Späť na blog

Postavte si domáci interaktívny bunker

Oživte si váš domov interaktívnym bunkrom

  • 12.05.2020
  • 331

Oživte si váš domov interaktívnym bunkrom

Technológie ponúkajú v momentálnej situácií, či už pre deti alebo dospelých skvelí prostriedok ako na chvíľu uniknúť z reality pri pozeraní filmov, seriálov alebo hraní hier. Ak máte možnosť venovať sa vašim deťom aj popri home office, máme pre vás skvelý typ ako môžete využiť a zabaviť sa s nimi bez neustáleho pozerania sa do obrazoviek. V tomto prípade hrajú technológie vedľajšiu úlohu.

Verím tomu, že každý z nás si v detstve staval bunker z nábytku, diek, vankúšov, či paplónov. Tentokrát máte možnosť si túto aktivitu ozvláštniť vašim smartfónom, bez aktívneho používania počas hry.

Váš smartfón viete využiť na rôzne audio-vizuálne ukážky priamo v bunkri. Blesk môžete využiť na svetlo a funkciu niektorých aplikácií (kliknite na link pre Android a pre iOS) na simuláciu prichádzajúcej búrky aj s bleskami.

Existujú aj rôzne hudobné streamovacie služby, ktorými viete spraviť z bunkru dažďový prales, zvieraciu farmu, či užívať si les plný divokých zvierat. Budete mať pocit ako by ste kráčali stredom lesa, ale všetko si viete vychutnať z pohodlia vášho bunkra.

Taktiež môžete využiť aj počúvanie obľúbených detských rozprávok z audiokníh, ktoré ponúkajú rôzne aplikácie napr. Google Play Books nájdete na Android aj iOS, Wattpad pre Android aj iOS, Martinus.sk pre Android aj iOS

bunker2

 

bunker6

 

bunker7

Pozri sa aktuálnu ponuku táborov.

Zistiť viac

 

 

Tábory, ktoré vás môžu tiež zaujímať