Späť na blog

Leto 2019 vo Wachumbe?

V prvom rade je to veľký zážitok. Leto, ktoré si užiješ! A aby si si ho vychutnal naplno, vyber si to, čo ťa baví a je...

  • 20.03.2020
  • 2643

V prvom rade je to veľký zážitok. Leto, ktoré si užiješ! A aby si si ho vychutnal naplno, vyber si to, čo ťa baví a je ti najviac blízke!

Wachumba má pre tvoje prázdniny tie najpestrejšie možnosti, či už si nadšenec adrenalínu, dobrodružstva, športu, umenia, tajuplných fantastických príbehov alebo chceš s kamošmi prežiť spoločné chvíle nabité zábavou. Je na tebe, čo si vyberieš! Zážitky na teba čakajú s Wachumbou za každým rohom.

Nadšenci športu a tímovej hry si prídu na svoje v Tennise, či floorballovom tábore, kde zažijú kvalitné tréningy a priateľskú atmošku!

Pre tých, ktorí holdujú športu o čosi viac dobrodružnému sú tu horské Tatry Adventure a Tatry Relax, kde budeš dobývať Tatranské vrcholy. Na našom najzážitkovejšom tábore Adventure zakúsiš radosť pri bikovaní, raftovaní, skalolezení, či adrenalíne z paintballu a jazdy na motokárach. Akčný tábor nabitý adrenalínom s množstvom streľby a tajnými úlohami elitného komanda ma názov Hero!

Horses športujú hlavne kone, avšak aj jazdci dostanú poriadne zabrať pri jazdeckej misii Nová Zem! Kto má rád zvieratká a prírodu, poteší sa z eko tábora Pura Natura, kde si prídu na svoje všetci milovníci našej planéty.

Pre najmladších je tu veľký malý tábor Wachumbáčik, kde sa naši najzodpovednejší vedúci postarajú, aby sa detičky radovali pri kope hier a zábavy plnej príbehov.

Umelecké a tvorivé duše sa nájdu v Arte pri hľadaní a tvorbe umenia najmä v jeho maliarskej a výtvarnej podobe. Divadelné dosky ti otvárajú oponu na Teatre, kde sa môžeš prejaviť herecky, režisérsky a ako scénograf vložíš život do masiek a kostýmov a vytvoríš nový príbeh divadla TartEO. A ak najviac dávaš prednosť umeniu v pohybe, je tu Dance, kde ťa rozhýbe Street Dance Academy od Laciho Strika

Milovníci sci-fi a robotiky začnú dobývať za pomoci robotov a Transformerov vzdialené galaxie v Roboticu a nadšenci lega vystavajú nanovo planétu Minecraftron v Constructore!

Ak sa chceš ponoriť čo najhlbšie do silných príbehov a odhaliť tajomstvá elementov je tu najdlhší a najrozprávkovejší tábor Fantasy. Funfária je najtáborovejší tábor. Tam zažiješ všetko čo na tábore máš zažiť. Osvieženie, akcie, bojovky, nočné pokladovky, tvorivé workshopy, relax v krásnej prírode, táborovú mystiku a silnú atmosféru! Proste tábor plný zábavy.

Keď leto pre teba znamená vodu a čill na slniečku, je tu Aquarelax so Splash heroes a dokonalým havajským osviežením! 

Rád kecáš po anglicky? Native pre teeneagerov a Native Junior pre mladších je potom to pravé. Skúsení leadri a native speakri ti pripravia ten najlepší zážitok v tvojom obľúbenom jazyku!

A ak tvojmu kecaniu nikto nezabráni a rád zdieľaš všetko čo robíš s celým svetom, sleduješ videá a túžiš byť celebritou, potom tu máme Youtuber! Stretneš sa tu s hviezdami Youtubu naživo, vychytáš novinky v strihu a vytvoríš si hodnotný content na vlastný youtube channel. 

A Evolution? Teenage tábor, kde to žije! To hovorí samo za seba. Kto zažil, vie o čom…Evolution von nevynášame!

Pokiaľ máš pocit, že si na tábory už trochu starý, alebo ťa nebavia už len bežné táborové hry, pre teba máme Next so svojou hlbšou kategóriou programu. Spoj silnú táborovú atmosféru s uvedomelou cieľavedomou činnosťou a výzvami šitými presne na mieru! 

No a nakoniec pre tých, ktorý si ešte netrúfnu na pobytový tábor, alebo chcú večery tráviť doma máme Denné tábory v Čunove. Tu sa ani chvíľu nebudeš nudiť pri množstve atrakcií a nabitom programe od nadupaných vedúcich. Ďalší rok už určite pôjdeš aj na prespávací tábor!

 

Tábory, ktoré vás môžu tiež zaujímať