok sa vidíme znova :)...
 

Tábory, ktoré vás môžu tiež zaujímať